COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

Arizer V-Tower

Rating:
4.65

119 € 165 € Säästad: 46 €

SKU
ignore-this-82
Tasuta transport
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Sinu taimed on Cyclone KausisI aurustamise ajal, kui kasutada Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustit.
Arizer - "Cyclone" Kauss
9,75 € 13 €

See "Cyclone" Kauss on identne nendega, mis on kasutusel Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustites. Seda kasutatakse taimede hoidmiseks aurustamise ajal, ning tänu sellele on kuumus ühtlaselt jaotunud, kui kuumutamise käigus temperatuur tõuseb. 

Kui su vana kauss on katki, mõraga või lihtsalt oma aja ära elanud, siis see asendus "Cyclone" Kauss on see, mida vajad.

Sisaldab:

 • Klaasist "Cyclone" kauss (1)
 • Jahutus osa (1)
 • Filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Klaas Huulik Piitsale kinnitub piitsa lõppu
Arizer - Klaasist Huulik Piitsale
4,50 € 6 €

Klaasist Huulik Piitsale ühendatakse piitsa lõppu Arizer Extreme Q või Arizer V-Tower aurustil. See on tehtud kvaliteetsest klaasist tagamaks puhast ja probleemideta auru.

Kui su piitsa huulik on katki, mõrane või lihtsalt juba vana, siis on see Klaasist Huulik täpselt see, mida sul vaja on.

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

Arizer Tuff Kauss on palju tugevam, kui Cyclone Kauss, mis on kaasas Arizer V-Tower ja Arizer Extreme Q aurustitega.
Arizer - "Tuff" Kauss
12,75 € 17 €

Arizer "Tuff" Kauss on rohkem vastupidav vahetatav osa, kui "Cyclone" kauss. See näeb samasugune välja nagu "Cyclone" kauss, kuid see on kaetud meditsiiniline taseme tootega ning see väldib kerget purunemist. Kate on väljaspool klaasist kambrit ning ei mõjuta kuidagi auru maitset ega ka puhtust.  

See vahetatav osa on sobilik neile, kes lõhuvad "Cyclone" kausi ära ning otsivad midagi tugevamat, kaotamata aurustamise kvaliteedis. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

Arizer Nurgaga Klaasist Adapter on mõeldud ühendamaks kuumutamise kambrit ja piitsa, mis mõeldud Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustitele.
Arizer - Nurgaga Klaasist Adapter
12 € 16 €

Arizer Nurgaga Klaasist Adapter on mõeldud ühendamaks kuumutamiseks mõeldud kambrit ja piitsa, mis mõeldud Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower aurustitele. See on tehtud kõrge kvaliteediga materjalidest, tagamaks puhast ja probleemideta auru.  

Kui su vana nurgaga adapter on katki, mõrane või lihtsalt kulunud, siis see on täpselt õige toode, mida vajad.

Sisaldab:

 • Nurgaga adapter (1)
 • Filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

See Arizer Piitsa Komplekt sisaldab endas kõike vajaliku piitsa vahetamiseks, sisaldades isegi nurgaga klaasist adaptrit.
Arizer - Piitsa Komplekt
18,75 € 25 €

See Piitsa Komplekt on ideaalne vahetamaks välja kogu ülemist osa ning värskendamaks aurustamise kogemust Arizer V-Tower või Arizer Extreme Q aurustiga.

 • 90 cm tuub (1)
 • Nurgaga klaasist adapter (1)
 • Klaasist huulik piitsale (1)
 • Kaussjas filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Extreme Q ja Arizer V-Tower.

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • Kõrge kvaliteediga kuumutamiseks mõeldud kamber
 • Digitaalne temperatuuri kontroll
 • LED ekraan
 • Multi-funktsionaalne
 • Lihtne kasutada

Kelle jaoks on Arizer V-Tower sobilik?

Need, kes soovivad igal sessioonil kindlat kvaliteetset auru peaksid oma pilgud pöörama Arizer V-Tower aurusti poole. Antud toode tagab head tulemused väga taskukohase hinnaga. Ning selle statsionaarse aurusti lihtne disain muudavad antud toote sobilikuks algajatele - kuigi kuna tegemist on nii hea tootega, et seda võivad kasutada ka kogenud aurustajad. 

Täpne Temperatuuri Kontroll

Arizer V-Tower aurusti pakub laia valikut erinevaid temperatuure vahemikus 50°C kuni 260°C, ning sobitab selle ideaalselt teie taimede valikuga. Kuna see seade võimaldab täpset temperatuuri kontrolli, siis saate täpselt sellise tihedusega auru nagu ise soovite! Samuti saate seda märkimisväärset temperatuuri vahemiku ära kasutada eksperimenteerimiseks, ning saate teada, milline on just see õige temperatuur teile ja vältides olukorda, kus peate valima sobiliku temperatuuri määratud valikute hulgast. 

Taskukohane Hind

Tegemist ei ole mingi saladusega, et turul on olemas aurustid, millel on oluliselt huvitavamad funktsioonid, kui Arizer V-Tower aurustil, kuid kui otsiste head aurustit, ilma suurte kulutusteta, siis on just see teile õige aurusti. Selle raha eest kindlasti midagi paremat ei saa! Teile on garanteeritud hea aur hoolimata millisel temperatuuril te seda nautida soovite, ning mis veelgi parem - te ei pea maksma funktsioonide eest, mida te tõenäoliselt kunagi ei kasuta.

Hea Maitsega Aur

Tänu oma innovatiivsele disainile ja kuumutamise meetodile, siis võite olla kindel, et see aur mida teie Arizer V-Tower toodab on iga kord tihe ja hea maitsega. Kombinatsioon selle pikast piitsast, keraamilisest kuumutamise osast ning lisa klaasist kauss tagavad preemium klassi maitse ja emotsiooni. Keraamiline struktuur kuumutamise osas tagab ka selle, et toksiinid ja metalne maitse ei jõua kunagi teie auru mõjutama.

Automaatne Väljalülitamine Maksimaalseks Turvalisuseks 

Aurustamise ajal uinumine ei ole midagi erakordset. Kui aga peaksite jääma magama ning unustate oma aurusti välja lülitada, võib sellest tulla probleem. Kuigi Arizer V-Tower aurusti on varustatud automaatse väljalülitamise süsteemiga, mis võimaldab teil olla kindel, et kui peaksite magama jääma, siis aurusti lülitab ennast ise välja. Automaatset taimerit saab seadistada vahemikus 2 kuni 4 tundi, ning kui valitud aeg saab täis, siis aurusti lülitab ennast välja. 

Garantii

Kõik Arizer V-Tower elektroonilised osad on tagatud 3-aastase garantiiga ning keraamilised kuumutamise elemendid on kaetud eluaegse garantiiga. 

Arizer V-Tower

In the Box

 • Arizer V-Tower aurusti
 • Silikonist piits (90 cm)
 • Piitsa huulik
 • Aroomiteraapia kauss
 • "Cyclone" klaasist kauss
 • Segamiseks klaasist tööriist
 • Filtrid
 • Toiteadapter
 • Kasutusjuhend
Arizer V-Tower

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 15,2 × 19,0 cm
Kaal: 387 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 60 sekundit
Jõuallikas: Vooluvõrk
Temperatuur: 50°C kuni 260°C
Tootja: Arizer Tech
Garantii: 3 aastat
Päritolumaa: Kanada
Arvustatav toode:Arizer V-Tower
Rating