Arizer Extreme Q

Rating:
4.45

149 € 199 € Säästad: 50 €

SKU
ignore-this-81
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

Need filtrid teevad kindlaks, et sinu aur püsiks puhas ning see Filtrite Pakk sisaldab endas kahte lapikut filtrit ja kahte kaussjat filtrit Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustitele.
Arizer - Filtrite Pakk
6,75 € 9 €

Arizer Filtrite Pakk  on see mida vajad, kui soovid olemasolevad filtrid vahetada oma Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustil. 

Sisaldab:

 • Kaussjad filtrid (4)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

Arizer Tuff Kauss on palju tugevam, kui Cyclone Kauss, mis on kaasas Arizer V-Tower ja Arizer Extreme Q aurustitega.
Arizer - "Tuff" Kauss
12,75 € 17 €

Arizer "Tuff" Kauss on rohkem vastupidav vahetatav osa, kui "Cyclone" kauss. See näeb samasugune välja nagu "Cyclone" kauss, kuid see on kaetud meditsiiniline taseme tootega ning see väldib kerget purunemist. Kate on väljaspool klaasist kambrit ning ei mõjuta kuidagi auru maitset ega ka puhtust.  

See vahetatav osa on sobilik neile, kes lõhuvad "Cyclone" kausi ära ning otsivad midagi tugevamat, kaotamata aurustamise kvaliteedis. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Õhupallide Pakk on ideaalne, kuid vajad uusi õhupalle oma Arizer Extreme Q aurustile
Arizer Extreme Q - Õhupallide Pakk
14,25 € 19 €

Kui sinu Arizer Extreme Q õhupallid peaksid olema kulunud või soovid uusi? Siis see Õhupallide Pakk on täpselt see mida vajad. 

Sisaldab:

 • Õhupallid (6)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q.

Klaasist Huulik Õhupallile on see osa, mis ühendab õhupalli Arizer Extreme Q aurustiga
Arizer Extreme Q - Klaasist Huulik Õhupallile
6,75 € 9 €

Klaasist Huulik Õhupallile, mis on mõeldud kasutamiseks Arizer Extreme Q aurustiga on vajalik auru sulgemiseks õhupallist kotti. See on tehtud kõrgekvaliteediga klaasist tagamaks puhast ja head auru. 

Kui su õhupalli huulik on katki, mõrane või lihtsalt kulunud, siis klaasist huulik on toode, mida sa vajad. 

Includes:

 • Klaasist huulik õhupallile (1)
 • Tihendamise rõngad (2)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q.

Sinu taimed on Cyclone KausisI aurustamise ajal, kui kasutada Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustit.
Arizer - "Cyclone" Kauss
9,75 € 13 €

See "Cyclone" Kauss on identne nendega, mis on kasutusel Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustites. Seda kasutatakse taimede hoidmiseks aurustamise ajal, ning tänu sellele on kuumus ühtlaselt jaotunud, kui kuumutamise käigus temperatuur tõuseb. 

Kui su vana kauss on katki, mõraga või lihtsalt oma aja ära elanud, siis see asendus "Cyclone" Kauss on see, mida vajad.

Sisaldab:

 • Klaasist "Cyclone" kauss (1)
 • Jahutus osa (1)
 • Filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

Arizer Nurgaga Klaasist Adapter on mõeldud ühendamaks kuumutamise kambrit ja piitsa, mis mõeldud Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustitele.
Arizer - Nurgaga Klaasist Adapter
12 € 16 €

Arizer Nurgaga Klaasist Adapter on mõeldud ühendamaks kuumutamiseks mõeldud kambrit ja piitsa, mis mõeldud Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustitele. See on tehtud kõrge kvaliteediga materjalidest, tagamaks puhast ja probleemideta auru.  

Kui su vana nurgaga adapter on katki, mõrane või lihtsalt kulunud, siis see on täpselt õige toode, mida vajad.

Sisaldab:

 • Nurgaga adapter (1)
 • Filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Klaas Huulik Piitsale kinnitub piitsa lõppu
Arizer - Klaasist Huulik Piitsale
4,50 € 6 €

Klaasist Huulik Piitsale ühendatakse piitsa lõppu Arizer Extreme Q või Arizer V-Tower aurustil. See on tehtud kvaliteetsest klaasist tagamaks puhast ja probleemideta auru.

Kui su piitsa huulik on katki, mõrane või lihtsalt juba vana, siis on see Klaasist Huulik täpselt see, mida sul vaja on.

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Arizer Piitsa Komplekt sisaldab endas kõike vajaliku piitsa vahetamiseks, sisaldades isegi nurgaga klaasist adaptrit.
Arizer - Piitsa Komplekt
18,75 € 25 €

See Piitsa Komplekt on ideaalne vahetamaks välja kogu ülemist osa ning värskendamaks aurustamise kogemust Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustiga.

 • 90 cm tuub (PVC) (1)
 • Nurgaga klaasist adapter (1)
 • Klaasist huulik piitsale (1)
 • Kaussjas filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Arizer Klaasist Segamise tööriist on ideaalne taimede segamiseks sessioni ajal.
Arizer - Klaasist Segamise Tööriist
6 € 8 €

See Klaasist Segamise Tööriist on spetsiaalselt tehtud Arizer V-Tower ja Arizer Extreme Q aurustitele, kui seda saab kasutada peaaegu kõikide teiste aurustitega, kuna tegemist on lihtsa klaasist tööriistaga. See asendus on identne tootele, mille saite kaasa oma tellimusega. 

See Kaugjuhtimispult võimaldab sul kontrollida Arizer Extreme Q aurustit seda puutumata
Arizer Extreme Q - Kaugjuhtimispult
14,25 € 19 €

See Arizer Extreme Q Kaugjuhtimispult võimaldab sul mugavalt kontrollida aurustamise temperatuuri, ventilaatori kiirust, aega ja staatuse seadeid. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Võimalik kasutada õhupalli või piitsaga
 • Täpne temperatuur
 • Kompaktne, kuid mitmekülgne disain
 • Muuda seadeid läbi kaugjuhtimispuldi
 • Digitaalne LED ekraan
 • Seadistatav automaatne väljalülitus

Kelle jaoks on Arizer Extreme Q sobilik?

Arizer Extreme Q pakub konkurentsitut kvaliteeti ning on perfektne neile, kes otsivad parimat aurustit, mis on lihtne kasutada ja unikaalsete funktsioonidega. See on sobilik nii kogenud, kui ka algajatele aurustajatele, kuna sellel on palju funktsioone, mis tagavad kiire ja hea tulemuse. Kuna tegemist on enim müüdud statsionaarse aurustiga maailmas, siis ei ole raske mõista, miks Arizer Extreme Q on endale sellise maine saanud. 

Preemium Kvaliteet

Klaasist struktuur tagab selle, et kõik aurustatud taimed on 100% toksiinide ja muu kahjuliku vabad ning on tagatud hea maitse. Selle viimase peal keraamilise kuumutamise süsteem tagab kõigi aurustamiste kõrge kvaliteedi, ning samuti on tagatud taimede maksimaalne ära kasutamine. 

Sisesed kuumutamise elemendid ja sensorid võimaldavad optimaalse temperatuuri tagada kõigest kahe minutiga, mis tähendab, et saate peaaegu koheselt asuda asja kallale, kui selleks peaks tekkima soov. 

Mitmekülgne

Üks kõige suuremaid eeliseid Arizer Extreme Q juures on selle jõudlus tagada sujuv töötamine koos õhupalli või piitsaga. Samuti saate nautida automaatset ventilaatori kiirust, sisseehitatud temperatuuri regulatsiooni ja kasuliku LED ekraani, mille abil on teil kontoll kõige üle. Seaded saate muuta nuppudega, mis on alumises osas, kuid samas on võimalik seda ka kaugjuhtimisepuldist tööle panna, kui olete näiteks teises toas. Paindlikus ja lihtne kasutus on see, mis teevad Arizer Extreme Q aurustit ühe parima oma klassis.

Ning mis veelgi parem, kui soovite osa saada spirituaalsetest lahendustest, siis saate seda aurustit kasutada ka aroomiteraapia teostamiseks. Kasutage aroomiteraapia kaussi õli jagajana, ning nautige rahustavat meeleolu sõltumata, kus te olete. 

Optimaalne Turvalisus & Mugavus 

Kui tunnete, et hakkate magama jääma, siis te ei pea püsima ärkvel vaid aurusti väljalülitamise pärast. Arizer Extreme Q aurusti lülitab ennast ise välja, kui teatud aeg seadet ei kasutata, taimerit saab seadistada 2 kuni 4 tunni peale. Ning, mis on veel mugavam, kui see et saate kaugjuhtimispuldiga täielikult oma aurustamist kontrollida ning saate tugitoolist lahkumata kõik vajaliku ära teha.

Pidevad Uuendused

Võrreldes sellega, kui Arizer Extreme Q esimest korda turule tuli on see läbinud mitmeid uuendusi ja parendusi tagamaks ideaalset disaini. Preemium disaini, struktuuri ja komponentidega on tagatud silmapaistev aur igal kasutamisel, ning võite olla kindel, et saate parima kvaliteediga toote, kui tellite selle aurusti. 

Garantii

Kõik Arizer Extreme Q elektroonilised osad on kaetud 3-aastase garantiiga ning keraamilised kuumutamise elemendid on tagatud eluaegse garantiiga. 

Arizer Extreme Q

Karbis

 • Arizer Extreme Q aurusti
 • Kaugjuhtimispult
 • Silikonist piits (90 cm)
 • Klaasist mini-piits
 • Segamiseks klaasist tööriist
 • Filtrid
 • Aroomiteraapia kauss
 • "Cyclone" klaasist kausid (2)
 • Õhupallid koos huulikuga(2)
 • Huulikud (2)
 • Toiteallika adapter
 • Kasutusjuhend
Arizer Extreme Q

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 15.2 × 15.2 × 19 cm
Kaal: 370 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 3 minutit
Jõuallikas: Seinaühendus
Temperatuur: 50°C kuni 260°C
Tootja: Arizer
Garantii: 3 aastat
Päritolumaa: Kanada
Kirjuta enda tagasiside Arizer Extreme Q
Arvustatav toode:Arizer Extreme Q
Rating