Venty Vaporizer

Rating:
Venty Vaporizer 4.8 5

448 €

SKU
ignore-this-123
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Omadused

 • Uusim versioon! (2024.05)
 • Kiire soojenemisaeg (20 sekundit)
 • Täiustatud küttekeha hübriidküttetehnoloogiaga
 • Täpne temperatuuri reguleerimine (40°C kuni 210°C)
 • Reguleeritav õhuvool
 • Laiendatud auruteega tõhus jahutusseade
 • Bluetoothi ja veebirakenduse ühenduvus
 • USB-C kiirlaadimine (80% laadimine umbes 40 minutiga*)
 • UL-sertifitseeritud turvalisuseks ja kvaliteediks
 • 2-aastane garantii, mis saab pikendada registreerimisega 3-le aastale

* Vajab Storz & Bickel - USB-C “SuperCharger”.

Kelle jaoks on Venty aurusti sobilik?

Storz & Bickel Venty aurusti on uuendusliku Saksa inseneritöö tippnäide, mis ühendab suurepärase disaini lihtsa kasutamisega. See on ideaalne valik neile, kes soovivad oma aurustamisel lihtsust, ohutust ja parimat jõudlust.

Venty aurusti ostmine tähendab investeerimist kvaliteeti, mis kajastub selle kõrgemas hinnapunktis. Kuigi see on keskmisest kaasaskantavast aurustist pisut mahukam, on see kompromiss selle võrratu aurustamiskogemuse osas.

Seega, kui otsite vastupidavat ja suure jõudlusega aurustit ega taha natuke rohkem kulutada, võib Venty olla just see, mida otsite. See sobib suurepäraselt neile, kes soovivad usaldusväärset toodet, mis annab suurepäraseid tulemusi, isegi kui see on pisut suurem.

Kiire kuumenemine uue tehnoloogiaga

Venty revolutsioonilise küttekehaga kogege aurustamise tulevikku vaid 20 sekundiga. Ei mingit ootamist; Venty tipptasemel hübriidsüsteem, mis kasutab nii konvektsiooni kui ka juhtivust, tagab teie materjali kiire ja tõhusa kuumutamise. See kiire jõudlus on kõik tänu võimsale 130 W ahjule, mis on märkimisväärne hüpe võrreldes Mighty+ 45 W.

Venty keraamilise kattega kamber tõstab vastupidavuse järgmisele tasemele, mis on loodud taluma regulaarse kasutamise pingeid. Kujutage ette, kui lihtne on nakkumatu pann, mis on nüüd teie veikambris. Lihtne alkoholiga niisutatud vatitupsuga või kiirharjaga puhastuslapp hoiab kambri puhtana, tagades, et iga seanss on sama värske ja maitsev kui esimene.

Ühtlane aur temperatuuri kontrolliga

Üks Venty silmapaistvamaid omadusi on selle ühtlane temperatuur kasutamise ajal. Kui teistel aurustitel võib sissehingamise ajal ahjus temperatuur kõikuda, siis Venty säilitab ühtlase kuumuse tänu täiustatud tarkvaraga modulatsioonile. See tehnoloogia kohandub intuitiivselt reaalajas, tagades, et kuumus püsib ühtlasena, olenemata sellest, kui kaua või tugevalt joonistate.

Tulemus? Etteaimatav ja usaldusväärne kogemus iga kasutusega. Ei mingeid üllatusi, vaid puhas nautimine oma maitsetaimedest täpselt soovitud temperatuuril, algusest lõpuni. See on selline peen viimistlus, mis tõstab teie veipimisseansse, muutes Venty praktiliseks valikuks neile, kes hindavad järjepidevust ja kontrolli.

Kohandatud aurutamine reguleeritava õhuvooluga

Venty aurusti võimaldab reguleeritava õhuvoolu abil oma aurustamiskogemust juhtida. Lihtsa sihverplaadi keeramisega saate muuta õhuvoolu ja kohandada oma vape seansse. Ükskõik, kas soovite kergemat auru või otsite neid paksu pilvi, on valik teie kätes.

Asi ei ole siiski ainult teie viigi tugevuses. Õhuvoolu reguleerimine mõjutab kütmist, võimaldades konvektsioonkütte üle nüansirikkamat juhtimist. Suurendades õhuvoolu kiirust, suurendate tõhusalt konvektsioonisoojust, mis tähendab, et saate katsetada, et leida täiuslik segu maitse intensiivsuse ja auru paksuse vahel.

Täiustatud jahutus

Venty täiustatud jahutusseadmega hingake auru mugavalt sisse. See uuendus ei ole lihtsalt väike näpistus; see on aurjahutuse ümberkujundamine.

Esiteks on jahutusseadmel täiendav ekraan, mis aitab kaasa maksimaalsele filtreerimisele – pole enam soovimatut prahti, vaid puhas maitsev aur. Teiseks tutvustab Venty laiendatud auruteed. See nutikas disain pikendab auru teekonda enne, kui see teieni jõuab, andes sellele lisaaega jahtuda.

Tulemuseks on märgatav erinevus teie kogemuse kvaliteedis. Iga sissehingamine muudab teie kurgu jahedamaks, puhtamaks ja õrnemaks, muutes teie seansid mitte ainult nauditavaks, vaid ka tõeliselt mugavaks.

Täpne temperatuuri kontroll

Venty annab teile kontrolli, võimaldades hõlpsalt reguleerida aurustustemperatuuri vastavalt teie isiklikele eelistustele. See seade pakub laia temperatuurivahemikku 40 °C kuni 210 °C, mis võimaldab teil valida iga seansi jaoks täpselt oma eelistuse.

Topeltklõpsates toitenuppu, saate temperatuuri koheselt tõsta. Esimene topeltklõps aktiveerib Boosteri, tõstes temperatuuri vaikimisi 15 °C võrra. Teine topeltklõps aktiveerib Superboosteri, tõstes temperatuuri veelgi 15 °C võrra. See on sujuv viis temperatuuri kiireks tõstmiseks määratud intervallidega ilma ekraanile vaatamata.

Kas soovite kohandada võimendusastmeid? Venty veebirakendus pakub teile võimalust. Kuigi vaikimisi temperatuuri tõstmised on seatud 15 °C juurde, saate neid rakenduse kaudu oma maitse järgi kohandada. Võite olla kindel, ohutus on esikohal – olenemata teie seadistustest ei ületa Venty temperatuur kunagi 210 °C.

Selge LED ekraan ja kohene tagasiside

Venty tagab, et olete alati kursis oma selge ja hõlpsasti loetava LED-ekraaniga, mis kuvab olulist teavet, nagu seadistatud temperatuur, aku tase ja kas Bluetooth on lubatud või mitte.

Venty muudab veelgi kasutajasõbralikumaks selle peen tagasisidesüsteem. Ekraani värv mitte ainult ei muutu oranžist roheliseks, kui see on kasutusvalmis, vaid ka vibreerib lühikese aja jooksul, mistõttu ei ole vaja ekraanil pidevalt silma peal hoida. Olenemata sellest, kas tegelete muude tegevustega või teil on seade taskus, saate kohe aru, millal on aeg veipida.

Jõulised seanssid

Venty aurusti on loodud kaasaskantavust ja kestvat naudingut silmas pidades. Selle kahe sisseehitatud 18650 liitiumioonakuga saate seda kasutada kuni 10 seanssi, enne kui on aeg laadida.

Kui on aeg sisse lülitada, pakub Venty mitut võimalust. Neile, kellel on kiire, toob SuperCharger (müügil eraldi) aku 80% laenguni vaid 40 minutiga. Kui eelistate keskkonnasõbralikku lähenemist, on seaded laadimise aeglustamiseks või umbes 90% laadimise piiramiseks, mis aitab teie akudel veelgi kauem vastu pidada.

Venty kasutab USB-C porti, nii et saate seda hõlpsasti laadida tavaliste kaablitega. Isegi kui sellel pole läbilaskevõimet laadimist, saate seda siiski kasutada, kui Venty on ühendatud. Kui olete vape-seansi lõpetanud, jätkub laadimine.

Lihtne seadistus Bluetooth ja veebirakendusega

Avage oma Venty aurustiga uus kohandamise tase spetsiaalse veebirakenduse kaudu. Lihtsalt külastades app.storz-bickel.com, saate ühendada oma seadme Bluetoothi kaudu ja pääseda juurde paljudele seadetele, mis pole aurusti enda jaoks otseselt saadaval.

Rakenduses saate kontrolli oma veipimiskogemuse erinevate aspektide üle. Muutke hõlpsalt Venty seadeid, nagu ekraani heleduse hämardamine, vibratsiooni väljalülitamine vaiksemate hoiatuste saamiseks, võimendi temperatuuri reguleerimine või ökolaadimise aktiveerimine, et pikendada aku kasutusiga.

Lisaks pakub rakendus põhjalikku seadmega seotud teavet, sealhulgas tööaega ja tarkvaraversioone, mis hoiab teid oma Venty jõudluse ja hooldusvajadustega kursis.

Kuidas kasutada Venty aurustit

Siin on peamised sammud Venty kasutamise alustamiseks.

Ettevalmistus: veenduge, et teie Venty on laetud ja valmis. Jahvatage oma kuivad ürdid peeneks, et tagada järjepidev aurustamiskogemus.

Kambri täitmine: Keerake jahutusseade Venty küljest lahti ja täitke kamber oma materjaliga. Ärge pakkige üle – jätke kuuma õhu ringlemiseks ruumi ühtlaseks kuumutamiseks.

Venty käivitamine: keerake jahutusseade uuesti sisse ja lülitage Venty sisse, hoides toitenuppu. LED-indikaatorid muutuvad roheliseks ja seade vibreerib, kui see saavutab seatud temperatuuri.

Seansi kohandamine: reguleerige õhuvoolu ja temperatuuri vastavalt oma eelistustele, kasutades üles ja alla nuppe või võimendusrežiimide toitenuppu.

Nautige auru: hingake aeglaselt ja ühtlaselt sisse. Täiustatud jahutussüsteem tagab, et iga tõmmis on sujuv ja maitsev, suurendades teie kuivade ürtide loomulikke nüansse.

Seansi lõpp: pärast seanssi lülitage Venty toitenuppu all hoides välja. Tühjendage kasutatud taimed kambrist ja puhastage see kiiresti, et säilitada optimaalne jõudlus.

Kui unustate selle välja lülitada, lülitub Venty aurusti automaatselt välja pärast kaheminutilist tegevusetust, säästes aku kasutusaega tulevaste seansside jaoks.

Kindel vastupidav kvaliteetsete materjalidega

Venty aurusti seab ohutuse ja kvaliteedi esikohale. Valmistatud hoolikalt hangitud ja hästi testitud materjalidest, on see vape enamat kui lihtsalt vastupidav; see on ka väga turvaline. Storz & Bickel veendus selles, hankides sellele UL-sertifikaadi, mis tähendab, et see vastab rangetele ülemaailmsetele ohutusstandarditele.

Kuid see pole veel kõik. Venty on ehitatud ka igapäevaste õnnetuste lahendamiseks. See on IPX4 standardite järgi pritsmekindel, nii et mõned veepritsmed pole probleemiks. See funktsioon muudab Venty ideaalseks nii kodus lõõgastumiseks kui ka väljas seiklemiseks. See on tugev vape, millele võite toetuda, kuhu iganes lähete.

Lihtne puhastamine

Venty aurusti ideaalses vormis hoidmine on lihtne ega võta palju aega. Pärast iga kasutuskorda, kui kamber jahtub, on hea tava seda kiiresti harjata. See aitab vältida kogunemist ja hoiab selle järgmiseks seansiks valmis.

Sügavamaks puhastamiseks peaksid teie tähelepanu keskpunktis olema huulik, jahutusseade ja ahi. Kasutusjuhend soovitab seda teha iga kaheteistkümne seansi järel, et kõik toimiks nagu uus.

Sügavaks puhastamiseks leotage huulik ja jahutusseade isopropüülalkoholis ning pühkige ahju alkoholiga niisutatud tampooniga. See rutiin mitte ainult ei säilita teie aurusti jõudlust; see tagab ka teile iga kord puhtaima maitse.

Venty vs Mighty+ ja Crafty+

Venty, Mighty+ ja Crafty+ teenivad igaüks ainulaadseid klientide vajadusi, kuid Venty paistab silma mitmel viisil. Kui Mighty+ pakub võrreldamatut akukestvust ja Crafty+ on tuntud oma kompaktse suuruse poolest, siis Venty viib isikupärastamise ja kiire kuumutamise järgmisele tasemele.

See on esimene omataoline, mis pakub nii kiiret kuumenemisaega ja tohutut õhuvoolu koos laialdase kohandamisega spetsiaalse veebirakenduse kaudu, mis seab kaasaskantavatele aurustitele uue standardi.

Soovituslikud aksessuaarid

Nende kasulike tarvikutega kohandage oma Venty kogemust veelgi.

SuperCharger: saate SuperChargeriga oma vape kiiremini valmis.

Venty ümbris: hoidke oma Venty sobiva ümbrisega kõikjal, kuhu lähete.

Doseerimiskapslid: kasutage doseerimiskapsleid seansside ettevalmistamiseks ja puhastamise vähendamiseks.

Wear and Tear komplekt: selles komplektis on kõik, mida vajate, et teie Venty töötaks nagu uus.

Veetoru adapter: ühendage oma Venty selle adapteriga mis tahes veetööriistaga.

Garantii

Kõik Storz & Bickel toodete volitatud edasimüüja MagicVaporizers müüdavad Venty aurustid on autentsed ja neile kehtib 2-aastane garantii + 1 lisaaasta pärast registreerimist, piiratud normaalse kasutamisega.

Venty Vaporizer

Karbis

 • Venty aurusti
 • USB-C kaabel
 • Tavaline filter (väike) (2)
 • Jäme filter (väike) (3)
 • Jahutuse filtrid (2)
 • Tihendid (2)
 • Kambri täitmiseks tööriist
 • Puhastushari
 • Kasutusjuhend
Venty Vaporizer

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 5.5 × 3.7 × 15.7 cm
Kaal: 252 g
Küttekeha: Hübriid (konvektsioon+konduktsioon)
Kütteaeg: 20 sekundit
Jõuallikas: Akud
Temperatuur: 40°C kuni 210°C
Tootja: Storz & Bickel
Garantii: 3 aastat
Päritolumaa: Saksamaa

Teised Storz & Bickel aurustid

 1. CRAFTY+ Vaporizer
  Rating:
  Crafty+ Vaporizer

  298 €

  • Nähtav aur 60 sekundiga
  • Ühe nupuga juhtimine
  • Kaalub vaid 135 g
 2. Mighty Vaporizer
  Rating:
  Mighty Vaporizer

  279 € 349 €

  • 90 sekundit kuumutamiseks
  • Täpne temperatuuri kontroll
  • 2 tundi aku kestvust
 3. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Rating:
  Mighty+ (Plus) Vaporizer

  398 €

  • 60 sekundit soojenemiseks
  • Keraamiliselt kaetud kamber
  • 25 minutit kiirem laadimine
 4. Plenty Vaporizer
  Rating:
  Plenty Vaporizer

  248 €

  • Unikaalne terasest jahutuspool
  • Parim kvaliteet, vastupidavad materjalid
  • Eriti lai kamber grupi aurustamisteks
 5. Volcano Classic Vaporizer
  Rating:
  Volcano Classic

  398 €

  • Aurusta õhupallidega
  • 9 temperatuuri valikut kuni 230°C
  • Arenenud ning töökindel tehnoloogia
 6. Volcano Hybrid Vaporizer
  Rating:
  Volcano Hybrid

  598 €

  • Puhas konvektsioon aur läbi piitsa või õhupalli
  • Kuumeneb kõigest 40 sekundiga
  • Suur digitaalne ekraan koos puutetundlikusega
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Venty Vaporizer