FocusVape Pro S Premium

119 € 169 € Säästad: 50 €

SKU
ignore-this-54
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

FocusVape - 3200 mAh Battery
FocusVape - Aku
11,25 € 15 €

See 18650 - 3200 mAh Aku FocusVape aurustitele on sobilik kasutamiseks kuni 60-ks minutiks. Perfektne, kui soovite originaal akut vahetada või ühte varuks osta. 

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens
FocusVape - Huulikufiltrid
3,75 € 5 €

Hoia oma FocusVape Pro värskena kasutades Huulikufiltreid. Huuliku filter on mõeldud paiknemaks huuliku sees, ning see väldib materjali sattumist huulikusse. 

Sisaldab:

 • Huulikufiltrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Chamber Mesh Screens
FocusVape - Kambrifiltrid
3,75 € 5 €

Hoia oma aur puhta ja maitsekana koos FocusVape Kambrifiltritega. Kambrifiltrid tagavad selle, et puuduks otsene kontakt kuumutamisega seotud elementide ja kambris paikneva materjali vahel.

Sisaldab:

 • Kambrifiltrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters
FocusVape - Keraamilised Huulikufiltrid
3,75 € 5 €

Hoia oma FocusVape Pro värske koos nende Keraamiliste Huulikufiltritega. See huulikufilter on mõeldud paiknema huuliku sees ning eesmärgiks auru filtreerimine tagamaks maksimaalset maitset. 

Sisaldab:

 • Keraamiline Huulikufilter (3)

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart
FocusVape - Kontsentraadi Kapsel
3,75 € 5 €

FocusVape Kontsentraadi Kapsel on tehtud keraamikast ning võimaldab FocusVape aurustitel aurustada kontsentraate nagu näiteks õlisi ja vahasi.

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter
FocusVape - Vesipiibu Adapter
11,25 € 15 €

FocusVape Vesipiibu Adapter võimaldab sul ühendada FocusVape aurusti vesipiibu külge. Sobib nii 14 mm, kui ka 18 mm torudega. 

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Water Bubbler
FocusVape - Mullitaja
18,75 € 25 €

FocusVape Mullitaja on perfektne kuuma auru jahutamiseks ning sellega tagatakse ka rahuldust pakkuv ja maitsev aur sinu FocusVape aurustist. 

Mõeldud kasutamiseks: FocusVapeFocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

This Mouthpiece for FocusVape vaporizers is made of Pyrex glass
FocusVape - Klaasist Huulik
7,50 € 10 €

See Klaasist Huulik on varuosa FocusVape aurustitele, juhul kui soovite seda vahetada või ühte varuks. See on tehtud kõrgekvaliteediga Pyrex klaasist ning on identne ostuga saadud tootele.

Mõeldud kasutamiseks: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.08)
 • Täpne temperatuuri kontroll
 • Bongi stiilis mullitaja
 • Kõrge suutlikusega aku
 • Õhuvoolu kontroll
 • Saab laadimise ajal kasutada
 • Kerge ja kompaktse suurusega

Kelle jaoks on FocusVape Pro S sobilik?

Oma võimekate funktsioonide ja kerge disainiga võib FocusVape Pro S olla teie jaoks perfektne valik, kui otsite töökindlat aurustit, mis oleks diskreetne ning toodaks tihedat auru. Toode pakub äärmiselt täpset temperatuuri muutmise funktsiooni ning omab muudetavat õhuvoogu. See tähendab, et teil on võime valida kui tihe või hea teie aur on mida sisse hingate. See Premium versioon FocusVape Pro S on ühtlasi täiendatud ka unikaalse mullitaja lisaga, mis järjendab sarnast jahutust nagu tavaliselt tagatakse bongidega. 

Muuda sessionid isikupäraseks

FocusVape Pro S võimaldab muuta nii maitse, kui ka auru konsistentsi. Sõltuvalt kui peeneks olete oma taimed jahvatanud, saate valida õige temperatuuri tagamaks soovitud tugevusega auru. Ning mis veelgi parem, selle aurustiga saate muuta õhuvoolu, ehk saate monitoorida, kui palju õhku läheb kambrisse ning segatakse toodetud auruga. Kasutades ära seda funktsiooni saate ilma suurema vaevata tagada endale täpselt sellise auru igal korral nagu soovite. 

Täpne Temperatuuri Kontroll

Erinevalt teistest aurustitest, mis pakuvad eelseadistatud temperatuuride valikut on FocusVape Pro S aurustiga teil täielik kontroll temperatuuri üle. Saate valida ükskõik mis temperatuuri vahemikus 80°C kuni 240°C tagamaks ideaalse sobivuse taimedega ning samuti saate täielikult ära kasutada oma taimede võimekuse. 

Silmapaistev Suutlikus

Kaaludes kõigest 180 g, võiks arvata, et FocusVape S ei paku teile täieliku tipp-taset. Seda eeldades eksite aga tugevalt, kuna tegemist on kõrge kvaliteediga materjalidega ning samuti on kasutusel viimase aja kõige uuemad tehnoloogiad. Kui selle juurde lisada isoleeritud õhukanal ja kolmekordne filtreerimiseks mõeldud süsteem, siis on tagatud ideaalne suutlikus ja maitse iga sissehingamisega. 

Suure Mahuga Aku

FocusVape Pro S omab endas ühte kõige suuremat akut, mida kaasaskantavatele aurustitele pakutakse. Aku 18650 on mahutavusega 3200 mAh, mis tähendab, et pikad sessioonid on garanteeritud. Kuna aku on vahetatav, siis saate selle endale sobival hetkel ära vahetada uue aku vastu, et suurendada kestvust veelgi. Lisaks on teil võimalik kasutada ka innovatiivset tehnoloogiat, mis võimaldab FocusVape Pro S aurustit kasutada samal ajal, kui see laeb!

Premium Mullitaja komplektis

Aurusti ostmisel saate kaasa bongi stiilis mullitaja lisa koos oma FocusVape Pro S aurusti Premium komplektiga. See tagab teile uue kogemuse, mida tasub proovida. See mullitaja on spetsiaalselt disainitud järgi tegema mullitamise häält ja jahutamise funktsiooni, mis kaasneks muidu bongiga. Samuti on seda lisa väga lihtne kinnitada: lihtsalt täitke veega ning lisage aurustile ning oletegi valmis mullitama!

Garantii

Kõik FocusVape Pro S Premium aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt on autentsed ning tagatud 1-aastase garantiiga. 

FocusVape Pro S Premium

Karbis

 • FocusVape Pro S aurusti
 • Mullitaja
 • 3200 mAh aku
 • Micro USB laadimiskaabel
 • Ekstra klaasist huulik
 • Pakkimiseks tööriist
 • Puhastamiseks hari
 • Filtrid (3)
 • Kasutusjuhend
FocusVape Pro S Premium

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 2,3 × 2,3 × 17,2 cm
Kaal: 180 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 35 sekundit
Jõuallikas: Aku (3200 mAh)
Temperatuur: 80°C kuni 240°C
Tootja: FocusVape
Garantii: 1 aasta
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside FocusVape Pro S Premium
Arvustatav toode:FocusVape Pro S Premium
Rating