XMax Starry V3

Rating:
4.65

99 €

SKU
ignore-this-86
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

XMax - Aku (18650)
XMax Starry - Aku
11,25 € 15 €

XMax Starry tuleb koos ühe akuga, seega kui peate selle vahetama või soovite ühte varuks, siis see 2600 mAh aku sobib teile ideaalselt.

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

XMax Starry - Vesipiibu Adapter
Vesipiibu Adapter
17,25 € 23 €

Ühenda oma XMax Starry 14 mm vesipiibuks koos selle silikoonist ja borosilikaat klaasist Vesipiibu Adapteriga. Kinnita see otse huuliku külge, seejärel ühenda teine ots oma eelistatud klaasist aksessuaari külge. Nüüd oled valmis nautima jahedamat ja sujuvamat auru! 

See Vesipiibu Adapter on ühtlasi ka ideaalselt sobilik järgnevatele Storz & Bickel mudelitele: Crafty, Crafty+, Mighty ja Mighty+. See kinnitab samamoodi ka XMax Starry külge. 

Sisaldab:

 • Silikoonist torud
 • 14 mm isale klaasist ühendus
 • Silikoonist adapter

Sobib kasutamiseks: Crafty+ VaporizerMighty VaporizerMighty+ (Plus) Vaporizer ja XMax Starry V3.

XMax Starry - Vesipiibu Adapter koos Mullitajaga
Vesipiibu Adapter koos Mullitajaga
24,75 € 33 €

Vesipiibu Adapter koos Mullitajaga XMax Starry aurustile on ideaalne, kui soovite vältida kõhimist, mis on tingitud tugevast aurust. Mullitaja toodab sujuvama auru, mis mõjutab kurku vähem ning muudab sissehingamise lihtsamaks.

Veega filtreerimine on lihtne koos mullitaja huulikuga. Täitke veekamber, lisage see oma aurusti huulikule ning nautide puhast ja sujuvat auru.

Kuigi see Vesipiibu Adapet ei ole toodetud Storz & Bickel poolt, sobib see ideaalselt Crafty, Crafty+, Mighty ja Mighty+ toodetele. Seda adapterit on korduvalt testitud ning see sobib ideaalselt.

Sisaldab:

 • Klaasist mullitaja
 • Silikoonist torud

Sobib kasutamiseks: Crafty+ VaporizerMighty VaporizerMighty+ (Plus) Vaporizer ja XMax Starry V3.

XMax Starry - Hoolduskomplekt
XMax Starry - Hoolduskomplekt
5,25 € 7 €

Kui avastate keset aurustamist, et teie XMax Starry V3 huulik on blokeeritud, siis vajate Hoolduskomplekti koos vahetuseks mõeldud filtritega. Lisaks sisaldab see kahte O-rõngast, kui peaksite neid vajama!

Sisaldab

 • Terasest filter
 • Kambrifiltrid (2)
 • O-rõngad (2)

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

XMax Starry - Silikoonist Kate
XMax Starry - Silikoonist kate
4,50 € 6 €

Silikoonist Kate on ideaalne aksessuaar sinu XmAx Starry aurustile. See mitte ainult ei kaitse mõlkide ja kriimustuste eest vaid väldib ka selle liiga kuumaks muutumist! Koos tööriista hoidja ja libisemiskindla viimistlusega on see kate ideaalne taskus või kotis Starry aurusti tassimiseks.

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

XMax Starry - Keraamiline Filter
XMax Starry - Keraamiline Filter
5,25 € 7 €

See Keraamiline Filter XMax Starry aurustile muudab auru puhtaks ja taimeosakeste vabaks. Kui oled kaotanud või vigastanud originaalse filtri, siis see vahetuseks mõeldud filter on tehtud kõrge kvaliteediga Tsirkoon keraamikast ning toimib ideaalselt!

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

XMax Starry - Kauss Vahale
XMax Starry - Kauss Vahale
3,75 € 5 €

See Kauss Vahale sobib ideaalselt sinu XMax Starry ahju, ning võimaldab Starry aurustil aurustada kontsentraate. Hoidmaks oma aurustamist puhta ja maitsekana, tuleks vahetada vaha kauss, vastavalt vajadusele. 

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

XMax Starry - Täielik Huulik
XMax Starry - Täielik Huulik
13,50 € 18 €

Pead vahetama oma XMax Starry huuliku või soovid ühte varuks? Siis see Täielik Huulik on see, mida otsid.

See asenduseks mõeldud magneetiline huulik on identne originaalile ning tuleb koos filtriga.

Mõeldud kasutamiseks: XMax Starry V3.

See Roostevabast Terasest Tööriist Segamiseks on tehtud Arizer poolt ning on sobilik kõikidele aurustitele segamiseks või taimede eemaldamiseks kambrist. 
Roostevabast Terasest Tööriist Segamiseks
4,50 € 6 €

See Roostevabast Terasest Tööriist Segamiseks on tehtud Arizer poolt ning on sobilik kõikidele aurustitele segamiseks või taimede eemaldamiseks kambrist. 

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuem versioon ideaalse tagasisidega(2021.11)
 • 25 sekundit soojenemiseks
 • Lihtsasti kaasaskantav
 • Vahetatav aku
 • Keraamiline ahi
 • Konduktsioon kuumutamine

Kelle jaoks on XMax Starry V3 sobilik?

XMax Starry V3 on äärmiselt sobilik klientidele, kes soovivad raha säästa, kuid saada siiski kvaliteetset toodet. Sellel on olemas erinevad funktsioonid nagu näiteks, digitaalne ekraan, lai temperatuuri valik, vahetatav aku, kohene tagasiside (uus selle versiooni puhul), mida te ei leia toodetelt, mis maksavad kaks korda rohkem. 

Sile disain muudab selle ideaalseks neile, kes soovivad diskreetselt aurustada oma taimi, ilma suurema tähelepanuta. Samuti on aku vahetatav, mis tähendab, et saate võtta varuks akud kaasa, ning nautida neid eriti pikkadel retkedel või matkadel!

Kõrge kvaliteediga ehitus

Leidmaks taskukohast kõrge kvaliteediga aurustit, mis on ühtlasi ka funktsionaalne ja välimuselt silmale ilus, on keeruline ülesanne. XMax Starry V3 on loodud seda jälgides! Välimine kest on tehtud alumiiniumist ning huulik valmistatud keraamilisest tsirkoonist. See varjatud välimusega aurusti paistab välja teiste plastikust aurustite kõrvalt, mis on samas hinnaklassis.

Vahetatav aku

XMax Starry V3 aurusti saab oma jõu ühest 18650 tüüpi akust, millel on 2600 mAh maht, mida saab ühtlasi lihtsalt ära vahetada ning tänu sellele kestab see kauem, kui tavaline sisseehitatud akuga aurusti.

Vahetatava akuga on teil alati võimalus aku ära vahetada, kui esimene aku peaks tühjaks saama. See sobib ideaalselt olukordadesse, kus olete kodust eemal või ei soovi aku laadimise peale mõelda. 

Muudetav temperatuur ja lai valik seadistamiseks

Usaldusväärne keraamiline ahi Starry V3 aurustis suudab kuumutada 100°C kuni 240°C vahel ning on äärmiselt kiire! Kuumutamine 200°C võtab kõigest 25 sekundit ja maksimaalse temperatuuri (240°C) saavutamine võtab umbes 35 sekundit.

Ideaalne auru kvaliteet

XMax on tuntud oma usaldusväärsete toodete poolest, mis tagavad hea maitse, ning makstes vähe. Nagu ka nende teised aurustid on XMax Starry V3 aurustis kasutusel keraamiline konduktsioon ahi, mis suudab hoida kuni 0,5 grammi taimi ja toota auru kiirelt. 

Sinu taimed või kontsentraat ei puutu kunagi kokku materjalidega, mis ei ole puhtad. Kasutusel on vaid roostevaba teras ja kõrge kvaliteediga keraamika - mis tagavad auru puhtuse ja maitserohkuse.

Lihtne kasutada

Starry V3 on üks kõige intuitiivsemaid aurusteid turul. Saate kolme funktsiooni kontrollida kõigest kolme nupuga: lülitage see sisse/välja, muutke temperatuuri ja määrakse sessiooni aeg. Lisaks on sellel OLED ekraan, mis näitab aku kestvust ja temperatuuri ilma arvamiseta! Ning kui see ei olnud teie jaoks piisav, siis seade vibreerib kergelt, kui soovitud temperatuur on saavutatud. 

Ahjus olev rõngas muudab laadimise lihtsalt, ning magneetiline huulik ei kao ära seadet täites. Tänu keraamilisele tsirkoonist huulikule, mis on tugev ja mugav kasutada, ei pea te kunagi maitses järelandmisi tegema! 

Sobilik kontsentraatidele

XMax Starry V3 on suuteline aurustama nii taimi, kui ka kontsentraate. Aurustil on spetsiaalne kontsentraadi padi, mis on disainitud vahadele ja õlidele, mille abil saate oma aurustamise harjumusi aeg-ajalt muuta. 

Garantii

Kõik XMax Starry V3 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka XMax ametlik edasmüüja, on autentsed ning tagatud 1-aastase garantiiga seadmele ning 6-kuulise garantiiga akule.

XMax Starry V3

Karbis

 • XMax Starry 3.0 Aurusti
 • Komplekt puhastamiseks (tangid, hari, tööriist)
 • USB laadimiskaabel
 • Kontsentraadi padi
 • Huuliku filter
 • Kambrifiltrid (2)
 • Silikoonist huulikukorgid (2)
 • Huuliku otsa O-rõngad (2)
 • Kasutusjuhend
XMax Starry V3

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 3,5 x 2,4 x 11,0 cm
Kaal: 120 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 25 sekundit
Jõuallikas: Aku (2600 mAh)
Temperatuur: 100°C kuni 240°C
Tootja: XMax
Garantii: 1 aasta
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside XMax Starry V3
Arvustatav toode:XMax Starry V3
Rating