Tinymight 2

Rating:
Tinymight 2 4.9 5

349 €

SKU
ignore-this-112
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Tinymight 2 funktsioonid

 • Uusim versioon (2024.05)
 • 100% konvektsioon kuumutamine
 • Kuumeneb sekunditega
 • Vajadusel ja sessioni reziim
 • Reguleeritav kambri suurus
 • Lai temperatuuride valik (140°C kuni 250°C)
 • Kiire laadimine läbi USB-C
 • Jõudluse tagab vahetatav 18650 Li-ion aku
 • Tehtud Soomes kvaliteetsetest materjalidest
 • Tasuta doseerimiskapsel, kui ostetud MagicVaporizers lehelt

Kelle jaoks on Tinymight 2 sobilik?

Tinymight 2 on kaasaskantav konvektsioonaurusti kuivade ürtide ja kontsentraatide jaoks. See on mõeldud aurustamiseks kõikjal, kus te lähete, ja annab tänu võimsale konvektsioonkuumutile vaid sekunditega maitsvat auru.

Kui soovite minna üle hägust auru tekitavale vape'ile ja millel on tõeline tellitav režiim, peaksite järgmise vape'ina kaaluma Tinymight 2. Seda on lihtne kasutada ja see pakub lisaks nõudmisrežiimile ka seansirežiimi, mis annab teile paindlikkuse valida, kuidas soovite veipida.

2024 Update: Purple Heart wood

The Tinymight family welcomes a new member: the Tinymight 2 Purple Heart edition. This stunning vape is crafted from beautiful Purple Heart wood, giving it a unique and attractive appearance. Not only does it look incredible, but it also features the latest updates and improvements for enhanced performance.

The heater has been upgraded with zirconia ceramic replacing the quartz glass construction, and the support rods have been more than doubled in strength for enhanced durability.

The Purple Heart edition comes with a unique accessory package, including a titanium dosing capsule for convenient loading and a short mouthpiece with glass balls for cool, smooth vapour.

100% konvektsioon kuumutamine

Tinymight 2 on loodud auru väljastamiseks vähem kui kümne sekundiga selle eritellimusel valmistatud 70 W roostevabast terasest küttekehaga. Küttesüsteemis kasutatakse 100% konvektsioonkütet, mis soojendab materjali ühtlaselt ja tulemuseks on puhtaim aur.

Tinymight 2 konvektsioonküttesüsteemi täiustab veelgi uue soojusjaoturi lisamine. See funktsioon aitab soojust paremini jaotada, mille tulemuseks on tõhusam ekstraheerimisprotsess, et saaksite oma ürtidest või kontsentraatidest maksimumi võtta.

Tõeliselt kiire aurusti

Kui enamikul aurustitel on ainult üks töörežiim, siis Tinymight 2-l on kaks: nõudmisel ja seansirežiim. Nõudmisel kasutatav režiim sobib suurepäraselt neile, kellele meeldib aega maha võtta ja iga sissehingamist nautida, samas kui seansirežiim on ideaalne neile, kes eelistavad nautida mitut järjestikku sissehingamist, ilma et peaksid nuppu pidevalt vajutama.

Nõudmisel olev režiim lülitab kütteseadme sisse madalale temperatuurile, mida on lihtne hoida kuni nupu vajutamiseni. Pärast selle vajutamist ei hoia te nuppu tavaliselt all kauem kui viis sekundit, enne kui see vibreerib ja on töövalmis. Nautige auru ja kui olete lõpetanud, laske nupp lahti.

Seansi režiim töötab nii, et kambris hoitakse seansi ajaks määratud temperatuur. Klõpsake nuppu kolm korda ja hoidke seda all, kuni see lõpetab vibreerimise, seejärel hingake kaks või kolm korda sisse, kuni aur hõreneb. Kui plaanite sissehingamiste vahel pikema pausi teha, lülitage see lihtsalt välja ja taaskäivitage, kui olete valmis rohkemaks.

Muudetav kambri suurus

Tinymight 2-ga saate reguleerida kambri suurust oma maitse järgi, kuna jahutuskamber libiseb selle suuruse muutmiseks üles-alla. Valik on teie enda teha, kas soovite selle maksimaalse võimsusega (0,2 g ürti) või väiksema võimsusega väiksemate annuste ja mikrodoseerimise jaoks.

Valmis kasutamiseks doseerimiskapslitega

Kui otsite lihtsat viisi mikrodoseerimiseks või soovite lihtsalt kambrit puhtamana hoida, peaksite kaaluma doseerimiskapsli kasutamist. Need kapslid on loodud spetsiaalselt Tinymight 2 jaoks ja võimaldavad teil nautida veipimise seansse, ilma et peaksite muretsema puhastamise pärast.

Lihtsalt täitke kapsel soovitud materjaliga ja asetage see kambrisse. See mitte ainult ei muuda Tinymight 2 laadimist kiireks, vaid tähendab ka seda, et saate valmistada uue annuse selleks ajaks, kui kuhugi lähete, ja oleks tore kaasa võtta rohkem kui üks koorem.

Üks doseerimiskapsel on tasuta kaasas, kui ostate Tinymight 2 MagicVaporizers lehelt.

Lai temperatuuride vahemik (140°C kuni 250°C)

Tinymight 2-l on täpselt juhitav temperatuurivahemik vahemikus 140 °C kuni 250 °C, mille saate seadistada, keerates seadme põhjas olevat analoogtemperatuuri ketast. Selle laia temperatuurivahemiku tõttu on teil palju ruumi katsetamiseks ja teie jaoks sobivaima temperatuuri leidmiseks.

Sisaldab multifunktsionaalset tööriista

Tinymight 2-ga kaasas olev mugav multifunktsionaalne tööriist on teie käeulatuses ja asub seadme ülaosas, et seansside ajal hõlpsasti juurde pääseda. Seda tööriista saab kasutada kaussi segamiseks seansi keskel ja see on ka piisavalt pikk laadimiskambri suuruse reguleerimiseks, võimaldades teil hõlpsalt vahetada väikese ja suure koormuse vahel.

Kiire laadimine läbi USB-C

Tinymight 2 on varustatud USB-C laadimispordiga ja on kiirlaadimisvõimeline. Kiirlaadijaga (ei ole kaasas) saab seda laadida alla tunniga, nii et saate hetkega tagasi aurustamise juurde, olenemata asukohast.

Kui lülitate seadme sisse, vibreerib see olenevalt aku laetusest üks kuni neli korda. Laadimispordi kõrval on ka märgutuli, mis muutub aku tühjenemisel rohelisest punaseks. See aitab teil jälgida, millal peate oma seadet laadima, et saaksite seansse ilma katkestusteta nautida.

Vahetatav 18650 aku

Kuna Tinymight 2 toiteallikaks on vahetatav 18650 aku, ei pea te aku tühjenemise korral isegi aurustamise seanssi peatama. Sisestage lihtsalt uus aku ja olete hetkega veipimise juurde tagasi!

Kui soovite kasutada teist 18650 akut kui kaasas olev aku, pidage meeles, et see peab olema kvaliteetne ja minimaalse voolutugevusega 20A.

Ehitatud kestma

Nagu Soomes toodetud vape'ilt eeldati, on Tinymight 2 valmistatud eranditult esmaklassilistest materjalidest. Selle korpus on valmistatud Ameerika pähklipuust, mis on tuntud oma isoleerivate omaduste ja sileda struktuuri poolest, mis tähendab, et sellel on lahe ja mugav käepide.

Ülejäänud seade on valmistatud muudest vastupidavatest materjalidest, nagu roostevaba teras, alumiinium ja kvartsklaas, mis tagab, et saate nautida selle esmaklassilist jõudlust veel aastaid.

Kuidas kasutada Tinymight 2

Siin on näide kuidas kasutada Tinymight 2 kiirelt:

 1. Hoides seadet tagurpidi, eemaldage huulik.
 2. Lisage materjal huulikust teisele poole. Pange huulik tagasi paika ning pöörake seade õigetpidi.
 3. Valige endale sobik temperatuur alumisest osast. Kergemaks auruks valige 3-5 ja suuremateks pilvedeks 7-9.
 4. Vajutage nuppu kiirelt kolm korda, et seade sisse lülitada. Oodake paar sekundit. 
 5. Tinymight 2 on nüüd valmis teie taimi kuumutama. Alustage temperatuuri tõstmisega hoides nuppu all, kuniks tunnete vibratsiooni.
 6. Hingake sisse huulikust, samal ajal nuppu all hoides.
 7. Kuniks olete rahul, laske nupp lahti, kuid hingake edasi, et saada endale kogu õhukanalis olev aur. 
 8. Naudi!
 9. Kui olete lõpetanud, siis vajutage nuppu kiirelt kolm korda, et seade välja lülitada. Teine võimalus on edasi aurustada alates viiendast sammust, kuniks taimed on pruunikad ja ei tooda auru.

Kuidas seadistada temperatuur?

Keerake seadme põhjas olev nupp numbrile, mis vastab soovitud temperatuurile. Pange tähele, et kõige kõrgemal seadistusel (10) on temperatuur olenevalt kasutatavast režiimist erinev.

 1. Lukustatud seade
 2. 140°C
 3. 150°C
 4. 160°C
 5. 170°C
 6. 180°C
 7. 190°C
 8. 200°C
 9. 210°C
 10. 220°C
 11. 230°C / 250°C (session reziim / kiire reziim)

Kuidas Tinymight 2 puhastada

Tinymight 2 puhastamine on lihtne, kuna klaastoru, jahutusseade ja roostevabast terasest filtrid on ainsad osad, mis vajavad regulaarset puhastamist. Neid võib loputada kuuma vee ja seebiga või leotada lahustis, näiteks isopropüülalkoholis.

Garantii

Kõik Tinymight 2 aurustid, mida müüb Tinymighti toodete volitatud edasimüüja MagicVaporizers, on autentsed ja neile kehtib 3-aastane garantii pärast seadme registreerimist saidil tinymightvape.com, mis on piiratud tavakasutusega.

Kasutusjuhend

Tinymight 2

Karbis

Tinymight 2 [Walnut]

 • Tinymight 2 aurusti
 • Doseerimiskapsel*
 • Klaasist huulik (55 mm)
 • Titaanium huulik (80 mm)
 • 18650 aku
 • USB-C laadimiskaabel
 • Filtrid
 • O-rõngad
 • Hoiustamise kott
 • Kasutusjuhend

Tinymight 2 [Purple Heart]

 • Tinymight 2 vaporizer
 • Titanium dosing capsule
 • Stainless steel dosing capsule*
 • Glass mouthpiece (55 mm)
 • Short glass mouthpiece with balls
 • Spare balls
 • 18650 battery
 • USB-C charging cable
 • Screens
 • O-rings
 • Storage pouch
 • Instruction manual

* Sisaldab tasuta doseerimiskapslit, kui ostetud MagicVaporizers lehelt.

Tinymight 2

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 6.1 × 3.7 × 8.8 cm
Kaal: 186 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: Vähem kui 10 sekundit
Jõuallikas: 18650 aku
Temperatuur: 140°C kuni 250°C
Tootja: Tinymight
Garantii: 3 aastat
Päritolumaa: Soome
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Tinymight 2