Volcano Hybrid

Rating:
Volcano Hybrid 4.6 5

598 €

SKU
ignore-this-73
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Funktsioonid

  • Uus versioon koos keraamiliselt kaetud alumiinium täitmiskambriga! (2024.01)
  • Suur digitaalne ekraan koos puutetundlikusega
  • Kiire kuumenemine(40 sekundit)
  • Kõrgeima kvaliteediga materjalid
  • Nutiseadme rakendus
  • Innovatiivne piitsa süsteem
  • Easy Valve õhupallide süsteem
  • Toodetud Saksamaal

Kelle jaoks on Volcano Hybrid sobilik?

Need, kes otsivad absoluutselt parimat statsionaarset aurustit peaksid pilgu pöörama uue Volcano Hybrid poole. Uuel mudelil on arenenud kuumutamise tehnoloogia, mis on toonud kaasa arengud kuumenemise ajas ja auru kvaliteedis. Volcano Hybrid on neile, kes võtavad aurustamist väga tõsiselt ning soovivad osta endale aurustit mitmeks kümnendiks. 

Preemium Disain

Volcano Hybrid on toodetud Saksamaal kasutades selleks kõige paremaid materjale ning tänu sellele on tunda ja näha luksust. Selle uhke digitaalne ekraan sisaldab modernset paneeli, mis näitab täpset temperatuuri terve sessioni vältel. Ning mis veelgi parem, kõik nupud töötavad puutetundlikuse abil, ning see annab suure eelise kõigi teiste aurustite seas. 

Optimaalne Auru Kvaliteet

Nagu ka eelkäijad, siis Volcano Hybrid peamiseks eesmärgiks on toota maksimaalselt maitsekat ja kvaliteetset auru - ning see kindlasti ei pane teid pettuma! Selle uus pööratav piitsa süsteem võimaldab teil täpselt valida, kui palju auru soovite sissehingata. See tagab täieliku paindlikuse üle teie aurustamise kogemuse. Lisaks on kaasas traditsionaalne Easy Valve õhupallide süsteem, mis tähendab, et erinevad sissehingamise variandid on võimalikud. 

Mugav Rakendus

Volcano Hybrid omab ka rakendust, mis sobib nii iOS kui ka Android seadmetele. Vajate kõigest töötavat Bluetooth ühendust ja oletegi valmis! Rakendus võimaldab teil lihtsasti muuta kõigi seadeid nii, et te ei pea aurustit puutuma, mis annab teile täieliku kontrolli seadme üle kasutades selleks nutiseadet. Lisaks võimaldab see teil nutikalt seadistada nii, et teil on täielik kontroll pumpamise ja temperatuuri üle erinevatel ajahetkedel. 

Pange tähele: Alates November