Aurustid kanepi alla 100 €

Aurustid alla 100 €

Kindlasti ei pea kõike raha ära kulutama, et saada head aurustamise sessioni. Tegelikult on saadaval päris mitmeid kõrge kvaliteediga odavaid aurusteid, kui teate, kust otsida. Kuna tegemist on odavate aurustitega, siis teie aurustamise kogemus ei pea olema odav.

Vaadates seda teiselt poolt, siis kindlasti need aurustid üllatavad teid. Lisaks odavale hinnale leiate ka kvaliteetsed osad nii seest, kui ka väljast. Seega jätkake lugemist, kui olete valmis avastama meie taskukohaste aurustite valikut.

Read more
Määra kahanevas suunas
 1. DynaVap M7 - Small
  0%
  DynaVap M7

  85 €

  • Manual heating for complete control
  • Textured stem for enhanced grip and heat dissipation
  • Available in XL size
 2. XMax V3 Pro - Small
  Rating:
  XMax V3 Pro

  99 € 119 €

  • Soojenemiseks 15 sekundit
  • Puhas konvektsioon kuumutamine
  • 100°C kuni 220°C temperatuuri vahemik
 3. DynaVap M+ - Small
  0%
  DynaVap M+ (Plus)

  99 €

  • Manuaalne kuumutamine
  • Uimedeta disain ja suurendatud võimekus
  • Reguleeritav kauss mikrodoseerimiseks
 4. AirVape Xs GO Vaporizer
  Rating:
  AirVape Xs GO

  69 € 79 €

  • Kerge ja Diskreetne
  • 20-sekundiline kuumutamise aeg
  • 5 temperatuuri valikut (180°C kuni 215°C)
 5. Flowermate Aura Vaporizer
  Rating:
  Flowermate Aura

  69 € 99 €

  • Pastaka kujuga ja diskreetne
  • Aku kestvus 2 tundi
  • Väga lihtne kasutada
 6. Smono 4 Vaporizer
  0%
  Smono 4

  99 €

  • Kuumeneb kõigest 30 sekundiga
  • Lihtsasti puhastatav keraamiline kamber
  • 2300 mAh aku (~10 sessioni)
 7. Smono 3 Vaporizer
  0%
  Smono 3

  99 €

  • Kuumeneb 35 sekundiga
  • Suletud konvektsioon kuumutamine
  • 45 minutit aku kestvust
 8. Boundless CFC 2.0 Vaporizer
  Rating:
  (1)
  Boundless CFC 2.0

  89 €

  • Soojeneb 30 sekundiga
  • Konduktsioon kuumutamine ja täiustatud õhu liikumine
  • Aku kestab kuni 15 sessiooni
Määra kahanevas suunas

Odav Tähendab Kvaliteeti MagicVaporizers Veebipoes

Kui ostate oma toote meie käest, siis te ei saa lihtsalt toodet. Hoiame oma valikus vaid parimaid aurusteid teile valimiseks, kaasa arvatud odavaid! Just nii, MagicVaporizers on koht, kus rahuldada oma kõik aurustamise vajadused.

Võite oodata kõrget kvaliteeti, mis täidab teie iga aurustamise unistuse. Saame aru, kui olete pessimistlikut peale “odavad aurustid” väljendi kuulmist. Võime teile kinnitada, et peale hinna ei ole meie aurustites midagi odavat.

Mõni aeg tagasi tähendas odav aurusti just täpselt seda. Kerime kiirelt ajas edasi tänapäeva, ning saame aru palju on muutunud. Seega oleme teinud kõik võimaliku, et müüki võtta vaid parimatest parimad tooted, ning ka mõned peidetud pärlid, mis pakuvad kvaliteetset auru taskukohase hinnaga.

Saate siiski eeskujulikud funktsioonid ilma kvaliteeti kaotamata. Garanteeritud on see, et osad funktsioonid on tõesti kulukamad. Kuid korralikuks aurustamise sessioniks ei pea te kulutama kindlasti rohkem, kui selleks võimelised olete.

Taskukohased Aurustid

Järgnevalt vaatleme mõnda taskukohast aurustit, mis teile välja otsisime. Kindlasti tasub pilk peale visata ka meie teistele toodetele, kui olete selle lugemise lõpetanud. Sealt valikust leiate aurustid, mis täidavad ka kõige nõudlikuma aurustaja vajadused.

Flowermate Aura

Flowermate Aura on kohene staar, mis tagab uskumatu mugavuse ning seda taskukohase hinnaga. See ei ole lihtsalt ultra-kompaktne vaid ka kerge, kuid samas saate aurustada nii taimi, vedelike, kui ka vahasi. Lisaks on sellel hea aku kestvus, mis võimaldab ühe laadimisega aurustada kuni 2 tundi.

Kui kasutate liikumise pealt aurustit, siis teil ei ole aega oodata kuni see kuumeneb. Sellepärast ongi mõistlik investeerida Aura mudelisse, sest kiire kuumenemine ja optimaalne mugavus on tagatud.

Aura seadme temperatuuri on äärmiselt lihtne muuta, mis muudab selle ideaalseks odavaks aurustiks algajatele, kuid ka edasijõudnud aurustajatele.

Ehitatud efektiivse kuumuse isoleerimisega, mis tagab teile optimaalse auru kvaliteedi igal kasutusel. Kui sellest jääb väheks, siis Flowermate varustas Aura toote ka käepärase LED ekraaniga, seega saate koguaeg silma peal hoida kuumutamise temperatuuril.

DynaVap M 2021

See roostevabast terasest iludus kasutab hübriid kuumutamist, ning tagab kiire auru. Kui soovite tegeleda mikrodoseerimisega, siis DynaVap M on ideaalne toode just teile. Seda mitte ei ole ainult lihtne kasutada, vaid see odav aurusti on praktiliselt purunematu, mis tähendab et see aurusti peab vastu mitmeid aastaid.

Ning kuna see on väiksem kui pastakas, siis saate selle lihtsasti taskusse peitu panna ning märkamatuks jääda. Kuna tegemist on manuaalse kuumutamisega, siis saate alati täpselt kontrollida, kui palju kuumust kasutate. Lisaks on kaasas erilahendus kauss kahe erineva seadistusega: 0.1 grammi või 0.05 grammi.

Tänu sellele funktsioonile saate aru, et ka kõige väiksem kogus taimi tagab perfektse auru. Laadimine on kiire ja lihtne, mis muudab selle DynaVap aurusti ideaalseks tooteks neile, kes hindavad mugavust.

Smono 4

Kas otsite endale odavat aurustit, mis tagab ultra-kiire kuumenemise ja aurustamise liikumisel? Siis te ei pea kaugemalt otsima, kui Smono 4. Oma 30-sekundiline kuumutamise funktsiooniga saate kiiresti aurustada täpselt siis, kui seda ise soovite, ilma ootamiseta.

See taskukohane seade tuleb koos keraamilise kambriga, mida on äärmiselt lihtne puhastada. Lisaks ka klaasist huulik, mis tagab kvaliteetse aurustamise kogemuse. Selle aurustiga saate aurustada nii taimi, vahasi, kui ka õlisi.

Olles üks kõige populaarsemaid valikuid algajate seas on Smono 4 efektiivne ning lihtsa disainiga kvaliteetne aurusti. Ning mis veelgi parem, 2300 mAh aku on suuteline teile pakkuma kuni 10 aurustamise sessioni.

Kui peate toodet laadima, siis USB laadimine võtab aega kõigest 1.5 tundi. Te ei saa seda laadimise ajal kasutada, kuid see võtab kõigest poolteist tundi, ning oletegi tagasi aurustamas.

Kokkuvõte

Kindlasti visake pilk peale ka teistele MagicVaporizers veebipoes olevatele aurustamiseks mõeldud toodetele. Oleme uhked enda kvaliteedi ja teenuste üle, mida teile pakume. Võite julgelt meiega ühendust võtta, kui teil on abi vaja või tekib mõni küsimus. Oleme siin selleks, et teid igakülgselt aidata.

Me ei hoia laos vaid palju erinevaid odavaid aurusteid, ning meie valikust leiate ka statsionaarsed aurustid ja teised kaasaskantavad tooted. Vaadake järgi meie viimase aja täiendusi, kui soovite näha millised tooted oleme müüki võtnud. Võtame valikusse innovatiivseid tooteid, mida aurustamise tööstusest võib leida. Kui otsite endale kõige värskemaid mudeleid, siis need seadmed on mõeldud just teile.