Boundless CFC 2.0

Rating:
25

79 € 89 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-74
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

BudKups Boundless aurustile on võimalik täita kuni 0.5 grammi kuivade taimedega.
Boundless - BudKups (3-pakk)
18,75 € 25 €

Soovid täiustada oma aurustamise sessioni koos Boundless CFC või CFC Lite aurustiga? Vaata järgi uut ja täiustatud BudKups toodet. Need korduskasutatavad kapslid on võimalik täita 0,5 grammi taimedega, ning on toodetud meditsiinilise toimivusega roostevabast terasest. Samuti funktsioneerivad need samaaegselt nii taimede konteineri, kui ka filtrina. Kapsleid on võimalik eelnevalt laadida ohutuks transpordiks ning neid on lihtne sisestada ja eemaldada. 

Mitte ainult ei muuda BudKups laadimist kiiremaks ja aurustit puhtamaks, vaid need täiustavad ka kuumutamist. Tänu aukudele nii üleval, kui ka all, muutub õhuvoolu ala kuni 170% suuremaks. See tagab paremad aurustamise kogemuse ja kiirema soojenemise. 

BudKups kasutamiseks peate vaid BudKup toote täitma taimedega, eemaldama metallist filtri oma Boundless CFC 2.0 / CFC Lite ahjukambrist ning vahetama selle ära laetud BudKup tootega. Nüüd oled valmis nautima puhast ja efektiivset aurustamist oma Boundless aurustiga! 

Sisaldab:

 • BudKups (3)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFC Lite, Boundless CFC 2.0.

Need Huuliku Filtrid sobituvad ideaalselt Boundless CFC 2.0 aurustiga ning väldivad materjali sattumist huulikusse.
Boundless CFC 2.0 - Huuliku Filtrid
4,50 € 6 €

Hoia oma Boundless CFC 2.0 aurusti värske kasutades Huuliku Filtreid. Huuliku filter on mõeldud kasutamiseks huuliku sees ning vältimaks taimede sattumist huulikusse. 

Sisaldab:

 • Huuliku filtrid (2)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFC 2.0.

Need Kambri Filtrid sobivad ideaalselt Boundless CFC 2.0 aurustile ja väldivad materjali sattumist ahju.
Boundless CFC 2.0 - Kambri Filtrid
4,50 € 6 €

Kambri Filtrid tuleb asetada taimedekambri alumisse osasse, kasutades oma Boundless CFX 2.0 aurustit. Sellega väldite otsest kontakti taimede ja kuumutamis elemendi vahel. 

Sisaldab:

 • Kambrifiltrid (2)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFC 2.0.

See Huulik on identne sellele, mille said kaasa Boundless CFC 2.0 aurusti karbiga.
Boundless CFC 2.0 - Huulik
14,25 € 19 €

Boundless CFC 2.0 Huulik on varuosa sinu Boundless CFC 2.0 aurustile, juhul kui vajad huuliku vahetust. See on tehtud kõrge kvaliteediga plastikust ning tuleb koos filtriga, mis puhastab auru enne huultele jõudmist. 

Sisaldab:

 • Huulik (1)
 • Huuliku filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFC 2.0.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Kerge & kompaktne
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • Tugev aku
 • USB laadimine
 • Kiire soojenemise aeg
 • Hea õhuliikumine
 • Sisaldab vesipiibu adapterit
 • Lihtne kasutada

Kelle jaoks on Boundless CFC 2.0 sobilik?

Boundless CFC 2.0 on täiustatud versioon Boundless CFC aurustit, koos uuendustega ja täiustatud funktsioonidega. Kui otsite endale usaldusväärset ja diskreetset aurustit, mis pakub tasakaalu silmapaistva suutlikuse ja kaasas kandmise mugavuse vahel, siis tasuks pilgub pöörata Boundless CFC 2.0 aurusti poole. See mahub hõlpsalt taskusse ilma, et selle kõrge kvaliteet või arenenud tehnoloogia kannataksid, mis tähendab seda, et saate nautida maitsvat auru kas kodus või mujal. 

Väike & Diskreetne 

Boundless CFC 2.0 on tunnustatud oma kompaktse kuju pärast, mis mahub ideaalselt taskusse ning teeb aurustamise õues väga lihtsaks. See on kuju poolest õhuke, ning mahub probleemideta peopessa, mis tagab selle, et saate seda kasutada teistele märkamatuks jäädes. 

Kogu disain, mis puudutab Boundless CFC 2.0 aurustit on märkimisväärselt täienenud võrreldes eelmise mudeliga. Tugevamaks muudetud huulik ja väline kest tagavad maksimaalse vastupidavuse. See aurusti on ehitatud nii, et see kestaks, kuid samas säilitaks oma minimalistliku ja kompaktse disaini. 

Muljetavaldav Aku Kestvus 

Boundless CFC 2.0 on minimalistlik, millest võiks eeldada, et aku just väga kaua ei kesta. Õnneks aga on see arvamus väga kaugel tõest, kuna see väike aurusti suudab vastu pidada kuni 10 sessioni. Aku täielikuks laadimiseks kulub umbes 3 tundi, kuna tegemist on USB laadimisega ning samuti saate seda laadida ükskõik kus, kui omate akupanka. 

Täielik Temperatuuri Kontroll & Kiire Soojenemise Aeg 

Sinu valikud ei ole limiteeritud eelnevalt seadistatud temperatuuridega, sest kasutades Boundless CFC 2.0 aurustit saad valida endale sobiva temperatuuri vahemikust 60°C kuni 230°C. Täielik soojenemine võtab aega kõigest 30 sekundit, ning see ei saa teile kunagi takistuseks kiirele sessioonile. Tänu oma digitaalsele ekraanile on teil koguaeg ülevaade temperatuurist ning aku seisust. 

Täiustatud Õhu Liikumine

Boundless CFC 2.0 aurusti puhul on tugevalt täiustatud õhu liikumist, võrreldes oma eelmise mudeliga, mis ühtlasi tahab teile täidlase ja maitseka auru. Huulik on täielikult kuumakindel, mis aitab tagada maksimaalse mugavuse ning toodetav aur on äärmiselt mahe. 

Vähe Hooldamist

Tänu oma lihtsale disainile on Boundless CFC 2.0 puhastamine nii lihtne, et te ei saa sellest arugi. Kokku on vaja puhastada vaid kolme osa - huulikut, sisemist küttekeha ning digitaalset ekraani, ning kõiki neid on lihtne ära pühkida sessioonide vahel.

Garantii

Kõik Boundless CFC 2.0 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers ehk ametliku edasimüüja poolt on autentsed ning tagatud 3-aastase garantiiga. 

Boundless CFC 2.0

Karbis

 • Boundless CFC 2.0 aurusti
 • Vesipiibu adapter
 • Segamiseks tööriist
 • Puhastushari
 • USB laadimiseks kaabel
 • Kasutusjuhend
Boundless CFC 2.0

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 13,0 × 3,3 × 3,3 cm
Kaal: 227 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (1200 mAh)
Temperatuur: 60°C kuni 230°C
Tootja: Boundless
Garantii: 3 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside Boundless CFC 2.0
Arvustatav toode:Boundless CFC 2.0
Rating