Arizer ArGo

Rating:
4.25

179 € 219 € Säästad: 40 €

SKU
ignore-this-65
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

See 3000 mAh 18650 sobib nii, Arizer Air 2, kui ka ArGo aurustile
Arizer Air 2 / ArGo - Aku
18,75 € 25 €

Soovid kahekordistada oma Arizer Air 2 või Arizer ArGo aku kestvust? See 3000 mAh 18650 Arizer Aku on identne originaal akuga, mis tuleb kaasa, kui ostate Arizer Air 2 või ArGo. See on ühtlasi hea võimalus suurendada aku kestvust või vahetada välja vana aku, mis enam ei kesta piisavalt. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Air, Arizer Air 2 ja Arizer ArGo.

Arizer ArGo - Screen Pack
Arizer ArGo - Filtrite Pakk
3,75 € 5 €

Arizer ArGo Filtrite Pakk koosneb kuuest kõrge kvaliteediga roostevabast terasest filtrist, mis sobivad klaasist tuubi.

Klaasist tuubidel on juba sisseehitatud klaasist filtrid, säilitamaks auru puhtust ja maitset, kui aga soovite kasutada peenemaid osakesi, siis võite olla kindlad, et need filtrid aitavad hoida auru puhtana. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer ArGo.

Alati valmis aurustama koos selle Ettevalmistus Kastiga, mis mõeldud Arizer ArGo aurustile
Arizer ArGo - Ettevalmistus Kast
81,75 € 109 €

Ole alati valmis aurustama oma Arizer ArGo Ettevalmistus Kastiga. Saad mugavalt kanda viite varem laetud klaasist tuubi ning roostevabast terasest tehtud tööriist, mis mõeldud segamiseks, mis kõik on pakitud kokku diskreetsesse, stiilsesse ja lõhna vähendavasse kasti. 

Sisaldab:

 • Ettevalmist kast (1)
 • Klaasist tuub (5)
 • Silikonist katted (5)
 • Roostevabast terasest tööriist segamiseks (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer ArGo.

Hoiusta oma Arizer aurusti turvaliselt, kui lähed õue ning kaasas Pehme Hoiukott
Arizer - Pehme Hoiukott
21,75 € 29 €

Pane ennast valmis järgmiseks sessioniks, kus sinuga on Arizer Pehme Hoiukott. See mahukas hoiukott hoiab endas piisavalt ruumi, et saaksid kõik oma järgmiseks aurustamise sessiooniks kaasa võtta.  

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Air 2Arizer ArGo ja Arizer Solo 2.

See Arizer ArGo Klaasist Adapter on 14mm lai ning kasutatakse vesipiibu, bongi või mullitaja lisamiseks oma ArGo aurustile.
Arizer ArGo - Klaasist Adapter (14 mm)
14,25 € 19 €

See Klaasist Adapter võimaldab sul lisada Arizer Argo aurustile vesipiibu (14mm) omadused, kui soovid oma auru jahedalt.  

Mõeldud kasutamiseks: Arizer ArGo.

Arizer ArGo - Glass Aroma Tube
Arizer ArGo - Klaasist Tuub
8,25 € 11 €

See Klaasist Tuub toimib nagu huulik ning on identne sellele, mis on juba kaasas Arizer ArGo aurustiga. 

Kui su klaasist tuub on mõraga, katki või lihtsalt kulunud, siis see on täpselt see, mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer ArGo.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Kompaktne & Kaasaskantav
 • Märkimisväärne aku kestvus
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • 60-sekundiline soojenemise aeg

Kelle jaoks on Arizer ArGo sobilik?

Arizer ArGo on sobilik neile, kes otsivad kõrge kvaliteediga aurustit, mida endaga kaasa võtta. See on kaasaskantav ning mahub igasse keskmise suurusega taskusse, mis tähendab, et see aurusti pakub perfektset tasakaalu kerge kaaluga, digitaalse temperatuuri kontrolliga ja kauakestva akuga - loomulikult ei saa mainimata jätta taimede head maitset, mis tekib aurustamisel. 

Kompaktne & Kaasaskantav 

Mõõtudelt on see aurusti kõigest 5 x 2.5 x 9 cm, ehk Arizer ArGo aurustit on kerge kaasas kanda ning sobib ideaalselt, kui liigute palju ringi. See aurusti mahub mugavalt peopessa ning seda on lihtne varjata. Eemaldatav ülaosa hoiab kõike paigal, kui aurustit ei kasutata, seega saate oma järgmise korra taimed juba eelnevalt paika panna. Kui hindate aurustit, mida on lihtne kaasa võtta, kuid samas ei jää suutlikusega hätta, siis Arizer ArGo on aurusti, mis teie vajadusi rahuldab.  

Lihtne Kasutada

Arizer ArGo väga hea valik algajatele, kellel puuduvad kogemusega, sest see on väga kasutajasõbralik aurusti. Vajadusel saate akut vahetada ning seda on võimalik kasutada, isegi kui see laeb, seega ei pea muretsema, et teie session jääb ootamatult lühikeseks. Samuti on sellel lihtne temperatuuri kontrollimise funktsioon, mis tähendab, et sessioni ajal saate temperatuuri vahetada ilma suurema mureta. 

Hea Maitse

Oma innovatiivse roostevabast terasest õhukanaliga ja hübriid kuumutusega on alati garanteeritud kõrgekvaliteediga taimede aurustamisel tekkiv maitse. ArGo aurusti toodab märkimisväärset auru igal sessionil ning võite selles ise veenduda, et see aurusti võtab teie taimedest viimast ning raisku ei lähe midagi. 

Soojeneb Kõigest 60 Sekundiga

Arizer ArGo on võimeline saavutama keskmise temperatuuri kõigest 60 sekundiga, ning maksimaalse 220°C saavutamine võtab aega 90 sekundit. See omakorda tähendab, et te ei pea kunagi väga kaua ootama aurusti valmimiseks. Arizer ArGo aurustiga on lõõgastava sessioni alustamine äärmiselt lihtne ja kõigile jõukohane. 

Vahetatav Aku

Antud toote 18650 tüüpi 3000 mAh aku võimaldab aurustit kasutada 75 minutit, kuid vahepeal võib tekkida vajadus pikemaks kasutamiseks. Õnneks saab antud mudelil väga lihtsalt uue laetud aku vastu vana ära vahetada. Seega ainuke piirang, mis kestvusele on seatud on akude hulk, mida te kaasas kannate.  

Ning mis veel parem, Arizer ArGo aurustil on olemas automaatne väljalülitamine, kui aurustit ei ole teatud aeg kasutatud. See aitab säästa vajaliku aku kestvust, kui näiteks peaksite magama jääma või keegi tuleb teid segama. 

Garantii

ArGo aurusti tuleb eluaegse garantiiga kuumutamise osale ning piiratud 2-aastase garantiiga, mis katab materjalide ja tootmise defektid, välja arvatud aku. 

Kasutusjuhend

Arizer ArGo

Karbis

 • Arizer ArGo aurusti
 • Aku
 • Laadija
 • Karp
 • Segamiseks tööriist
 • Klaasist tuubid (2)
 • Silikonist tuubi katted (2)
 • PVC tuubid koos katetega (2)
 • Filtrid (4)
 • Kasutusjuhend
Arizer ArGo

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 5,2 × 2,4 × 9,3 cm
Kaal: 97 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 60 sekundit
Jõuallikas: Aku (3000 mAh)
Temperatuur: 50°C kuni 220°C
Tootja: Arizer
Garantii: 2 aastat+
Päritolumaa: Kanada
Kirjuta enda tagasiside Arizer ArGo
Arvustatav toode:Arizer ArGo
Rating