Vaporizers from Storz & Bickel

Storz & Bickel Aurustid

Investeerige Storz & Bickel aurustisse, kui soovite endale aurustit mida saab usaldada ning, mis kestab aastaid. Populaarne Volcano Classic avalikustati 2001 aastal ning seda loetakse endiselt üheks kõige paremaks statsionaarseks aurustit turul, eeldades et saate seda endale lubada.

Kui soovite saada ennast diivanilt lahti, siis Mighty on üks kõige populaarsemaid kaasaskantavaid aurusteid, tänu oma heale akule ja maitsekale aurule. Storz & Bickel aurusti võib maksta küll pisut rohkem, kuid on iga senti väärt.

Read more
Määra kahanevas suunas
 1. CRAFTY+ Vaporizer
  Rating:
  Crafty+ Vaporizer

  298 €

  • Nähtav aur 60 sekundiga
  • Ühe nupuga juhtimine
  • Kaalub vaid 135 g
 2. Mighty Vaporizer
  Rating:
  Mighty Vaporizer

  279 € 349 €

  • 90 sekundit kuumutamiseks
  • Täpne temperatuuri kontroll
  • 2 tundi aku kestvust
 3. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Rating:
  Mighty+ (Plus) Vaporizer

  398 €

  • 60 sekundit soojenemiseks
  • Keraamiliselt kaetud kamber
  • 25 minutit kiirem laadimine
 4. Plenty Vaporizer
  Rating:
  Plenty Vaporizer

  248 €

  • Unikaalne terasest jahutuspool
  • Parim kvaliteet, vastupidavad materjalid
  • Eriti lai kamber grupi aurustamisteks
 5. Venty Vaporizer by Storz & Bickel - Small
  0%
  Venty Vaporizer

  448 €

  • Heats up in just 20 seconds
  • Adjustable airflow via dial
  • Bluetooth and Web App connectivity
 6. Volcano Classic Vaporizer
  Rating:
  Volcano Classic

  398 €

  • Aurusta õhupallidega
  • 9 temperatuuri valikut kuni 230°C
  • Arenenud ning töökindel tehnoloogia
 7. Volcano Hybrid Vaporizer
  Rating:
  Volcano Hybrid

  598 €

  • Puhas konvektsioon aur läbi piitsa või õhupalli
  • Kuumeneb kõigest 40 sekundiga
  • Suur digitaalne ekraan koos puutetundlikusega
Määra kahanevas suunas

Mis muudab Storz and Bickel paremaks?

Storz & Bickel aurustid tulevad koos teenitud reputatsiooniga olles ühed parimad terves valdkonnas. Pidevalt tuuakse turule innovatiivseid lahendusi, mis panevad paika valdkonna standardid aastateks. Võib küll tunduda hämmastav, kuid Storz and Bickel on tootnud kõigest mõned aurustid alates 1996 aastast, kuid nende disain on vastupidav ja innovatiivne ning teised kopeerivad neid isegi aastakümneid hiljem. Hoolimata preemium hinnast, on nende aurustid oma hinda väärt.

“The Volcano Experience”

Saate kõigest vaadates Volcano aurustit aru, et teile on garanteeritud imeline kogemus. Valimata tavalist lähenemist, anti tootele tugev ja julge disain mis karjub “jõudlus”. Nii pea, kui kasutate seadet saate aru, miks see nii disainiti. Teie sissehingamised on tihket ja potentsed, kuid samas ka sujuvad, miski mida te ei ole kunagi varem kogenud.

Saadaval on kaks erinevat mudeli, Volcano Classic ja Volcano Hybrid. Mõlemad neist on ideaalsed lauale paigutamiseks ning toimivad iseseisvalt. Asetage näiteks Volcano kohvilauale, võtke välja üks Volcano õhupallidest, täitke õhupall auruga ning jagage ringis õhupalli auru sissehingamiseks.

Volcano Classic, esimene aurusti Storz & Bickel poolt, on tuntud oma pidevuse, usaldusväärsuse ja vastupidavuse poolest. Paljud aurustamise entusiastid on seda kasutanud üle kahe kümnendi, et täita oma kotid meeldiva auruga, mõne jaoks on olnud see esimene ja viimane aurusti ost üldse.

Kindlasti ei tasuks muutuda liiga nostalgiliseks, uus ja täiustatud versioon on saadaval: Volcano Hybrid. Kuigi uus mudel on välimuselt vana mudeliga sarnane, siis nupud, LED puuteekraan on saanud suured muutused. Lisaks on Volcano Hybrid oluliselt kiirem. Sina ja su kaasaurustajad peavad ootama ainult 1-2 minutit enne, kui saavad õhupalli täita auruga. Storz & Bickel kuulasid ka klientidelt tagasisidet ning lisasid uue funktsioonina auru otse hingamise läbi uue torude süsteemi.

Volcano Hybrid suurim uuendus peitub integratsioonis nutiseadmetega. Koos S&B Web rakendusega, kasutajad saavad kontrollida oma seadet ja koostada erilahendustega sessione, mida on võimalik veel ja veel kasutada. Mida rohkemat võiks tahta ühelt statsionaarselt aurustilt?

“Plenty of Power”

Storz & Bickel esimene “kaasaskantav” aurusti kandis nime Plenty vaporizer. Sisaldades temperatuuri näidikut, see aurusti on täielikult mehaaniline, mis tõstab selle vastupidavust. Plenty võib tunduda algselt eemaletõukavana, kuid selle lihtsasti arusaadava alustamise juhendiga saate alustada aurustamisega kõigest mõni minut peale toote saamist.

Including the temperature display, this vaporizer is completely mechanical, increasing its durability. The Plenty might seem intimidating at first, but with the easy-to-understand quick-start guide, you will be able to begin vaping just a few minutes after receiving it.

Mighty Kaasaskantav Aurusti

Kaasaskantav ja võimekas Mighty vaporizer kombineerib endas need mõlemad sõnad. Kompaktse disainiga, kuid suuruselt suurem kui Crafty+, omab see aurusti kahte laetavat akut, kuumutuskambrit ja ka jahutuseks vajalikku. Lisaks on sellel pikk aku kestvus, huulik mis hoiab auru külmana ja lihtne kontrollimine, samuti eraldab see taimedest kõik lihtsasti.

Kuigi välimised osad on tehtud peamiselt plastikust, siis toote kvaliteet ei tekita küsimusi. Enamik toote pinnast on kaetud ruudustiku mustriga, mis suurendab jahutust. Toote kuumutuskamber on eraldatud akudest, mis lisab efektiivsust sellele eraldumisele.

Storz & Bickels viimane innovatsioon - The Mighty+

Mighty+ vaporizer n toode, mis sul peab olema, kui otsid parimat kaasaskantavat aurustit. Optimiseeritud disain ja uskumatud funktsioonid tagavad aastatepikkuse rõõmu selle kasutamisest.

Kõige huvitavam funktsioon on USB-C pesa, mis tähendab, et saate enda aurusti laadida kiiresti ning mis on 25 minutit kiirem, kui originaalne Mighty! Storz & Bickel täiustasid ka soojenemist 60 sekundi võrra ning tegid temperatuuri muutmise lihtsamaks Boost-funktsiooniga, seega saate vajadusel kiiresti temperatuuri tõsta.

Lihtsasti Kaasaskantav Crafty+

Crafty+ aurusti on kõige väiksem aurusti Storz & Bickel poolt, ning tagab ergonoomilise kuju, mis pakub head kaaret ja mugavust. Kui teised aurustid valivad kaasaskantavuse üle jõudluse, siis Crafty+ puhul on mõlemad esindatud. Kombineerides konduktsiooni ja konvektsiooni, mis on patenteeritud hübriid kuumutamiseks mõeldud süsteem, saate alati siidise ja mõnusa auru.

Lisaks saate kontrollida Crafty+ aurustit S&B Web rakendusega. Peale selle, et saate toodet sisse lülitada on teil võimalus otsida kadunud toodet. Samuti on võimalik pikendada väljalülitamise aega 5 minutitini. Veel saate temperatuuri valida kõigest 1°C osakeste kaupa või boost-funktsiooni kasutades tõsta temperatuuri 15°C võrra.

Üldiselt, Crafty+ on innovatiivne, kõrgtehnoloogilise aurusti koos USB-C pesaga, muutes kuumenemise 30% kiiremaks, kui eelmised mudelid, tänu täiustatud elektroonikale. Taskusuuruse disainiga aurusti, mis on kombineeritud jõudluse ja keerukusega.