DynaVap M 2021

Rating:
4.85

78 €

SKU
ignore-this-61
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

Deluxe DynaKit DynaVap aurustitele sisaldab endas kõike vajaliku hoidmaks oma aurustit parimas seisundis.
DynaVap - DynaKit: Deluxe
33,75 € 45 €

DynaKit: Deluxe DynaVap poolt on täis varuosasi ning puhastamiseks mõeldud tooteid, mille abil saate oma DynaVap aurustit hoida ideaalses seisukorras. Oma aurusti puhastamise on äärmiselt oluline ning ühtlasi aitab see hoida VapCap auru maitse optimaalsena. 

Komplektis sisaldub Cyclone II Triple Torch,  tuulekindel tõrviku tüüpi süütaja mis sobib ideaalselt DynaVap aurusti soojendamiseks, paks huulik, kolm titaniumist jagajat õhu filtreerimiseks, Dynamag tagamaks puutevaba kuuma korgi käitlemist, väike SnapStash oma taimede hoiustamiseks ja kahte hoiustamise toru oma aurusti transportimiseks. 

Oma DynaVap aurusti säilitamiseks sisaldub komplektis DynaWak, viis puuvillast torupuhastajad ja kaks erinevat komplekti O-rõngaid. 

Sisaldab:

 • Cyclone II Triple Torch (Tühi) (1)
 • Paks huulik (1)
 • Titanium CCD (3)
 • DynaMag (1)
 • SnapStash (Väike) (1)
 • Hoiustamiseks torud (2)
 • DynaWax (1)
 • Puuvillane torupuhastaja (5)
 • Condenser O-rõngad (3)
 • Kõrge temperatuuri O-rõngad (5)

DynaKit: Deluxe on sobilik kasutamiseks järgnevate DynaVap aurustitega:

DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutaja on ideaalne enda VapCap kuumutamiseks kodus, ning ühtlasi on see toodetud DynaVap poolt.
DynaVap - DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutaja
119,25 € 159 €

DynaVap on teinud revolutsiooni kasutades VapCap kuumutamiseks uut DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutajat! Kasutades induktsiooni kuumutamist on tegemist täiesti erineva lahendusega oma DynaVap VapCap soojendamiseks, kuna see ei kasuta leeki vaid soojendab spiraali, mis on ümber capi. DynaTec Apollo 2 töötab nii roostevabast terase, kui ka titaniumist otsadega ning saavutab maksimaalse temperatuuri kõigest 5 kuni 8 sekundiga. 

Kambrisse on sisse ehitatud lüliti, mis aktiveerub vaid juhul kui DynaVap VapCap on sisestatud ning sellest annab teada ka väike punane tuli. Lisaks on ülemises osas ka magnet, kus saate otsikut jahutada ning tänu sellele säästate ka oluliselt materjali. 

Võrreldes tõrvikuga, see kuumeneb väiksemale temperatuuri, mis on sobilik neile, kes ajavad taga parimat maitset. Kuumemateks tõmmeteks jätke aurusti sisse veel mõneks lisa sekundiks peale signaali saamist. 

Automaatne väljalülitamine limiteerib kuumutamise aega 15 sekundini tagamaks toote turvalisust. DynaVap võimaldab 12-kuulist garantiid, kui peaks esinema mingeid probleeme. 

DynaTec Apollo 2 Iduktsioon Kuumutaja teeb DynaVap VapCap kasutamise oluliselt lihtsamaks, mugavamaks, maitsekamaks - ning mida muud oskaks veel tahta? 

Sisaldab:

 • DynaVap DynaTec Apollo 2 Induktsioon Kuumutaja
 • Jõuallikas
 • EU laadija (kahe haraga)
 • Kasutusjuhend

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

Naudi kaasas kantavat induktsioon kuumutajat koos DynaTec Orion Induktsioon Kuumutajaga, mis tehtud DynaVap aurustitele.
DynaVap - DynaTec Orion V2 Induktsioon Kuumutaja
186,75 € 249 €

DynaVap DynaTec Orion Induktsioon Kuumutaja on äärmiselt kerge ja kaasas kantav kuumutamise süsteem, mis mõeldud spetsiaalselt DynaVap aurustitele. Naudi maitset ja pidevat auru DynaVap VapCap tootega sõltumata kuhu lähed! Aku maht on 1000 mAh, mis on piisav 50-ks kuumutamiseks ning töötab nii titanium, kui ka roostevabast terasest otsadega. 

Sa ei pea muretsema nuppude vajutamise pärast, sest Orion Induktsiooni Kuumutaja saab aru kui VapCap on sisestatud. Kasutamiseks sisestage lihtsalt DynaVap VapCap kambrisse, ning näete oranzi vilkuvat tuld ning kuulete heli, kui kuumutus on lõppenud (või lugege vilkumisi). Kõigest nelja kuni viie sekundiga on materjalid ideaalselt kuumutatud ning olete valmis luksulikuks ja maitsvaks auruks. Automaatne väljalülitamine limiteerib maksimaalne kuumutamise 10-nele sekundile. 

Samuti tuleb kaasa karp, mis ei mahuta ainult Orioni vaid ka USB-C kaabli laadimiseks, samuti SnapStashi ning ruumi on piisavalt ka VapCap toodetele.

DynaTec Orion Induktsioon Kuumutaja on disainitud ja kokkupandud USA-s ning tuleb koos 1-aastase garantiiga. 

Sisaldab:

 • DynaVap DynaTec Orion Induktsioon Kuumutaja
 • DynaVap DynaTec lukuga karp
 • USB-C laadimiskaabel
 • SnapStash (väike)
 • Kasutusjuhend

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

Vertigo Cyclone II Triple Torch on taskukohane süütaja, millele on läbipaistev kütusepaak.
Cyclone II Triple Torch
11,25 € 15 €

See Vertigo Cyclone II Triple Torch on üks kõige taskukohasem süütaja, mida võite leida. Sellel on suur, läbipaistev kütusepaak, seega teate alati palju teil kütust alles on ning ühtlasi on seda ka lihtne täita. Ümar disain sobib mugavalt kätte, ning alumises osas oleva lülitiga saate lihtsasti leegi suurust määrata. See tuulekindel leek on sobilik kasutamiseks kuni 3500 meetrit üle merepiiri. 

Täitke see butaangaasiga enne kasutamist (ei ole pakendis). Puhastamiseks ei tohi kasutada alkoholi, kuna see lõhub plastikut ning tagajärjeks on lekkiv kütusepaak. 

DynaStash on optimaalne aksessuaar hoiustamaks oma DynaVap VapCap (ja samuti taimi!).
DynaVap - DynaStash (Pähkel)
41,25 € 55 €

DynaStash on ideaalne täiustus teie DynaVap aurustile. Sellel on suur maht hoidmaks teie taimi, ning tänu sellele on DynaVapi laadimine väga lihtne. Selleks peate kõigest oma DynaVapi materjali sisse pressima, pöörama ning oletegi valmis aurustama! 

Lisaks on selles karbis olemas ka koht, kus hoida oma DynaVap aurustit, seega teil on kõik vajalik olemas (välja arvatud ahi) ühes kohas. DynaStashi ülaosas on tugev magnet, mida saab kasutada DynaVapi hoidmiseks, kui see ei ole kasutuses ning samuti on võimalik lasta aurustil seal jahtuda sissehingamiste vahel. 

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021.

Hoia oma DynaVap heas seisukorras kasutades selleks Hooldus DynaKit toodet.
DynaVap - DynaKit: Hooldus
11,25 € 15 €

DynaKit: Hooldus aitab sul puhastada DynaVap aurustit kiiresti ning efektiivselt. Kaasasolev DynaWax tuleb kasutada hoidmaks O-rõngaid hästi libestatuna. 

Kuna O-rõngad on väikesed ning lihtsad kaduma, siis see komplekt sisaldab kaheksat lisaks. Kokku tuleb kaasa kahte erinevat tüüpi O-rõngaid, mis tulevad kaasa Dynakit Hooldus komplektis; condenser O-rõngad ja kõrge temperatuuri O-rõngad. 

Sisaldab:

 • DynaWax (1)
 • Puuvillast torupuhastajad (5)
 • Condenser O-rõngad (3)
 • Kõrge temperatuuri O-rõngad (5)

See komplekt on sobilik järgnevatele DynaVap mudelitele:

Selle DynaCoil toote abil saad aurustada kontsentraate oma DynaVap aurustiga.
DynaVap - DynaCoil
21,75 € 29 €

See DynaVap DynaCoil on disainitud mahtuma Korgi sisse sinu DynaVap aurustis, lubades DynaVap aurustil kasutada sinu lemmikuid kontsentraate või muid kleepuvaid materjale. Selle kasutamiseks peate korgilt eemaldama taimede filtri, sisestama DynaCoil toote ning kontsentraadi lisama, peale seda kuumutage ning nautige.

Pange tähele, et DynaCoil saabub rullitud ning pole ühtegi põhjust seda lahti rullida. 

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

Kasutage Paks Huulik lahendust, kui soovite ühendada oma DynaVap aurusti vesipiibule (14mm).
DynaVap - Paks Huulik
3,75 € 5 €

DynaVap Paks Huulik sobib kõikide DynaVap mudelitega. Seda on võimalik kasutada lisa huulikuna, näiteks sõpradele laenamiseks või kasutamiseks vesipiibu adapteriga - sobib kõikide 14mm emaste ühendustega, mille abil saate muuta oma DynaVap aurusti veejahutusega aurustiks. 

Tähelepanu - Paks Huulik ei sobi DynaStashi avasse, peate enne selle eemaldama, kui panete DynaVapi DynaStashi. 

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

DynaVap Roostevabast Terasest Filtrid hoiavad auru puhta ja maitsekana.
DynaVap - Roostevabad Filtrid (3-pakk)
5,25 € 7 €

Roostevabast Terasest Filtrid asetsevad kambri ja VapCap otsa vahele hoidmaks teie auru puhtana ning taimede puru vabana. Need filtrid on sobilikud nii titaniumist, kui ka roostevabast terasest otsadele. 

Sisaldab:

 • Roostevabast terasest filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

DynaVap Madal Temp. Captive Cap on unikaalse logoga, mis aitab seda eristada tavalisest Captive Cap tootest.
DynaVap - Madal Temp. Captive Cap
21,75 € 29 €

DynaVap Madal Temp. Captive Cap pakub täiesti uut kogemust sinu DynaVap VapCap aurustiga. Klikkides varem kuumutamise protsessis, saate püsiva kuumutamise aja, võimaldades teil nautida keerukamat maitset ning ühtlasi jääb ära taimede liigne kuumutamine. See Madal Temp. Captive Cap tuleb koos unikaalse logoga, mis võimaldab seda eristada tavaliselt Captive Cap tootest.

DynaVap Madal Temp. Captive Cap on disainitud DynaVap VapCap M tootele, kuid sobib iga VapCap tootega. Kui otsite jahedamat auru või soovite kogeda rohkem maitset, siis on tegemist hea aksessuaariga, mida omada. 

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

DynaVap Kork aitab paremini õhuvoolu jaotada.
DynaVap - Kork
21,75 € 29 €

Uus DynaVap Kork aitab hoida seda paigal ning ühtlasi lubab see ka paremat õhuvoolu jaotumist. Kui sul on kunagi juhtunud olukord, kus kork on kohapealt ära nihkunud DynaVap aurusti soojenemise ajal, siis hindate kõrgelt uut disaini. Kuulete "klõpsu" kui aurusti on soojenenud või jahtunud, ning nüüd on see kergemini arusaadav ning lihtsam kuulda. 

DynaVap Kork disainiti DynaVap VapCap M, kuid sobitud iga VapCap tootega. Kui otsite endale asendust või soovite lihtsalt uut, siis Kork on teie jaoks hea valik. 

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M 2021 ja DynaVap Omni 2021.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

DynaVap M 2021 Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.11)
 • Tehtud roostevabast terasest
 • Ideaalne mikrodoseerimiseks
 • Unikaalne “klikkiv” kork
 • Hübriid kuumutamine
 • Täielikult taaskasutatav pakend
 • Disainitud ja toodetud USA-s

Kelle jaoks on DynaVap M 2021 sobilik?

VapCap M 2021, mis toodetud DynaVap poolt on perfektne neile, kes otsivad lihtsasti kasutatavat ja manuaalselt kontrollitavat peaaegu purunematut aurustit. Lihtne disain tootab maitsekat ja kindlat auru ning võimaldab märkamatult aurustada, samas kui teised aurustid jääksid silma.

Mida uut on “M” versioonis?

Tagamaks maksimaalset maitset on DynaVap M 2021 toodetud meditsiinilisest roostevabast terasest, kuid uue funktsioonina on sellel "Captive Cap" koos kahe lohuga, mis hoiavad korki paigas ilma õhuvoogu mõjutamata. 

Selle versiooni juures on uus ka muudetava suurusega kauss, kus saate muuta seda poole väiksemaks mikrodoseerimiseks. Kui naudite auru jahutamist, siis naudite ilmselt ka uut huulikut, mis võimaldab teil lihtsalt ja kiiresti selle ühendada mõne veega töötavale tootele. 

Viimaks, DynaVap on loobunud plastikust pakenditest ning VapCap M 2021 on pakendatud 100% taaskasutatavasse pakendisse, mida saab kasutada ka hiljem karbina. 

Manuaalselt Kontrollitav

DynaVap M 2021 aurustit saab kuumutada praktiliselt iga välise küttekehaga, nagu näiteks tõrvikud või induktsiooni kuumutaja. Lisaks oma erilisele disainile on see suuteline tootma võimast ning maitsvat auru ka väikese taimede koguse puhul. "Kork" teeb klikkimise häält kui see on saavutanud minimaalse temperatuuri auru tootmiseks. 

Koos DynaVap M-i manuaalse kuumutamisega, olete täielikult kontrollimas auru tihendust. Saate toota kiire ja kerge auru või hoopis raske ja tihke auru, sõltuvalt kuidas korki kuumutate. Isegi väikese kausi suurusega on iga sissehingamine täis potentsiaali ja maitset. 

Kausi Suurus

Kui soovite oma taimede tarbimist sobitada vastavalt olukorrale, siis hindate DynaVap M 2021 kausi suurust - 0.1 grammi ja 0.05 grammi. Perfektne mikrodoseerimiseks! See roostevabast terasest kauss on üllatavalt efektiivne isegi väikese taimede hulgaga. Samuti on seda võimalik kiiresti laadida, seega saate juba järgmist kausitäit aurustada koheselt kui olete eelmise lõpetanud. 

See on võimeline aurustama tervet kaussi kõigest 1-2 sissehingamisega, kui kui soovite hiljem jätkata siis DynaVap M 2021 ei kuumuta teie taimi sissehingamiste vahelisel ajal. 

Mugav endaga kaasa võtta

DynaVap M 2021 on 9 sentimeetrit pikk ja kaalub kõigest 19 grammi, mis teeb sellest ühe kõige väiksema aurusti turul. See ei ole sobilik mitte ainult festivalidele ja matkamisele vaid ka reisijatele, sest vajate vaid süütajat ning pisut taimi. Mitte ükski teine aurusti ei paku nii kiiret ja võimast auru sellise odava hinnaga. 

Kuidas seda kasutada?

Laadige oma DynaVap M 2021 lisades taimi ülemisse osasse või suruge ots laadimiseks taimedesse. Kasutage sõrme, et üleliigsed taimed tagasi karpi panna ning pange kork peale. 

Kui kauss on täidetud, siis kuumutage korki tõrvikuga või induktsioon kuumutajaga, kuni kuulete DynaVap kuulsat "klikki", mis annab teada, et toode on kasutamiseks valmis. Saate kontrollida õhuvoogu kattes sisselaske ava näpuga, kui soovite tihkemat auru või jätke see katmata kergema auru tarbeks. 

Garantii

Kõik DynaVap M 2021 aurustid, mis on müügil MagicVaporizers poes, kes on ühtlasi ka ametlik edasimüüja, on autentsed ning tagatud 2-aastase garantiiga, piiratud normaalse kasutamisega. 

DynaVap M 2021

Karbis

 • DynaVap VapCap M 2021 aurusti
 • Taaskasutatav pakend
DynaVap M 2021

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 9,2 × 1,2 × 1,2 cm
Kaal: 20 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 12 sekundit
Jõuallikas: Tõrvik või Induktsioon
Temperatuur: 150°C kuni 230°C
Tootja: DynaVap
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Ameerika Ühendriigid
Kirjuta enda tagasiside DynaVap M 2021
Arvustatav toode:DynaVap M 2021
Rating