IOLITE WISPR 2

Rating:
4.35

129 €

SKU
ignore-this-26
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.08)
 • Kuumutamine butaaniga
 • Kiire kuumutamine (30 sekundit)
 • Lihtne kasutada
 • Kerge, koos volditava huulikuga
 • Unikaalne disain
 • Kuni 2,5 tundi aurustamist ühe laadimisega
 • Täiustatud butaani süsteem

Kelle jaoks on IOLITE WISPR 2 sobilik?

Kui hindate stiili ja funktsionaalsust valides aurustit, siis WISPR 2 on ideaalne valik. See omab endas unikaalset välist kesta, mis on saadaval mitmetes värvides, ning samuti on see lihtsasti äratuntav ja meeldiv. Kui soovite aurustada väljaspool kodu, siis hindate täiustatud butaaniga kuumutamist, mis tagab sujuva ja maitseka auru igal korral. Kuna see töötab vaid butaangaasi pealt, siis te ei pea kunagi muretsema aku kestvuse pärast või sellepärast, kus seda laadida. 

Nutikas Disain

Viimase sõna disain võimaldab WISPR 2 aurusti pealt näha butaani hulka ning saate koheselt aru, kui see hakkab otsa saama ja peate seda laadima - sellisel juhul ei saa tekkida olukorda, kus see ootamatult otsa saab. Lisaks eelnevale on sellel ka volditav huulik, mida saab lihtsasti peita, kui te seda ei kasuta, ning see teebki WISPR 2 aurustist toote, mida saate kaasa võtta igas suuruses kotis või suuremas taskus. 

Kiire Kuumutamine

WISPR 2 on suuteline maksimaalse temperatuuri 210°C saavutama kõigest 30 sekundiga, mis teeb sellest ideaalse kaaslase kiireteks aurustamisteks. Selle ideaalselt efektiivne butaaniga kuumutamine tähendab, et toodetakse sujuvat, tihedat auru koheselt peale kuumutamist. Samuti on teie taimed täielikult ja ideaalselt kuumutatud.

Märkimisväärne Kestvus

WISPR 2 aurusti täitmine võtab kõigest 10 sekundit ja peale täitmist saate kasutada seda järjest kuni 2,5 tundi. Tänu sellele, et puudub kohmakas aku, on tegemist äärmiselt kerge ja perfektse aurustiga mida kaasa võtta näiteks matkamisele. WISPR 2 pakub pefektset suutlikust madala hinna juures ning võite olla kindel, et see hämmastab teid sõltumata sellest kas olete algaja või juba kogenud aurustaja. 

Lihtne Kasutada & Puhastada

Huuliku omaduste tõttu on WISPR 2 puhastamine äärmiselt lihtne ja saate seda teha regulaarselt. Kuna see on tehtud kvaliteetset silikonist, mis ei ole poorne materjal, siis on tagatud ka optimaalne hügieen. Seda aurustit võivad kasutada nii algajad, kellel puudub varasem kogemus, kuna disainides on rõhku pandud lihtsusele - ning see tõesti paistab välja. Kasutamiseks peate opereerima vaid ühe nupuga, ning peale vajutamist ootama 30 sekundit kuniks seade saavutab maksimaalse temperatuuri, peale mida olete valmis aurustamiseks. 

Stiilne Välimus

Moderne disain WISPR 2 puhul teeb sellest aurustist silmapaistva toote. Kui otsite midagi natuke unikaalsemat, kui enamus tänapäevased aurustid, siis WISPR 2 aurusti väine muster on silmale ilus vaadata ning kui te seda ei kasuta võiks olla vabalt tegemist dekoratsiooniga. 

Garantii

Kõik IOLITE WISPR 2 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, on tagatud 2-aastase tootjagarantiiga, piiratud normaalse kasutusega.

IOLITE WISPR 2

Karbis

 • WISPR 2 aurusti
 • Huulik
 • Kott transpordiks
 • Tööriist hoolduseks
 • Täitmiskamber
 • Peenvõrguga filter
 • Torupuhastaja (2)
 • Katted huulikule (2)
 • Kasutusjuhend
IOLITE WISPR 2

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 8,6 × 2,8 × 7,0 cm
Kaal: 126 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Butaan
Temperatuur: 210°C
Tootja: IOLITE
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Iirimaa
Kirjuta enda tagasiside IOLITE WISPR 2
Arvustatav toode:IOLITE WISPR 2
Rating