Smono 4

89 €

SKU
ignore-this-67
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Need Filtrid tagavad auru puhtuse ja maitse sinu Smono 4 aurustile
Smono 4 - Filtrid
9,75 € 13 €

Hoia oma Smono 4 aurusti värskena koos nende Filtritega. Filter vädlib materjali sattumist auru sisse ning tagab puhta ja maitseka auru. 

Sisaldab:

 • Filtrid (5)

Mõeldud kasutamiseks: Smono 4.

See on terviklik Huulik Smono 4 aurustile
Smono 4 - Huulik
11,25 € 15 €

Pead vahetama Huuliku oma Smono 4 aurustil? Siis see aksessuaar on mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: Smono 4.

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.08)
 • Kuumeneb 30 sekundiga
 • Lihtsasti puhastatav keraamiline kamber
 • Kvaliteetklaasist huulik
 • Kompaktne ja kaasaskantav
 • USB laadimisega
 • Aurustab taimi, vahasi ja õlisi

Kelle jaoks on Smono 4 sobilik?

Smono 4 on lihtne ja super lihtsasti kasutatav aurusti, mis on äärmiselt sobilik algajatele. See suudab toota kõrge kvaliteediga aurupilvi, ning samuti garanteeritud hea maitse tänu muudetavale õhuvoolule ja klaasist huulikule. Saad aurustada taimi, vahasi ja õlisi (kaasasoleva kapsliga), mis tähedab, et see on sobilik ka edasijõudnud aurustajatele. 

Kompaktne ja Kaasaskantav

Kui vihake olukord, kus olete toas kinni, siis naudite Smono 4 kaasaskandmise funktsiooni. See on kompakte, ning mõõtudega 11,8 x 5,5 x 2,6 cm, mis tähendab et see aurusti mahub keskmise suurusega taskusse või kotti ilma probleemideta. Kuna see on ka kerge ning aku kestab 8-10 sessioni, siis on see perfektne kaaslane igasse olukorda. 

Silmapaistev Aku

Smono 4 omab sisseehitatud laetavat 2300 mAh akut, mille tugevus ja vastupidavus on konkurentsitu. See suudab toota piisavalt voolu 10 sessioni tarbeks, ning aku laadimine võtab kõigest 1.5 tundi. Ainuke miinus on see, et antud aurusti ei ole kasutatav laadimise ajal, kuid kui sellega arvestate siis see ei ole probleemiks. 

Eelseadistatud Temperatuuri Valikud

Seadmel on 8 eelseadistatud temperatuuri taset, ning te ei pea pidevalt nuppe klõpsima, et saavutada soovitud temperatuur. Vahemik on saadaval 10°C kaupa vahemikus 160°C kuni 230°C, mida on võimalik lihtsalt OLED ekraanilt vaadata. Lisaks näete millises temperatuuri seades parasjagu Smono 4 on. Kuumutamine võtab kõigest 30 sekundit! 

Unikaalne Kuumutamise Stiil

Smono 4 omab märkimisväärset süsteemi kuumutamiseks ja õhuvoolu jagamiseks, mis viib selle läbi taimede otse keraamilisse kambrisse, mida on äärmiselt lihtne puhastada. See tähendab, et preemium maitse on tagatud ning tihti on see oluliselt mahedam kui teiste aurustite poolt toodetud aur, sõltumata mis temperatuuril. 

Maksimaalne Turvalisus

Kui olete sattunud olukorda, kus kipute aurustamise ajal magama jääma, siis hindate kõrgelt automaatset väljalülitamise süsteemi, mis Smono 4 aurustil on. Peate 4 minuti jooksul seadet puutuma, vastasel juhul aurusti lülitab ennast välja, ning annab sellest teada lühikese vibratsiooni näol. 

Automaatne väljalülitamine ei ole hea mitte ainult turvalisuse jaoks vaid ka selleks, et tagada aku maksimaalne kestvus.

Garantii

Smono 4 tuleb koos kümne-aastase tootjagarantiiga, piiratud normaalse kasutamisega. 

Smono 4

Karbis

 • Smono 4 aurusti
 • Kontsentraadikapsel
 • Hari puhastamiseks
 • Tangid
 • Tööriist segamiseks
 • USB kaabel
 • Kasutusjuhend
Smono 4

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 5,5 × 2,6 × 11,8 cm
Kaal: 150 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (2300 mAh)
Temperatuur: 160°C kuni 230°C
Tootja: Smono
Garantii: 10 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside Smono 4
Arvustatav toode:Smono 4
Rating