Angus Vaporizer

Rating:
Angus Vaporizer 5 5

169 €

SKU
ignore-this-111
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Funktsioonid

 • Uusim versioon (2024.06) koos täiustatud jahutusega
 • Halogeen kuumutamine
 • Klaaskuul tehnoloogia
 • Vastupidav ja esteetiline pähklist keha
 • Klaasist huulik ja roostevabast terasest taimede kamber (0.25g)
 • 90-sekundit kuumutamiseks
 • Lihtne temperatuuri kontroll 5 seadistusega (180, 190, 200, 210, 220°C)
 • Boost mode 10°C temperatuuri tõstmiseks
 • Doseerimiskapslid kaasas kiireks laadimiseks
 • USB-C laadimine
 • Sisaldab kahte Molicel 18650 akut (2800 mAh) kui ostetud lehelt MagicVaporizers

Kelle jaoks on Angus aurusti sobilik?

Angus on uuenduslik aurusti, millel on halogeenküttesüsteem ja klaaskuulitehnoloogia, et pakkuda uut tüüpi aurustamiskogemust. Halogeenlampi kasutatakse õhu soojendamiseks, mis seejärel läbib klaaskuuli kambrisse, kus see muudab teie ürdid auruks, enne kui jõuavad ülemises klaasist huulikuni.

Olenemata sellest, kas olete kogenud kasutaja või algaja, leiate, et Angust on lihtne kasutada ja see suudab toota maitsvat auru vaid 90 sekundiga. Selle ainulaadse küttetehnoloogia ja kvaliteetse ehituse kombinatsioon muudab selle parimaks valikuks kõigile, kes otsivad kaasaskantavat esmaklassilist aurustit.

Innovatiivne halogeen kuumutustehnoloogia

Anguses kasutatav halogeenküttesüsteem on ainulaadne meetod ürtide kuumutamiseks aurustumistemperatuurini. Erinevalt teistest küttesüsteemidest, mis kasutavad mähiseid või keraamilisi elemente, kasutab Anguse aurusti soojusallikana halogeenpirni. See pirn eraldab sisselülitamisel soojust ja valgust, mis seejärel neelavad ürdikambri all olevad klaaskuulid.

Sissehingamisel läbib kuumutatud õhk kõigepealt klaaskuulikesi ja seejärel ürte, tekitades auru. Halogeenpirni konvektsioonsoojuse ja klaaskuulide kiirgussoojuse kombinatsioon tekitab ühtlase ja maitsva auru.

Halogeenküttesüsteemi eristab teistest küttemeetoditest selle ainulaadne maitseprofiil. Halogeenpirn annab õrna maitse, mis ei ole nii tugev ega märgatav kui teistel aurustitel, ning see võimaldab kasutajatel maitsta oma ürtide täielikku ja loomulikku maitset.

Lihtne temperatuuri kontroll

Angus vape pakub erinevaid temperatuuri reguleerimise võimalusi, mis aitavad teil saavutada täiusliku aurustamiskogemuse. Viie temperatuurisättega vahemikus 180°C kuni 220°C saate valida oma maitsetaimede jaoks kõige sobivama temperatuuri.

Neile, kes soovivad kõrgemat temperatuuri (kuni 230°C), on võimendusrežiim, mis võimaldab tõsta temperatuuri 10°C võrra vaid ühe nupuvajutusega. Lihtsalt hoidke nuppu all ja seade annab ühe vibratsiooni, mis näitab, et temperatuur on tõusnud. See võimendusrežiim sobib ideaalselt siis, kui soovite oma ürte täielikult ekstraheerida.

Disain ja vastupidavus

Anguse aurustil on vapustav pähklipuust korpus, mis mitte ainult ei lisa selle esteetilist külge, vaid pakub ka mugavat haaret. Kere on loodud kestma ja selle vastupidav konstruktsioon tagab, et see peab vastu igapäevasele kasutamisele.

Oma vastupidavuse edasiseks suurendamiseks on Angus läbinud põhjalikud kukkumistestid ja on tõestanud, et suudab vastu pidada mitu kukkumist 1,5 meetri kõrguselt, kui vahetada tuleb vaid vahetatavad osad, näiteks klaasist huulik.

Kambri suurus ja mikrodoseerimine

Kuigi Anguse aurusti on kompaktne, on sellel siiski avar roostevabast terasest ürdikamber mahuga 0,25 g, mida saab hõlpsasti puhtana hoida kaasasoleva pintsetiga.

Täielikult laetud akude puhul võite oodata umbes 2 g oma lemmikürte aurustamist 8 seansi jooksul, kui täidate kambri iga kord. Kui soovite uuesti laadimist veelgi kiiremaks muuta, kasutage enneaegseks ettevalmistamiseks kaasasolevaid doseerimiskapsleid (2).

Neile, kes eelistavad oma ürte mikrodoseerida, pakub Angus palju konvektsioonkuumutust, et seda teha ilma temperatuuri reguleerimiseta. Lihtsalt pange kambrisse vähem ürte ja kasutage seda tavapäraselt väiksema annuse saamiseks.

Täiustatud jahutussüsteem

Anguse aurustit on täiendatud uue jahutussüsteemiga, millel on nüüd roostevabast terasest ekraan ja kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest valmistatud keskosa.

Jahutusseadet on täiustatud ka PEEK materjaliga, pakkudes paremat vastupidavust ja kaitset sulamise eest. See uuendatud disain käsitleb eelmises jahutusseadmes kasutatud madalama kvaliteediga PPSU materjali probleeme, tagades turvalisema aurustamise.

Kiire soojenemine

Ligikaudu 90-sekundilise esialgse eelsoojendusajaga on soovitatav enne laadimist aurusti sisse lülitada ja soovitud temperatuur valida, et ooteaegu minimeerida. Järgmised seansid soojenevad tänu säilinud soojusele kiiremini.

Töötab 18650 akudel

Anguse aurusti toiteallikaks on kaks 18650 patareid. Olenevalt kasutusest ja temperatuuri seadistusest võite oodata 7–10 täissessiooni, enne kui akusid tuleb laadida. Seansside täpne arv sõltub sellistest teguritest nagu kasutamise sagedus ja seansside vahel säilinud soojushulk.

Kaks võimast 18650 akut (2800 mAh) Molicel poolt on tasuta kaasas kui ostad aurusti MagicVaporizers lehelt.

Reguleeritav õhuvool

Anguse aurustiga saavad kasutajad kohandada õhuvoolu vastavalt oma eelistustele. Selle reguleerimiseks keerake lihtsalt huulikus asuvat metallist ekraaniketast.

5-minuti sessionid

Angusel on 5-minutiline väljalülitustaimer, mis on mõeldud kasutamiseks seansivabina. Kui teil napib aega, saate siiski suurepärase seansi saavutada vaid mõne suure sissehingamisega maksimaalsete seadistustega. Ükskõik, kas eelistate pikki seansse või kõikehõlmavat, pakub Angus rahuldavaid tulemusi.

Kandmiskott komplektis

Angusel on kaasas ka klanitud ja stiilne kandekott, mis muudab aurusti transportimise kõikjale uskumatult lihtsaks. Korpus on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja pakub piisavat kaitset võimalike kahjustuste eest. See kandekott ei lisa mitte ainult täiendavat mugavust, vaid muudab ka aurusti turvalises kohas hoidmise lihtsaks.

Võimalik täiustada

Kas soovite veelgi jahedamat auru? Anguse aurustil on lisavarustusena saadaval veetoru adapter, mis võib viia teie aurustuskogemuse järgmisele tasemele. Adapter võimaldab ühendada selle oma lemmikveetööriistaga (adapter sobib 18 mm ja 14 mm sisemustega), et lasta aurul vee läbimisel maha jahtuda, mis muudab selle sujuvamaks ja mugavamaks sissehingamise.

Kuidas kasutada Angus aurustit

Isegi ilma ekraanita on Angust endiselt väga lihtne kasutada:

 1. Lülitage Angus sisse, klõpsates nuppu kolm korda. Täitke ürdikamber enne selle sisselülitamist või täitke see oma valitud ürdiga kohe.
 2. Oodake umbes 90 sekundit, kuni Angus soojeneb. Haptiline tagasiside vibreerib, kui seatud temperatuur on saavutatud.
 3. Nautige maitsvat auru!
 4. ...või muutke temperatuuri, vajutades nuppu, et liikuda läbi viie temperatuuri seadistuse: 180, 190, 200, 210 ja 220°C.
 5. Kui soovitud temperatuur on saavutatud, võite hoida nuppu all, et temperatuuri tõsta 10 °C võrra. Angus hakkab vibreerima, andes märku temperatuuri tõstmisest.
 6. Kui olete lõpetanud, klõpsake uuesti kolm korda nuppu või oodake, kuni seansi taimer saab otsa (5 minutit).

Garantii

Kõik YLL Vape toodete volitatud edasimüüja MagicVaporizers müüdavad Anguse aurustid on autentsed ja neile kehtib 1-aastane garantii, mis on piiratud tavakasutusega.

Angus Vaporizer

Karbis

 • Angus vaporizer
 • Klaasist huulik
 • Kandmiskott
 • Puhastushari
 • USB-C laadimiskaabel
 • Tangid
 • Doseerimiskapslid (2)
 • Silikoonist O-rõngad (2)
 • Filtersõelad (3)
 • Kasutusjuhend

Ainult MagicVaporizers lehel: Lisame komplekti kaks võimast Molicel 18650 akut (2800 mAh) iga Angus aurusti ostuga!

Angus Vaporizer

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 7.6 × 3.1 × 13.3 cm
Kaal: 260 g
Küttekeha: Halogeen
Kütteaeg: 5 sekundit
Jõuallikas: Akud (2 × 18650)
Temperatuur: 180°C kuni 230°C
Tootja: YLL Vape
Garantii: 1 aasta
Päritolumaa: Hiina

Teised YLL Vape aurustid

 1. Angus Enhanced
  Rating:
  (1)
  Angus Enhanced

  219 €

  • 100W halogen heating with ruby balls
  • Includes a sidecar bubbler
  • Adjustable airflow control
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Angus Vaporizer