Smono 3

79 € 89 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-68
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Ole kindel, et aur on alati puhas, ning vaheta Filtrid regulaariselt oma Smono 3 aurustil
Smono 3 - Filtrid
11,25 € 15 €

Hoia oma Smono 3 värskena koos nende Filtritega. Filtrid takistavad materjali sattumist auru ning aur püsib puhta ja maitsekana. 

Sisaldab:

 • Filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: Smono 3.

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.08)
 • Suletud konvektsioon kuumutamine
 • Sobib taimedele, vahadele ja õlidele
 • Preemium klaasist huulik
 • Laetav USB abil alla 2 tunni
 • Kompaktne & Kaasaskantav
 • Lihtne kasutada

Kelle jaoks on Smono 3 sobilik?

Smono 3 on käepärane ja imeliselt kompaktne, mõõtudega kõigest 5 x 2,7 x 8 cm, mis teeb sellest ideaalse valiku, kui hindate mugavust ja armastate selle kaasavõtmist - ning samas säilitades piisavalt ruumi on kotis või taskus. Tänu oma lihtsale disainile pakub Smono 3 perfektset tasakaalu kerge kaalu ja kasutuslihtsusesis. 

Innovatiivne Kuumutamine

Erinevalt teistest turul saadavatest aurustitest, mis kuumutavad taimi läbi konduktsiooni on võtnud Smono 3 elegantsema lähenemise. Selle arenenud konvektsioon kuumutamise meetod suudab ilma pingutuseta pumbata õhku läbi taimede ning genereerides kohese kuumuse ilma taimi vigastamata ja maitset rikkumata. Toodetud aur on pehme, tihe ja maitsekas - kõik mida võiks soovida! 

Lihtne Kasutada

Smono 3 on keerukate nuppude ja paneelide vaba ning omab kõigest 3 lihtsat nuppu. Kuna disainides on järgitud lihtsust, siis see aurusti on sobiv algajatele. Käepärane OLED ekraan näitab kõiki vajalike andmeid (soovitud temperatuur, hetke temperatuur ja aku kestvus), mis tähendab, et saate täpselt kontrollida Smono 3 temperatuuri ilma keerukate menüüdeta. 

See aurusti omab ka automaatset väljalülitamist, tagamaks optimaalset turvalisust. Integreeritud taimer lülitab seadme välja 4 minutit pärast viimast aktiivsust, mis minimaliseerib riskid, kui peaksite uinuma või lihtsalt tähelepanu hajub. 

Mitmekülgne

Kui sa ei ole mitte ainult taimede aurustamise fänn, ning soovid aurustada ka vahasi või õlisi, siis naudid kindlasti Smono 3 aurustit. See võimaldab teil igal korral valida täpselt mida soovite aurustada. Taimede jaoks asetage need lihtsalt kambrisse, kui aga soovite aurustada vahasi, siis kasutage kvartsklaasi. Kapslit on lihtne sisestada ja ühtlasi ka lihtne puhastada. 

Pikk Aku Kestvus

Smono 3 aurustil on sisseehitatud 1600 mAh aku, mida saab laadida USB-kaabliga. Tühja aku laadimine võtab aega 2 tundi. Kui aku on laetud, siis saate aurustit kasutada 45 minutit, mis tähendab seda, et sellest jagub mitmeteks aurustamisteks. 

Preemium Huulik

Kõrge kvaliteediga klaasist huulik koos sisseehitatud klaasist silindriga tagab puhta ja jahutatud auru, enne kui see jõuab sinuni. Huulikut on võimalik ka lihtsasti eemaldada ning teostada kiire puhastus. 

Garantii

Smono 3 tuleb koos 10-aastase tootja poolse garantiiga, piiratud normaalse kasutusega. 

Kasutusjuhend

Smono 3

Karbis

 • Smono 3 aurusti
 • Karp taimedele
 • Tööriist segamiseks
 • Hari puhastamiseks
 • Tangid
 • Kvartsklaasist kapsel vahadele/õlidele
 • Huulikutihend
 • Kasutusjuhend
Smono 3

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 5,0 × 2,7 × 8,0 cm
Kaal: 137 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 35 sekundit
Jõuallikas: Aku (1600 mAh)
Temperatuur: 170°C kuni 210°C
Tootja: Smono
Garantii: 10 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside Smono 3
Arvustatav toode:Smono 3
Rating