Flowermate V5 Nano

Rating:
4.45

109 €

SKU
ignore-this-72
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

Selle Aku maht on 2500 mAh ja on tehtud Flowermate V5 Nano jaoks
Flowermate V5 Nano - Aku
10,50 € 14 €

Soovid oma Flowermate V5 Nano Aku ära vahetada või ühte varuks? Siis see 18650 - 2500 mAh aku on see, mis peaksid ostma. 

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate V5 Nano.

Huulikufiltrid Flowermate aurustile
Flowermate - Huulikufiltrid
6 € 8 €

Hoia oma Flowermate aurusti värskena vahetades Huulikufiltrit ning tagatud on maitsekas ning puhas aur, mis jõuab teie suuni.

Sisaldab:

 • Huulikufiltrid (5)

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

Väldi taimede sattumist ahju kasutades selleks Flowermate aurustile mõeldud Kambrifiltreid
Flowermate - Kambrifiltrid
6 € 8 €

Hoia oma aurusti puhas nende Kambrifiltritega. Kambrifiltrid tagavad selle, et puuduks otsene kontakt kuumutamiselemendi ja kambris oleva materjali vahel. 

Sisaldab:

 • Kambrifiltrid (5)

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

Ühilda oma Flowermate V5 Nano lemmiku vesipiibu, mullitaja või bongiga kasutades Vesipiibu Adapterit
Flowermate V5 Nano - Vesipiibu Adapter
12,75 € 17 €

Vesipiibu Adapter võimaldab teil ühildada see iga 14 mm või 18 mm mõõtu vesipiibuga või mullitajaga. Adapter sobitud aurusti külge kruvides. 

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate V5 Nano.

Hoia oma Flowermate aurusti puhtana, kui aurustad taimi selle Taimede Kapsliga
Flowermate - Taimede Kapsel
3,75 € 5 €

Taimede Kapsel on mõeldud eel-laadimiseks ja aurusti puhtana hoidmiseks - Flowermate aurustile. Samuti saate taimed kaasa pakkida, kui soovite aurustada kodust eemal.

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

Kontsentraadi Kapsel tuleks võtta kasutusele, kui soovite aurustada kontsentraate, nagu näiteks vahad ja õlid, kasutades selleks oma Flowermate aurustit.
Flowermate - Kontsentraadi Kapsel
3,75 € 5 €

Kontsentraadi Kapsel tuleks võtta kasutusele, kui soovite aurustada kontsentraate, nagu näiteks vahad ja õlid, kasutades selleks oma Flowermate aurustit. Lihtsalt asetage kontsentraat puuvillase padja peale, ning sisestage kapsel oma aurustisse.

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano ja Flowermate V5.0S Pro V2.

See Huulik on tehtud kõrgekvaliteediga klaasist ning on identne sellele, mis oli kaasas Flowermate V5 Nano aurustiga
Flowermate V5 Nano - Huulik
9 € 12 €

See Huulik on varuosa Flowermate V5 Nano aurustile, juhuks kui soovite kaasas olnud huulikut vahetada või soovite ühte varuks. See on tehtud kõrgekvaliteediga klaasist ning identne sellele, mis tuli aurusti ostuga kaasa. 

Mõeldud kasutamiseks: Flowermate V5 Nano.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Lihtne kasutada
 • USB laadimine
 • Vahetatav aku
 • Tasku-suurune
 • Digitaalne temperatuuri kontroll
 • Lihtne puhastada

Kelle jaoks on Flowermate V5 Nano sobilik?

Flowermate V5 Nano on sobilik algajatele või lihtsalt neile, kes soovivad probleemideta aurustit, mis on ühtlasi efektiivne ja mõistliku hinnaga. Selle sale disain ja diskreetsus teevad sellest sobiliku aurusti taskus kandmiseks. See aurusti on sobilik endaga kaasa võtmiseks, kui lahkute kodust ja soovite aurustada. Tagamaks just sellise maitsega auru nagu teie soovite on sellel olemas täielik temperatuuri kontroll ja lihtsasti kasutatav kontrollpaneel, mis teeb iga aurustamise meeldejäävaks.

Kvaliteetne Aur

Oma kõrgekvaliteediga keraamilise kambriga, klaasist huulikuga ja isoleeritud õhukanaliga võib öelda, et Flowermate V5 Nano toodetav aur on muljetavaldav. Tihke, puhas ja maitsev aur on tagatud isoleeritud õhukanaliga, mis tähendab, et te ei pea kunagi tundma ebameeldivat metallset maitset. Ning kuna huulik on tehtud klaasist, mis ei ole poorne pind, siis see tagab maksimaalse hügieeni ja luksusliku tunde. 

Eemaldatav Aku

Olgugi, et Flowermate V5 Nano aku kestvus ei ole parim (kuni 50 minutit aurustamist), siis on võimalik akut vahetada, mis tähendab, et teie aurustamine ei jää kunagi selle tõttu katki. Selle asemel, et akut laadida saate selle vahetada laetud aku vastu ning jätkata. 

Kiire Soojenemine

Flowermate V5 Nano on suuteline täielikult soojenema ja saavutama maksimaalse temperatuuri kõigest 30 kuni 50 sekundiga, mis teeb kiired aurustamised võimalikuks. See seade võimaldab teil alustada aurustamisega peaaegu koheselt, ning te ei pea kunagi kaua ootama, kuniks teie soovitud temperatuur on saavutatud.

Lihtne Puhastada

Tänu oma lihtsale struktuurile on Flowermate V5 Nano puhastamine kiire ja muretu. Ainult ahi, LED ekraan ja klaasist huulik vajavad kiiret harjamist või lihtsat tõmmet puhta alkoholiga süvapuhastuseks. Kuna huuliku avause kuju on sobilik vatipulgale, siis on puhastus lihtne ja muretu.

Täielik Temperatuuri Kontroll

Flowermate V5 Nano lubab teil valida ükskõik millise temperatuuri vahemikus 40°C kuni 230°C, mis tähedab täieliku kontrolli temperatuuri üle ning saate valida kuidas teie taimi kuumutatakse. Temperatuuri vahetamine käib nupust ning seda on lihtne jälgida LED ekraani pealt.

Garantii

Kõik Flowermate V5 Nano aurustid, mis müüakse MagicVaporizers poolt, kes ühtlasi on ka ametlik Flowermate (by Smiss) edasimüüja, on tagatud 2-aastase garantiiga seadmele ja 1-aastase garantiiga akule.

Flowermate V5 Nano

Karbis

 • Flowermate V5 Nano aurusti
 • Borosilikaat klaasist huulik
 • 2500 mAh aku
 • Laadimisava
 • USB kiirlaadija kaabel
 • Kontsentraadi kapsel
 • Taimede kapsel
 • Hooldus komplekt
 • Roostevabast terasest filtrid (5)
 • Kasutusjuhend
Flowermate V5 Nano

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 2,5 × 5,0 × 9,5 cm
Kaal: 142 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (2500 mAh)
Temperatuur: 40°C kuni 230°C
Tootja: Flowermate
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside Flowermate V5 Nano
Arvustatav toode:Flowermate V5 Nano
Rating