Meist - MagicVaporizers

Kogu idee MagicVaporizers loomiseks sai alguses suusapuhkusel Põhja-Rootsis aastal 2012, kus Mina (Peter) ja Sam tegime tutvust revolutsioonilise taimede tarbimise meetodiga. Seda tutvustas meile ameeriklane õhtusel suusapeol - tegemist oli aurustiga. Pisut aega hiljem saime aru, et tegemist on tulevikuga ning, kui inimesed seda kogevad, siis on ilmselt sama entusastlikud nagu meie.

Peale firma loomist ja sadade aurustite põhjaliku testimist tundsime ennast kindlalt, et oleme valmis pakkuma aurusteid, mis meie arust olid parimad ning madalate hindadega 2013 aasta keskel - algselt pakkusime tooteid Rootsi poes - vaporizers.se.

Poel oli kohene edu ning müüsime kõik oma algse laoseisu ära kiiremini, kui meie teie tarne jõudis tootjatelt. Meie üllatuseks ei saanud me tellimus mitte ainult Rootsist, vaid ka kõrval olevatest riikidest, mis pani meid uskuma, et peame mõtlema suuremalt, kui vaid Rootsi.

Sügisel aastal 2013 peale suurt "toote testimist" tulime välja brändiga, mis on praegusel hetkel suurim aurustite müüja kogu Euroopas - MagicVaporizers. Kui olime saanud tuule purjedesse ja uue brändiga avasime poed seitsmes järgnevas riigis; Ühendkuningriik, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania, Itaalia, Soome ja Taani.

Huvi aurustite vastu ja kvaliteetsete aurustite brändide läks tõeliselt käima aastal 2014 ja meie panust avada poode mitmetes riikides saatis koheselt edu. Peale seda olema avanud veel 14-s Euroopa riigis oma poed ning pingutame selle nimel, et meie brändiga koos saaksid inimesed kogeda aurustite maagiat.


Kuigi oleme kasvanud sinna, kus me praegu oleme on siiski jäänud meie peamiseks väärtuseks klientide teenindamine kvaliteetsete aurustitega, mis on ühtlasi ka madala hinnaga. Samuti tahame olla veendunud selles, et küsimuste korral aitame oma klienti, sõltumata kas tegemist on enne või peale ostu olukorraga.

Kuidas me enda hinnad madalad hoiame?

  • Me ostame enda tooted otse tootjatelt, kui see vähegi võimalik on ning kaupleme, et saada parim võimalik hind ja tänu sellele säästate ka teie.
  • Kui toode ei vasta teie ootustele, siis vahetame selle mõne teise toote vastu.
  • Ostame tooteid suurtes kogustest ning teeme lepingud varakult saamaks parimat hinda.
  • Hoiame kulud madalal - iga sent mille meie säästame, säästate ka teie.

See ei ole keeruline. Keskendume sellele, mis on oluline - head aurustid + hea hind = väärtus.

Peter & Sam
Asutajad ja Omanikud MagicVaporizers

Kus sa asud?

Meie peakontor asub Rootsis, Stockholmis ja meie ladu paikneb keset Saksamaad (Apolda), tagamaks kõige kiiremaid tarneaegu üle kogu Euroopa.