DynaVap M+ (Plus)

Rating:
DynaVap M+ (Plus) 4.4 5

99 €

SKU
ignore-this-117
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

DynaVap M+ (Plus) Funktsioonid

 • Uusim versioon (2024.04)
 • Uus uimedeta versioon
 • Ühe-kuumutamise aurustamine
 • Suurendatud ahju maht
 • Valmis mikrodoseerimiseks
 • Manuaalne kuumutamine

Kelle jaoks on DynaVap M+ sobilik?

DynaVap M+ on mõeldud nii uutele kui ka kogenud kasutajatele, kes soovivad käsitsi soojendatavate aurustite uusimaid edusamme. Selle uuenduslik disain võimaldab tõhusamat ja rahuldust pakkuvat ekstraheerimist väiksema vaevaga, muutes selle suurepäraseks valikuks neile, kes soovivad oma aurustamise seansside üle täielikult kontrollida.

Uus uimedeta disain ja suurendatud suutlikus

Uimedeta disainiga DynaVap M+ on suurendanud massi põhjas, et paremini neelduda ja hoida soojust, mille tulemuseks on täielikumad väljatõmbed.

Kuumutage vangistuskorki tuttava kogemuse saamiseks või järgige DynaVapi nõuandeid ja soojendage alust intensiivseks ja sügavaks ekstraheerimiseks. Avage küljel olev õhuport ja kogege DynaVapi seanssi nagu ei kunagi varem.

Ühe-kuumutamise eraldamine

DynaVap M+ otsik on termiliselt optimeeritud ühe kuumutustsükliga ekstraheerimiseks, võimaldades teil ühe kuumutamisega aurustada terve kausi. See funktsioon eristab M+ teistest DynaVapi mudelitest ja pakub ainulaadset ja tõhusat aurustamiskogemust.

Suurendatud ahju maht

Nüüd saate DynaVap M+-ga nautida korraga rohkem ürte, kuna sellel on ahjukamber, mis on 12% suurem kui eelmistel M mudelitel, mis tagab veelgi võimsama kogemuse.

Stiilsed disaini uuendused

DynaVap M+ on ruudukujulise õhuava ja selle kere klanitud, terava triibulise viimistlusega, mis näevad nii visuaalselt atraktiivsed kui ka mugava haarde.

Haara kontroll manuaalne kuumutamisega

DynaVap M+ soojendamiseks on kõige populaarsem viis põleti süütaja, mis võimaldab teil kütet täielikult juhtida. Suunake taskulamp M+-le olenevalt sellest, kuidas soovite aurustuda, ja seejärel kuulake klõpsatust, mis annab märku, kui on optimaalne aeg sissehingamiseks.

Valmis mikrodoseerimiseks

DynaVap M+ võimaldab teil kausi suurust hõlpsalt poole võrra vähendada (0,1 g-lt 0,05 g-le) väiksemate koormuste jaoks, eemaldades lihtsalt otsa ja kohandades ekraani järgmisele pilule.

Maitsekas ja potentsikas aur

Olenemata sellest, kas eelistate kerget, maitsvat auru või pakse, tihedaid pilvi, M+ tagab. Õrna maitse saamiseks kuumutage ülaosa lähedal või võimsa ja täieliku ekstraktsiooni jaoks põhja lähedal.

Täiustaud o-rõnga disain

DynaVap M+ otsik kasutab nüüd kolme silikoonist O-rõnga asemel kahte ja ühtegi pole otsa paigaldamisel näha. See värskendus vähendab metallidevahelist kontakti ja muudab seadme veelgi vastupidavamaks.

Täiusta induktsioon kuumutamiseks

Kui hindate DynaVapi, kuid eelistate mitte kasutada taskulambi tulemasinat, kaaluge induktsioonkuumutit, näiteks Ispire Wand. Kuigi induktsioonsoojendid on suuremad kui taskulamp, pakuvad need võrreldamatut mugavust ja järjepidevust. Sisestage lihtsalt ots ja laske kütteseadmel ülejäänu eest hoolitseda.

Garantii

Kõik DynaVap M+ aurustid, mida müüb DynaVap toodete volitatud edasimüüja MagicVaporizers, on autentsed ja neile kehtib 2-aastane garantii, mis on piiratud tavakasutusega.

DynaVap M+ (Plus)

Karbis

 • DynaVap M+ aurusti
DynaVap M+ (Plus)

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 1.0 × 1.0 × 8.9 cm
Kaal: 21 g
Küttekeha: Hübriid (konvektsioon + konduktsioon)
Kütteaeg: 12 sekundit
Jõuallikas: Tõrvik või induktsioon
Temperatuur: 150°C kuni 230°C
Tootja: DynaVap
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Ameerika

Teised DynaVap aurustid

 1. DynaVap M7 - Small
  Rating:
  (5)
  DynaVap M7

  85 €

  • Manual heating for complete control
  • Textured stem for enhanced grip and heat dissipation
  • Available in XL size
 2. DynaVap Omni - Small
  Rating:
  (4)
  DynaVap Omni

  226 € 234 €

  • Manuaalne kuumutamine
  • Muudetav kauss ja õhuvool
  • Tehtud titaaniumist
 3. DynaVap VonG (i): Titanium - Small
  Rating:
  (2)
  DynaVap VonG (i): Titanium

  169 € 189 €

  • Vahetatavad osad
  • Lihtne kombineerida veepõhiste tööriistadega (10 & 14 mm)
  • Lihtne puhtana hoida
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside DynaVap M+ (Plus)