COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

AirVape Xs GO

Rating:
4.85

69 € 79 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-69
Tasuta transport
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Kaitse oma AirVape Xs Go aurustit selle Korpusega.
AirVape Xs GO - Korpus
18,75 € 25 €

Korpus muudab AirVape Xs GO veekindlaks, lõhnakindlaks ning ühtlasi on seda lihtsam puhastada, tehes sellest ideaalse aksessuaari, kui veedate palju aega õues. Sellel on ühtlasi ka väike osa, kus saate hoida taimi. 

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Xs GO.

Ole kindel, et sinu aurusti on puhas selle 6-pakiga, mis mõeldud AirVape Xs GO aurustile. Sisaldab kolme huuliku filtrit ja kolme kambri filtrit.
AirVape Xs GO - Filtrid
9,75 € 13 €

AirVape Xs GO Filtrid on õige valik, kui soovid olemasolevad filtrid ära vahetada. 

Sisaldab:

 • Huuliku filtrid (3)
 • Kambri filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Xs GO.

Soovid aurustada kontsentraate nagu õlid ja vahad enda AirVape Xs GO aurustiga? Hangi endale see Vahapadi!
AirVape Xs GO - Vahapadi
9,75 € 13 €

Vahapadi on vajalik, kui soovite oma AirVape Xs GO aurustiga aurustada kontsentraate nagu näiteks vahad ja õlid. Lihtsalt sisesta vahapadi kambrisse ning lisa kontsentraati selle peale. 

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Xs GO.

Vajad uut Huulikut enda AirVape Xs GO aurustile? See on aksessuaar, mida vajad.
AirVape Xs GO - Huulik
9,75 € 13 €

AirVape Xs GO Huulik on kõik, mis sa vajad vahetamaks olemasolevat huulikut. 

Includes:

 • Magneetiline huulik (1)
 • Filter (1)
 • Keraamiline õhuvoolu osa (1)

Mõeldud kasutamiseks: AirVape Xs GO.

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • Kerge & diskreetne
 • Hübriid kuumutamine
 • Jõuline aku, mida saab kasutada ka laadimise ajal
 • Kiire kuumutamise aeg
 • Lihtne kasutada

Kelle jaoks on AirVape Xs GO sobilik?

AirVape Xs GO on sobilik valik nii algajatele, kui ka juba kogenud aurustajatele, tänu oma minimaalsele suurusele ja suurele suutlikusele. Võrreldes oma eelkäija AirVape Xs-iga on see aurusti oluliselt väiksem ning diskreetsema kujuga, mis tagab selle, et see mahub kindlasti mugavalt kätte. Kasutamine on äärmisel lihtne, sest kogu kontroll käib läbi ühe nupu, millel on viis erinevat temperatuuri valikut. Kui otsid endale aurustajat, mis toodaks kvaliteetset auru ilma suurema pingutuseta siis AirVape Xs GO on sulle õige valik. 

Kompaktne Disain

AirVape Xs GO teeb eriliseks muljetavaldavalt väike suurus. See on spetsiaalselt toodet sellisena, et mahuks igasse taskusse või kotti ning samal ajal ei ole see raske - kaaludes kõigest 57 grammi, tänu millele on seda võimalik igale poole kaasa võtta. Huulik on magnetiga, ehk seda on lihtne täita või puhastada, kui selleks peaks tekkima vajadus. 

Hübriid Kuumutamine

AirVape Xs GO kasutab ära mõlemaid kuumutamise viise, algatuseks konvektsiooni (kuumutatud õhk) ning samuti konduktsiooni (kuumutamine kontakti teel), mis tähendab seda, et kõik taimed on ühtlaselt kuumutatud maksimaalse efektiivsuse tagamiseks. Kombineerides omavahel hübriid kuumutamise ja topelt filtrite süsteemiga, mis paikneb huulikus ja kambris tagab teile igakord maitseka ning tihke aurupilve. AirVape Xs GO võib tunduda väiksena, kuid lööb oluliseks tugevamalt, kui seda oodata oskaks. 

Läbilaske Tehnoloogia 

Kaasakantavad aurustid on jõudnud peaaegu samale tasemele nagu statsionaarsed aurustid, kuid varasemalt on olnud probleemiks aku, mis saab tühjaks ning peate enda sessioni katki jätma. AirVape Xs GO lahendab selle probleemi kasutades läbilaske tehnoloogiat, mis tähendab laadimist ja aurustamist samaaegselt! Akul on mõistlik mahutatavus (1200 mAh), mis tähendab, et te ei pea seda ilmselt igapäevaselt kasutama, kuid kui siiski tekib vajadus, siis on tegemist täieliku elupäästjaga. 

Lihtne Kasutada

AirVape Xs GO aurustil on vaid üks nupp, mille abil saab kõiki funktsioone kasutada äärmiselt lihtsalt. Samuti teeb see kasutamise äärmiselt lihtsaks algajatele, kes ilmselt ei oska veel soovida kõiki funktsioone, mida pakuvad kallid aurustid. Muutmaks asju veel lihtsamaks on sellele aurustile sisseehitatud täitmise tööriist, mis tähendab, et teil on võimalus segada taimi keset sessioni. 

Erinevaid temperatuure on valikus 5 (180, 190, 200, 207 ja 215°C). Temperatuuride valimine ja vahetamine on äärmiselt lihtne, sest see toimib kõik vaid ühe nupu vajutamisega, ning võtab äärmiselt vähe aega. Kui aga soovite valida enda aurustile mõnda muud temperatuuri, kui etteantud valikud, siis võib-olla on AirVape Xs GO teie jaoks pisut limiteeritud funktsioonidega. 

Garantii

AirVape Xs GO tuleb kolme aastase garantiiga MagicVaporizers e-poe poolt ning lisaks piiratud eluaegse garantiiga tootja poolt.

AirVape Xs GO

In the Box

 • AirVape Xs GO aurusti
 • USB kaabel
 • Puhastamise tööriist
 • Sisestamise tööriist
 • Filter
 • Kasutusjuhend
AirVape Xs GO

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 2,5 × 10,0 cm
Kaal: 57 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsiion+Konduktsioon)
Kütteaeg: 20 sekundit
Jõuallikas: Aku (1200 mAh)
Temperatuur: 180°C kuni 215°C
Tootja: AirVape
Garantii: 3 aastat+
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:AirVape Xs GO
Rating