COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

Flowermate Aura

Rating:
4.45

69 € 99 € Säästad: 30 €

SKU
ignore-this-76
Tasuta transport
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Hoia oma Flowermate aurusti puhtana, kui aurustad taimi selle Taimede Kapsliga
Flowermate - Taimede Kapsel
3,75 € 5 €

Taimede Kapsel on mõeldud eel-laadimiseks ja aurusti puhtana hoidmiseks - Flowermate aurustile. Samuti saate taimed kaasa pakkida, kui soovite aurustada kodust eemal.

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

Kontsentraadi Kapsel tuleks võtta kasutusele, kui soovite aurustada kontsentraate, nagu näiteks vahad ja õlid, kasutades selleks oma Flowermate aurustit.
Flowermate - Kontsentraadi Kapsel
3,75 € 5 €

Kontsentraadi Kapsel tuleks võtta kasutusele, kui soovite aurustada kontsentraate, nagu näiteks vahad ja õlid, kasutades selleks oma Flowermate aurustit. Lihtsalt asetage kontsentraat puuvillase padja peale, ning sisestage kapsel oma aurustisse.

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

Väldi taimede sattumist ahju kasutades selleks Flowermate aurustile mõeldud Kambrifiltreid
Flowermate - Kambrifiltrid
6 € 8 €

Hoia oma aurusti puhas nende Kambrifiltritega. Kambrifiltrid tagavad selle, et puuduks otsene kontakt kuumutamiselemendi ja kambris oleva materjali vahel. 

Sisaldab:

 • Kambrifiltrid (5)

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

See Huulik on identne sellele, mis oli Flowermate Aura karbis, juhuks kui soovid olemasolevat vahetada
Flowermate Aura - Huulik
6,75 € 9 €

See Huulik on varuosa sinu Flowermate Aura aurustile juhul, kui soovid olemasolevat vahetada või lihtsalt ühte varuks. See on tehtud kõrgeklassi plastikust ning on identne sellele, mis oli karbis kaasas. 

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate Aura.

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • Aurustab taimi, vahasi ja õlisi
 • Aku kestvus kuni 2 tundi
 • Kiire soojenemine
 • Diskreetne, õhuke ja kaasaskantav
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • LED ekraan

Kelle jaoks on Flowermate Aura sobilik?

Flowermate Aura on spetsiaalselt disainitud maksimaalset kasutusmugavust silmas pidades, mis teeb sellest sobiliku toote neile, kes naudivad kodust väljas aurustamist. Kaugelt ära tuntav pastaka kuju annab aimu sellest, et see mahub taskusse või väiksesse kotti. Seda kompaktset aurustit on lihtne kasutada tänu oma väga lihtsale temperatuuri kontrolli süsteemile, mida nii kogenud aurustajad, kuid ka algajad oskavad hinnata. 

Parem Maitse

Flowermate Aura kompaktne väline kest kannab endas innovatiivset kuumutamise kambrit, mis töötab koostöös isoleeritud õhukanaliga. See disain võimaldab kogu auru süsteemist läbi ilma, et see puutuks kokku ühegi elektroonilise osaga. Sellega tagatakse materjali aktiivsete osade eritus ja samas säilitatakse kogu maitse. See kaasaegne disain tagab ka preemium klassi turvalisuse ja maitse igal korral!

Diskreetne & Kaasaskantav

Kuna Flowermate Aura on kõigest 15 cm pikk ning meenutab pastakat, siis see on väga diskreetne ning lihtne kaasa võtta. Sobib näiteks väga hästi, kui plaanite välja minna ning saate selle lihtsalt oma kotti või taskusse mahutada, ning saate nautida kvaliteetset aurustamist sõltumata, kus asute. Mis veel parem, lisaks kõigele muule on olemas ka turvalisuseks lukustus süsteem, mis tagab selle, et transpordi käigus ei lülituks seade sisse. Seadme kasutamiseks peate vajutama peanuppu viis korda järjest, ning alles peale seda alustab aurusti soojenemist. 

Muljetavaldav aku kestvus

Laetud akuga suudab Flowermate Aura pakkuda aurustamist kuni 2 tundi. Sisseehitatud akut on lihtne laadida USB kaabliga, mis tähendab, et saate seda laadida peaaegu igalpool eeldades akupanga olemasolu. 

Multifunktsionaalne

Erinevalt teistest turul olevatest aurustitest, suudab see aurusti ilma probleemideta aurustada nii taimi, vahasi, kui ka õlisi. Valige välja, mida soovite aurustada ning lisage sobiv kapsel (taimed või kontsentraat), sisestage soovitud temperatuur ning valmistuge sisse hingama puhast, aromaatset ja maitsvat auru. 

Kiire ja Seadistatav Temperatuur  

Kõik kogenud kasutajad saavad aru, kui oluline on temperatuuri kontroll, ning Flowermate Aura suudab seda tagada. Lisadena on olemas lihtsasti loetav LED ekraan, mis näitab temperatuuri ning ühtlasi on seda ka lihtne kontrollida. Temperatuuri vahetamiseks ei tule teha teil muud, kui vajutada + või - nuppu nii kaua kuni saate soovitud temperatuuri. Tänu oma tugevale akule suudab Flowermate Aura soojeneda kõigest 60 sekundiga, mis tähendab, et te ei pea kunagi asjata ootama. 

Garantii

Kõik Flowermate seadmed, mis on ostetud MagicVaporizers poest, on tagatud 2-aastase garantiiga (6 kuud akule), mis on piiratud normaalse kasutusega. 

Flowermate Aura

In the Box

 • Flowermate Aura aurusti
 • Huulik
 • Kontsentraadi kapsel
 • Taimede kapsel
 • Täitmiseks tööriist
 • Puhastushari
 • USB kaabel laadimiseks
 • Roostevabast terasest filtrid (5)
 • Kasutusjuhend
Flowermate Aura

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 2,8 × 2,8 × 14,7 cm
Kaal: 103 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 60 sekundit
Jõuallikas: Aku (2600 mAh)
Temperatuur: 40°C kuni 230°C
Tootja: Flowermate
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:Flowermate Aura
Rating