Statsionaarsed aurustid kanepi jaoks

Statsionaarsed aurustid

Kas eelistate enamus ajast kodus veeta? siis statsionaarne aurusti sobib teile hästi. Tänu neile käepärastele vahenditele ei pea te muretsema laadimise või kaasavõtmise pärast. Lihtsalt pange see seinakontakti ning nautige parima kvaliteediga auru.

Valikutega nagu näiteks Volcano Classic ja Arizer Extreme Q, saate aurusti mugavalt üles panna oma korteris. Kui olete valmis avastama statsionaarsete aurustite maailma, siis lugege edasi.

Read more
Määra kahanevas suunas
 1. Volcano Hybrid Vaporizer
  Rating:
  Volcano Hybrid

  598 €

  • Puhas konvektsioon aur läbi piitsa või õhupalli
  • Kuumeneb kõigest 40 sekundiga
  • Suur digitaalne ekraan koos puutetundlikusega
 2. Volcano Classic Vaporizer
  Rating:
  Volcano Classic

  398 €

  • Aurusta õhupallidega
  • 9 temperatuuri valikut kuni 230°C
  • Arenenud ning töökindel tehnoloogia
 3. Arizer XQ2 - Small
  Rating:
  (4)
  Arizer XQ2

  239 € 269 €

  • Uusim statsionaarne aurusti Arizer poolt
  • Täiustatud konvektsioon kuumutamine
  • Dünaamiliste värvidega LED valgustus
 4. Arizer Extreme Q Vaporizer
  Rating:
  Arizer Extreme Q

  149 € 199 €

  • Kasutamiseks piitsa või õhupalliga
  • Konvektsioon kuumutamine kuni 260°C
  • Sisaldab kaugjuhtimispulti
 5. Arizer V-Tower Vaporizer
  Rating:
  Arizer V-Tower

  119 € 165 €

  • Kuumutamise vahemik 50°C kuni 260°C
  • Kolm kuuma sensorit
  • 360-kraadi pöörav piits
 6. Plenty Vaporizer
  Rating:
  Plenty Vaporizer

  248 €

  • Unikaalne terasest jahutuspool
  • Parim kvaliteet, vastupidavad materjalid
  • Eriti lai kamber grupi aurustamisteks
Määra kahanevas suunas

Statsionaarsete Aurustite Eelised

Pole küsimustki, et aurustite turg on kasvamas. Alguse saanud aastal 2000 on tegemist seadmega, mis on iga inimese vajaduste hulgas kes naudib taimi. Me räägime statsionaarsetest aurustitest.

Kuigi te peate pisut rohkem raha raiskama, oleme kindlad, et see läheb õigesse kohta ning eeliseid on piisavalt, mis õigustavad investeeringut. Kui saate selle seadisatud ning tööle, olete üllatunud, kui palju raha statsionaarne aurusti teil raha aitab säästa.

Nagu mainitud, need seadmed ei vaja akusi, nagu nende kaasaskantavad versioonid. Seega te ei pea vaeva nägema laadimisega. Kuid lisaks on neil veel palju eeliseid, mida tasub oodata.

Jõud

Statsionaarsed aurustid pakuvad rohkem jõudu, kui kaasaskantavad tooted. Näiteks Volcano Classic suudab tagada kõrge temperatuuri, parema sissehingamise, ning üleüldiselt täiustatud auru kvaliteedi. Ning selle kõik tagavad jõulised komponendid, mida on kasutatud statsionaarsete aurustite ehituses.

Täpne Kuumutamine

Aurustite tehnoloogia jätkab igal aastal arengut. See öeldud on siiski olukordi, kus aurustid ei suuda tagada täpset temperatuuri. Statsionaarsed aurustit aga suudavad tagada täpse temperatuuri erinevalt teistest.

Õhupallid/Piitsad

Saadaval on kaks peamist meetodi auru eraldamiseks statsionaarsetest aurustitest: õhupallid ja piitsad. Õhupalle tutvustas esmalt Storz & Bickel, kui see tuli välja nüüd kuulsa Volcano aurustiga, mille puhul on tegemist statsionaarse aurustiga millest kõik alguse sai

See meetod töötab õhupalli lisamisega aurustile. Peale seda lasete selle täis ning eemaldate ja peale seda saate läbi huuliku auru õhupallist sisse hingata.

Teisalt aga piitsad kinnituvad aurustile, et tagada aur läbi huuliku. Mõlemad meetodid tagavad jõulise kogemuse, kuigi tihti eelistatakse õhupalle piitsadele.

Suuremad Kambrid

Kui kasutate kaasaskantavat aurustit, siis teie taimede hulk on igal ajahetkel piiratud. Kõik see muutub, kui lülitute ümber statsionaarsele aurustile. Tänu oma suurele suurusele, saate nautida ka suuremat kambrit.

Suurema kambriga on teil võimalik tarbida rohkem taimi, kui seda soovite ning muuta oma sessionid kodust lahkumata pikemaks.

Statsionaarsed Aurustid mida Vaadata

Saadaval on palju kõrge kvaliteediga statsionaarseid aurusteid, mis kindlasti panevad teid imestama. Kuigi, mõned neist tulevad eriti hästi esile. nagu ka varasemalt mainitud, siis Volcano on kohene klassiks, ning tegemist on kõige nõutuma statsionaarse aurustiga turul.

Kuid on veel teisigi, mida tasuks vaadata. Vaatame lähemalt Volcanot ning teisi tugevaid tooteid, mis annab teile parema ülevaate, mis teid ees ootab.

Storz & Bickel Volcano Classic

See toode pani alguse revolutsioonile. Ülevalt-alla võib olla kindel, et Storz & Bickel tooted on kvaliteetsed ning tagavad kvaliteetse auru. Õhupalli aurustina võite olla kindel, et saate enneolematut auru Volcano Classic aurustist.

Kvaliteet ja suutlikuse pidevus on möödapääsematud, tagamaks teie statsionaarse aurusti investeeringu tasuvuse. Toode ei ole ehitatud vaid kestma, vaid ka rahuldama kõiki teie taimede soove.

Arizer Extreme Q

Disainitud sobituma nii õhupallide, kui ka piitsadega on Arizer Extreme Q säästmiseks parim variant, kaotamata kvaliteedis. Lisaks on see statsionaarne aurusti sobilik ka algajatele, kuna seda on lihtne kasutada.

Ärge laske ennast sellest häirida, kui olete kogenud aurustama. Extreme Q pakub piisavalt kohandamisi teie aurustamise juures järgi andmata kvaliteedis. Temperatuur on täpne, seega saate pidevat kiiret kuumutamist igal kasutusel.

Storz & Bickel Volcano Hybrid

Varustatud digitaalse ekraaniga ja puutetundlike nuppudega on Volcano Hybrid ulta-kiire kuumutamise ja ilma ajuvabadusteta aurustamise. Saate endale isegi tõmmata mobiili rakenduse puutevabaks kontrolliks! Temperatuuri muutmine telefonist muudab selle mitmekülgsemaks, kui varem.

Volcano Hybrid aurusti kvaliteet vastab Storz & Bickel tuntud preemium disainile, mis tähendab, et see aurusti on ehitatud kestma pikka aega. Kuid kvaliteet ei piirne sellega. Aur, mida see aurusti toodab on mahe, maitsekas ning aroomikas.

Kui soovite absoluutselt parimat aurustamise sessioni, siis Volcano Hybrid aurustis ei pea pettuma. See on kallim, kui enamus teisi mudeleid, kuid te ei saa ületada selle aurusti suutlikust ja ehitust.

Kokkuvõte

MagicVaporizers pakub oma klientidele vaid parimaid statsionaarsed aurusteid. Kutsume teid avastama meie laia valikut erinevaid tooteid.