COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

Boundless CFX

Rating:
4.55

129 € 169 € Säästad: 40 €

SKU
ignore-this-75
Tasuta transport
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Kui soovite aurustada vahasi või õlisi oma Boundless CFV või CFX aurustiga, siis vajate sellist Kontsentraadi Kapslit
Boundless - Kontsentraadi Kapsel
3,75 € 5 €

Kontsentraadi Kapsel tuleb mängu kui soovite aurustada kontsentraate, nagu näiteks vahad ja õlid oma Boundless aurustiga. Lihtsalt asetage kontsentraat puuvillasele osale kapsli sees ning seejärel lisage see kapsel enda aurustisse. 

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFV, Boundless CFX.

Need Kambri Filtrid välidvad Boundless CFX aurustis erinevate materjalide kukkumist küttekehale
Boundless CFX - Kambri Filtrid
4,50 € 6 €

Kambri Filtrid tuleb asetada taimede kambri alumisse ossa Boundless CFX aurustis. Veendumaks, et puudub otsene kontakt taimede ja küttekeha vahel, mis on asetatud kambrisse. 

Sisaldab:

 • Kambri Filtrid(2)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFX.

See Huulik on tehtud tugevast plastikust ja on identne sellele, mis oli kaasas Boundless CFX aurustiga
Boundless CFX - Huulik
14,25 € 19 €

Boundless CFX Huulik on varuosa Boundless CFX aurustile, juhul kui peate huulikut vahetama. See on tehtud tugevast plastikust ning tuleb koos filtriga, mis aitab veelgi enam puhastada ja filtreerida auru, mis jõuab teie huulteni. 

Sisaldab:

 • Huulik (1)
 • Huuliku filter (1)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless CFX.

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • 20 sekundit soojenemiseks
 • Isoleeritud õhutunnel
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • OLED digitaalne ekraan
 • Keraamiline kamber suure mahutavusega
 • Sobilik taimedele ja kontsentraatidele
 • Hämmastav aku kestvus

Kelle jaoks on Boundless CFX sobilik?

Kui soovid endale kaasaskantavat, lihtsasti kasutatavat aurustit ning soovite, et kogu protsess oleks muretu, siis on Boundless CFX just teile. See kompaktne aurusti sobib nii algajatele, kui ka kogenud aurustajatele, kuna sellel on hea aku, kuid samas ei ole raske kasutada. Seda on lihtne kaasa võtta ning tänu hämmastavale aku kestvusele on aurustamine igalpool kiire ja lihtne. 

Lihtne kasutada 

Boundless CFX on ilmselt kõige mugavam aurusti, mis turul saadaval ning kasutamiseks ei ole praktiliselt eelnevat kogemust vaja. See töötab ideaalselt nii suurte, kui ka väikeste kogustega ning optimaalse auru tagamiseks ei ole vaja spetsiifilist laadimistehnikat. Kambri maht on äärmiselt suur, ning see võimaldab pikemaid sessione ilma probleemideta. Samuti on see mitmekülgne ning töötab ka ideaalselt väikeste materjali kogustega. 

Isoleeritud õhukanal

Isoleeritud õhukanal tagab selle, et aur on alati eraldatud sisemistest elektroonika osadest ning alles jäävad vaid puhtad maitsed. Maitse ja kvaliteet on märkimisväärsed ning kogu sissehingamise protsess on muretu ja lihtne - ideaalne algajatele. 

Hämmastav Soojenemise Aeg & Aku Kestvus

Boundless CFX on varustatud 80W akuga ning suudab soojeneda kõigest 20 sekundiga! Kiire soojenemise võimaldab teil praktiliselt koheselt alustada ettearvamatuid sessioone. Kui aku on täielikult laetud, siis saate seda kasutada 15-ks 5 minutiliseks sessiooniks. Kuna aku laadimine võtab kõigest 30 minutit, siis isegi tühjenemise korral olete juba peatselt tagasi aurustamas. 

Kaasaskantav 

Kuna Boundless CFX on kompaktne, siis te ei ole sunnitud seda kasutama kodus, kuna saate selle lihtsasti kotti või taskusse panna ning nautida seda kus iganes. Sellel aurustil on kergekaaluline tunne ning on mõõtudega 7 x 3.2 x 13 cm. Oma välimuselt on see sarnane mobiiltelefonile, ning oma diskreetse välimuse ja silikonkorpuse tõttu ei libise see kunagi käest ning samuti ei lähe ebamugavalt kuumaks. 

Mitmekülgne ning Täielik Temperatuuri Kontroll

Boundless CFX on võimeline aurustama nii taimi, kui ka kontsentraate. Lisaks on eraldi kaasas ka spetsiaalne kapsel kontsentraadile. Sul on täielik kontroll ka aurusti temperatuuri üle, mis võimaldab auru vastavalt vajadusele reguleerida. Sobimaks kokku nii taimede, kui ka kontsentraatidega, siis on võimalik valida temperatuuri vahemikus 38°C ja 221°C.

Garantii

Kõik Boundless CFX aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poes on autentsed ning kaetud 2-aastase garantiiga. Samuti on tegemist Boundless brändi ametliku edasimüüjaga. 

Boundless CFX

In the Box

 • Boundless CFX aurusti
 • USB kaabel
 • Kontsentraadi kapsel
 • Segamiseks tööriist
 • Puhastushari
 • Kasutusjuhend
Boundless CFX

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 7,0 × 3,2 × 12,9 cm
Kaal: 208 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 20 sekundit
Jõuallikas: Aku (2 x 2500 mAh)
Temperatuur: 37°C kuni 221°C
Tootja: Boundless
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:Boundless CFX
Rating