Tagastamise vorm

MagicVaporizers poes võite olla 100% kindlad, et kui muudate meelt saate selle meile tagasi saata ning vahetada teise toote vastu või maksame raha tagasi, nii kaua kuni toode on täiesti uues konditsioonis.

Aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt on mõeldud kasutamiseks oraalselt, mis tähendab, et nad klassifitseeruvad, kui hügieenitooted ning kasutatud toote tagastamine on välistatud. Aurustid ei ole tagastatavad tänu tervislikele regulatsioonidele, kui pitsat on lõhutud, sõltumata sellest kas toodet on kasutatud või mitte. Vaadake Artiklit 16 "Exceptions from the right of withdrawal" (e) veebilehel https://eur-lex.europa.eu

Siin on kokkuvõte, kuidas protsess töötab:

  1. Esiteks lugege meie Tagastamise Poliisi.
  2. Saatke meile tagastamise vorm koos korrektse informatsiooniga.
  3. Lisage tootest pilt, kus on selgelt näha pitsatit, et saaksime veenduda selle olekus.
  4. Meie tagastamise osakond vaatab üle saadetud informatsiooni saamaks teada, kas saadetud informatsioon on sobilik ning kooskõlas meie tagastamise poliisiga.
  5. Saate e-maili koos transpordi juhistega.
  6. Saatke tooted meie tagasi vabalt valitud kulleriga. Teie vastutuses on tagada, et pakk jõuaks meieni. Soovitame kasutada vaid jälgitavaid saatmiseks mõeldud võimalusi. Me ei tagasta teile tagastamisega seotud postikulusi.
  7. Teavitage meid, kuid see on teele pandud koos jälgimisnumbriga, kuna see kiirendab tagastamise protsessi.
  8. Saate raha tagasi. Kui teie tellimuse eest oli tasutud kaardiga või ülekandega, siis võib raha tagastamine võtta kuni 48 tundi.

Kui soovite tagastada osa oma tellimusest ning olete saanud soodustust esialgse ostuga, siis säilitame endale õiguse soodustus tagasi võtta, kui soovite raha tagasi.