Vapman Vaporizer

Rating:
Vapman Vaporizer 5 5

169 € 199 € ` Säästad: 30 €

SKU
ignore-this-101
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Funktsioonid

 • Uusim versioon (2023.08)
 • Tehtud Itaalia oliivipuust
 • Puuduvad kaablid ja akud - kuumutamine välgumihkliga
 • Kullatud vasest kuumutamiskamber
 • Kaitsev mineraali kiht (ainult Classic versioon)
 • Erinevad huuliku võimalused
 • Lihtne kasutada - saate auru alla 30 sekundi
 • Unikaalne kausi kuju ühtlaseks kuumuse jaotuseks
 • Loodussõbralik

Kella jaoks on Vapman aurusti sobilik?

Vapman toob kokku elemendid traditsionaalsest Itaalia käsitööst ja modernsest Sveitsi disainist. Välimine kiht oliivipuust on lummavalt ilus ning tänu nutikatele lahendustele on see efektiivne ja lihtne kasutada. 

Kuna see on manuaalselt kuumutatav aurusti, siis vajate oma Vapman aurustit, välgumihklit ja taimi, mis muudab selle ideaalseks just väljas kasutamisel, näiteks matkadel. Kui otsite endale mitmekülgset aurustit, mida on lihtne kanda ning ettevalmistada ilma akude või kaabliteta, siis Vapman aurusti on teie jaoks ideaalne.

Mis on vahet Vapman Classic ja Vapman Pure aurustitel?

Vapman Classic sisaldab erilist vilgukivi katet, mille puhul on tegemist ohutu materjaliga, mis on küpsetamises olnud kasutusel aastaid. See käitub kuumuse peegeldajana ning väldib puidu söestumist. See kate suurendab efektiivsust ning hoiab teie Vapman aurusti sama ilusana, kui see oli ostmise päeval.

Kullatud vasest kuumutuskamber

Kullatud vasest kuumutuskamber on kujult ideaalne ning tänu sellele kuumuse kogunemine ideaalne ja kiire, isegi aurustamisel. Sisseehitatud messingust osad kuumutuskambris väldivad butaangaasi sissehingamist, kuid samas toovad kambrisse pidevalt värsket õhku.

Tehtud Itaalia oliivipuust

Haarderõngas ümber kuumutuskambri on tehtud oliivipuust, kuna tegemist on loodussõbraliku materjaliga ning tuleb Itaaliast, kus ka Vapman aurusteid toodetakse. Puidu puhul on täheldatud, et tegemist on ideaalse materjaliga aurustamisel, kuna see omandab kuumust, kuid ei ole riske. Lisaks on see jätkusuutlik ja näeb ilus välja. 

Sale disain garanteerib turvalise ja mugava käsitlemise, selliselt saate saate fokuseeruda sügavatele hingamistele ilma, et peaksite muretsema kuumade metallist või plastikust komponentide pärast.

Muudetav auru tihedus

Keskosa, mille panete kuumutuskambri peale ja lisate huuliku, on samuti tehtud oliivipuust ning sellel on kolm optimaalselt paigutatud õhukanalit, mis tagavad värske õhu. Veelgi tihedama auru saavutamiseks katke üks või mitu auku oma sõrmedega. 

Filter ja kuumakaitse rõngas on keskosa all ning neid on võimalik puhastamiseks lihtsalt eemaldada.

Saadaval huulikud

Kui ostate Vapman aurusti, siis valite endale ka huuliku. Siin on viis erinevat materjali, mille vahelt saate valida:

P.O.M plastik

P.O.M plastik on pikalt olnud paljude aurustajate valik, kes soovivad nautida oma hobi ilma, et peaksid muretsema klaasi pärast, mis võib puruneda või teised sarnased materjalid, mida tihti kasutatakse. Tänu oma vastupidavusele, lihtsale puhastamisele ja suurele temperatuuri taluvusele - kuni 120°C, siis võite kindlad olla, et see huulik peab ajas vastu. 

Inox

Inox puhul on tegemist preemium rostevaba terasega, mis on ühtlasi ideaalse viimistlusega. See huulik läbis mitmeid erinevad tootmissamme, saavutamaks kõrget kvaliteeti, optimaalset puhastamist ja maksimaalset hügieeni nendele kasutajatele, kes soovivad parimat mõlemast maailmast: lihtne puhastada ilma kvaliteedis kaotamata! 

Oliivipuu

Puit ei ole mitte ainult ideaalne materjal haarduvuseks ja keskosaks, vaid ka hea materjal huulikule. Oliivipuust huulik paneb imestama oma kerge kaaluga, tänu millele on kasutamine lihtsam ning Vapman aurusti toodab auru mille maitse on ühtlaselt ja stabiilselt hea.

Titaanium

Metallide kuningas, titaanium, on tugev ja kerge. Hügieeni poolest on tegemist parima lahendusega, lahendades ka kõik muud nõuded. Selle täieliku ilus on võimalik näha optimaalse pinnaviimistlusega, mis sobib ideaalselt Vapman disainiga. 

Käsitöö borosilikaatklaas

Borosilikaatklaas on väga hügieeniline materjal ning selle ei jäta kahjulike kemikaale ega ka maitset. See ei muuda värvi ega ei omanda lõhnu ja on samuti 100% taaskasutatav! Tänu pikemale aurukanalile ja klaasi jahutavatele omadustele saate jahedama ning mõnusama auru. 

Borosilikaatklaasist huulik ei sisaldu ühegis komplektis ning tuleb eraldi juurde osta.

Kuidas Vapman kasutada

 1. Keerake ülemist osa vastu kellasuunda sisenemaks kambrisse.
 2. Täitke kamber taimedega (koos või ilma täitmiseks mõeldud tööriistaga).
 3. Asetage ülemine osa tagasi.
 4. Keerake Vapman küljele ning kasutage välgumihklit kuldse kuumutuskambri soojendamiseks.
 5. Peale mõnda sekundit, pöörake see tagasi ning nautige auru koos huulikuga.

See temperatuur, mille peale teie taimed kuumutatakse sõltub sellest kaua kambrit kuumutate. Kui aur tundub kuum ja karm, siis tähendab, et kuumutasite liiga kaua, samas kui aurul ei ole maitset, siis peate veel kuumutama. Peale mõningat kasutamist saate aru, millised on teie personaalsed eelistused.

Kui enam maitset ei ole, siis peate taimede olekut kontrollima. Kui taimede värvus on tumepruun ja lõhnavad kõrbenult, siis ei sisalda need enam aktiivseid koostisosi ja tuleb eemaldada.

Loodussõbralik

Kuna Vapman kasutab ainult välgumihklit kuumutamiseks, siis ühtegi elektrilist komponenti või akut vaja ei ole, mis muudab selle loodussõbralikuks! Lisaks, kõiki Vapman osasi on võimalik vahetada, mis muudab selle igaveseks, kui selle eest hoolitseda. 

Garantii

Kõik Vapman aurustid, mis müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka ametlik Vapman toodete esindaja, on autentsed ning tagatud 2-aastase garantiiga, piiratud normaalse kasutusega.

Vapman Vaporizer

Karbis

 • Vapman aurusti
 • Huulik [P.O.M, Inox, Puit või Titaanium]
 • Täitmiseks abivahend
 • Kanepist karp
 • Välgumihkel
 • Hari puhastamiseks
 • Kruvikeeraja
 • Puidust karp
 • Kasutusjuhend
Vapman Vaporizer

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 6.2 × 6.2 × 4.1 cm
Kaal: 20 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 5 kuni 30 sekundit
Jõuallikas: Välgumihkel
Tootja: Vapman
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Itaalia
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Vapman Vaporizer