DynaVap M

Rating:
DynaVap M 4.9 5

49 € 84 € Säästad: 35 €

SKU
ignore-this-61
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

DynaVap M Funktsioonid

 • Tehtud roostevabast terasest
 • Ideaalne mikrodoseerimiseks
 • Unikaalne “klikkiv” kork
 • Hübriid kuumutamine
 • Disainitud ja toodetud USA-s

Kelle jaoks on DynaVap M sobilik?

VapCap M, mis toodetud DynaVap poolt on perfektne neile, kes otsivad lihtsasti kasutatavat ja manuaalselt kontrollitavat peaaegu purunematut aurustit. Lihtne disain tootab maitsekat ja kindlat auru ning võimaldab märkamatult aurustada, samas kui teised aurustid jääksid silma.

Mida uut on “M” versioonis?

Tagamaks maksimaalset maitset on DynaVap M toodetud meditsiinilisest roostevabast terasest, kuid uue funktsioonina on sellel "Captive Cap" koos kahe lohuga, mis hoiavad korki paigas ilma õhuvoogu mõjutamata. 

Selle versiooni juures on uus ka muudetava suurusega kauss, kus saate muuta seda poole väiksemaks mikrodoseerimiseks. Kui naudite auru jahutamist, siis naudite ilmselt ka uut huulikut, mis võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti selle ühendada mõne veega töötavale tootele. 

Manuaalselt Kontrollitav

DynaVap M aurustit saab kuumutada praktiliselt iga välise küttekehaga, nagu näiteks tõrvikud või induktsiooni kuumutaja. Lisaks oma erilisele disainile on see suuteline tootma võimast ning maitsvat auru ka väikese taimede koguse puhul. "Kork" teeb klikkimise häält kui see on saavutanud minimaalse temperatuuri auru tootmiseks. 

Koos DynaVap M-i manuaalse kuumutamisega, olete täielikult kontrollimas auru tihendust. Saate toota kiire ja kerge auru või hoopis raske ja tihke auru, sõltuvalt kuidas korki kuumutate. Isegi väikese kausi suurusega on iga sissehingamine täis potentsiaali ja maitset. 

Kausi Suurus

Kui soovite oma taimede tarbimist sobitada vastavalt olukorrale, siis hindate DynaVap M kausi suurust - 0.1 grammi ja 0.05 grammi. Perfektne mikrodoseerimiseks! See roostevabast terasest kauss on üllatavalt efektiivne isegi väikese taimede hulgaga. Samuti on seda võimalik kiiresti laadida, seega saate juba järgmist kausitäit aurustada koheselt kui olete eelmise lõpetanud. 

See on võimeline aurustama tervet kaussi kõigest 1-2 sissehingamisega, kui kui soovite hiljem jätkata siis DynaVap M ei kuumuta teie taimi sissehingamiste vahelisel ajal. 

Mugav endaga kaasa võtta

DynaVap M on 9 sentimeetrit pikk ja kaalub kõigest 19 grammi, mis teeb sellest ühe kõige väiksema aurusti turul. See ei ole sobilik mitte ainult festivalidele ja matkamisele vaid ka reisijatele, sest vajate vaid süütajat ning pisut taimi. Mitte ükski teine aurusti ei paku nii kiiret ja võimast auru sellise odava hinnaga. 

Kuidas seda kasutada?

Laadige oma DynaVap M lisades taimi ülemisse osasse või suruge ots laadimiseks taimedesse. Kasutage sõrme, et üleliigsed taimed tagasi karpi panna ning pange kork peale. 

Kui kauss on täidetud, siis kuumutage korki tõrvikuga või induktsioon kuumutajaga, kuni kuulete DynaVap kuulsat "klikki", mis annab teada, et toode on kasutamiseks valmis. Saate kontrollida õhuvoogu kattes sisselaske ava näpuga, kui soovite tihkemat auru või jätke see katmata kergema auru tarbeks. 

Garantii

Kõik DynaVap M aurustid, mis on müügil MagicVaporizers poes, kes on ühtlasi ka ametlik edasimüüja, on autentsed ning tagatud 2-aastase garantiiga, piiratud normaalse kasutamisega. 

DynaVap M

Karbis

 • DynaVap VapCap M aurusti
DynaVap M

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 1.2 × 1.2 × 9.2 cm
Kaal: 20 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 12 sekundit
Jõuallikas: Tõrvik või Induktsioon
Temperatuur: 150°C kuni 230°C
Tootja: DynaVap
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Ameerika Ühendriigid

Teised DynaVap aurustid

 1. DynaVap M+ - Small
  DynaVap M+ (Plus)

  99 € 119 €

  • Manuaalne kuumutamine
  • Uimedeta disain ja suurendatud võimekus
  • Reguleeritav kauss mikrodoseerimiseks
 2. DynaVap Omni - Small
  Rating:
  (4)
  DynaVap Omni

  226 € 234 €

  • Manuaalne kuumutamine
  • Muudetav kauss ja õhuvool
  • Tehtud titaaniumist
 3. DynaVap VonG (i): Titanium - Small
  Rating:
  (2)
  DynaVap VonG (i): Titanium

  169 € 189 €

  • Vahetatavad osad
  • Lihtne kombineerida veepõhiste tööriistadega (10 & 14 mm)
  • Lihtne puhtana hoida
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside DynaVap M