DynaVap - DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutaja

149 €

SKU
SKU3018
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos

DynaVap on teinud revolutsiooni kasutades VapCap kuumutamiseks uut DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutajat! Kasutades induktsiooni kuumutamist on tegemist täiesti erineva lahendusega oma DynaVap VapCap soojendamiseks, kuna see ei kasuta leeki vaid soojendab spiraali, mis on ümber capi. DynaTec Apollo 2 töötab nii roostevabast terase, kui ka titaniumist otsadega ning saavutab maksimaalse temperatuuri kõigest 5 kuni 8 sekundiga. 

Kambrisse on sisse ehitatud lüliti, mis aktiveerub vaid juhul kui DynaVap VapCap on sisestatud ning sellest annab teada ka väike punane tuli. Lisaks on ülemises osas ka magnet, kus saate otsikut jahutada ning tänu sellele säästate ka oluliselt materjali. 

Võrreldes tõrvikuga, see kuumeneb väiksemale temperatuuri, mis on sobilik neile, kes ajavad taga parimat maitset. Kuumemateks tõmmeteks jätke aurusti sisse veel mõneks lisa sekundiks peale signaali saamist. 

Automaatne väljalülitamine limiteerib kuumutamise aega 15 sekundini tagamaks toote turvalisust. DynaVap võimaldab 12-kuulist garantiid, kui peaks esinema mingeid probleeme. 

DynaTec Apollo 2 Iduktsioon Kuumutaja teeb DynaVap VapCap kasutamise oluliselt lihtsamaks, mugavamaks, maitsekamaks - ning mida muud oskaks veel tahta? 

Sisaldab:

  • DynaVap DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutaja
  • Jõuallikas
  • EU laadija (kahe haraga)
  • Kasutusjuhend

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap MDynaVap M+ (Plus)DynaVap Omni ja DynaVap VonG (i): Titanium.