COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

AirVape Legacy

219 € 229 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-83
Tasuta transport
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

See aku on mõeldud asendustootena AirVape Legacy aurustile, juhul kui peaksite vajama lisaakut või soovite vahetada akut, mis oli kaasas.
AirVape Legacy - Aku
14,25 € 19 €

Soovid vahetada AirVape Legacy Akut või tahad endale ühte varuks? Siis see 18650 - 3600 mAh aku on täpselt see, mida sul vaja on.

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Legacy.

Lisa Filtrid AirVape Legacy Aurustile
AirVape Legacy - Filtrid
9,75 € 13 €

AirVape Legacy filtrid on sobilikud, kui soovite vahetada olemasolevaid.

Sisaldab:

 • Huuliku filtrid (3)
 • Kambri filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Legacy.

Selle Vahapadjaga saad aurustada AirVape Legacy Aurustiga kontsentraate nagu vahad ja õlid.
AirVape Legacy - Vahapadi
9,75 € 13 €

Selle Vahapadjaga saad aurustada AirVape Legacy aurustiga kontsentraate nagu vahad ja õlid. Lihtsalt sisesta padi kambrisse ning sinna otsa kontsentraat. 

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Legacy.

The golden Chamber Component for AirVape Legacy is designed to make your vaping experience at higher temperatures easier.
AirVape Legacy - Chamber Component (2-pack)
5,25 € 7 €

The golden Chamber Component for AirVape Legacy is designed to make your vaping experience at higher temperatures easier. It works by creating a buffer between the chamber and the herbs which leads to a more balanced heat distribution. This makes the vapour more tasty and the herbs more evenly vaporized. It is also easily removable for the purposes of cleaning.

Includes:

 • Chamber component (2)

Intended for use with: AirVape Legacy.

See Keraamiline Huulik on identne sellele, mis on kaasas AirVape Legacy aurustiga.
AirVape Legacy - Keraamiline Huulik
14,25 € 19 €

Soovid vahetada AirVape Legacy huulikut või tahad endale ühte varuks? Siis see Keraamiline Huulik on täpselt see, mis sul vaja on.

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Legacy.

AirVape Legacy Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • 15 sekundit kuumutamise aeg
 • Juhtmevaba laadimine
 • Eemaldatav aku
 • 90 minutit aku kestvus
 • Vegan nahk ja kanepitekstiil kate
 • Reguleeritav kuumutamise kamber
 • Eemaldatav õhukanal
 • Mikrodoseerimise korv
 • Haptiline tagasiside

Kelle jaoks on AirVape Legacy sobilik?

See preemium aurusti on äärmiselt mitmekülgne alustades sellest, et seda on võimalik kaasas kanda ning samuti on tegemist loodussõbraliku tootega. Samuti on see võimeline aurustama nii kontsentraate, kui ka taimi, ehk see sobib kasutamiseks ka kõige nõudlikematele aurustajatele.

AirVape Legacy on pisut kallim, kui teised AirVape tooted, kuid selle eest on sellel kõrgema kvaliteediga konstruktsioon. Nimelt on sellel kuldne kuumutus, eemaldatav õhukanal, kontsentraadi anum ning mikrodoseerimise korv. Kui olete selline, kes soovib aurustit kasutada väljaspool enda kodu, siis tuleb kasuks selle väike mõõt ning kiire kuumutamise aeg.

Disain

AirVape Legacy on üks kõige taskusõbralikum aurusti, mis müügil (mõõtudega 11,9 x 5,2 x 2,1 cm ja kaaludes 91 grammi), kuid hoolimata sellest sisaldab see endas mitmeid preemium funktsioone. Näiteks on sellel kullaga kaetud kuumutuskamber, eemaldatav õhukanal ja vahetatav aku.

AirVape on samuti arvesse võtnud loodussõbraliku lähenemist kasutades kanepitekstiili ja vegan nahka, mis mõlemad suurendavad paremat haaret ning samuti ei lähe see liiga kuumaks.

Eemaldatav Aku

Kõige uuenduslikum on AirVape Legacy puhul võrreldes vanemate mudelitega on selle eemaldatav 3600 mAh aku. Aku kestab ligemale 90 minutit järjestikust kasutamist, ning kui teil on olemas tagavaraks aku, siis ei pea te enda aurustamist katkestama.

Juhtmevaba Laadimine

AirVape Legacy on esimene aurusti mis võimaldab juhtmevaba laadimist, mis on äärmiselt mugav, kui teid ei häiri pisut aeglasem laadimise aeg. Lihtsalt pange aurusti ükskõik millise Qi-sertifitseeritud laadimisalusele ja see alustab automaatselt laadimist. Kui teil aga on kiire, siis saate alati kasutada kiireks laadimiseks USB-C kaablit, mis on karbis kaasas.

Efektiivne Kuumutamine

Selleks, et tagada maksimaalne maitse ning ühtlane taimede või kontsentraadi aurustamine kasutab AirVape Legacy konvektsiooni lahendusel töötavat kuumutamist. Kuumutatud õhk liigub ahju, aurustab sinna pandud materjali ning laseb maitsva auru läbi õhukanalisse enne, kui see jõuab keraamilisse huulikusse. Ühtlasi jahutab see protsess ka auru. Samuti saate õhukanali lihtsasti eemaldada, et seda puhastada. 

Kiire Kuumenemine

AirVape Legacy puhul ei pea te kunagi kaua ootama, sest seade on töötamiseks valmis kõigest 15 sekundiga. See on perfektne märkamatuks kasutamiseks või juhul, kui teil on kiire. Paremaks aku kestvuseks on olemas ka väljalülitamise sensor, mis aktiveerub, kui aurustit ei ole kasutatud 60 sekundit.  

Lihtne Kasutada

Kolm vajutust "power" nupul ning AirVape Legacy aktiveerub ning alustab kuumutamist teie soovitud temperatuurile vahemikus 93 kuni 227°C. Oodata tuleb umbes 15 sekundit, peale mida aurusti väriseb ning teavitab, et on kasutamiseks valmis. Temperatuuri muutmiseks tuleb vajutada lihtsalt ülesse või alla nuppu, kuni saavutate soovitud temperatuuri. 

Ideaalne Mikrodoseerimiseks

Kui naudite mikrodoseerimist, siis hindate AirVape Legacy kullaga kaetud mikrodoseerimise korvi. Korv vähendab kambri suurust märkimisväärselt, ning tänu sellele saate väikseid koguseid aurustada kiirelt ning efektiivselt. Kullaga katmine tagab ühtlase kuumuse jaotumise ning samuti on seda lihtne puhastada. 

Garantii

AirVape Legacy tuleb kahe(2) aastase garantiiga MagicVaporizers e-poe poolt ning lisaks piiratud eluaegse garantiiga tootja poolt. 

AirVape Legacy

In the Box

 • AirVape Legacy aurusti
 • Aku
 • Vahapadi
 • Kullaga kaetud mikrodoseerimise korv
 • USB-C laadimiskaabel
 • Klaasist õhukanal
 • Puhastuseks tööriist
 • Täitmiseks tööriist
 • Filtrid
 • Kasutusjuhend
AirVape Legacy

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 11,9 × 5,2 × 2,1 cm
Kaal: 247 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 15 sekundit
Jõuallikas: Aku (3600 mAh)
Temperatuur: 93 kuni 227°C
Tootja: AirVape
Garantii: 2 aastat+
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:AirVape Legacy
Rating