DaVinci IQC

Rating:
DaVinci IQC 4.3 5

199 € 229 € Säästad: 30 €

SKU
ignore-this-85
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2024.05)
 • Liivapritsitud alumiinium kest
 • Õhutihe aurukanal tsirkoonist ja klaasist
 • Klaasiga ääristatud ahi 0,5g mahuga
 • “Smart Path”, Precision ja Boost funktsioon
 • 1-kraadine temperatuuri täpsus (0 kuni 221°C)
 • 30-sekundit soojenemiseks
 • Laeb vähem, kui 2 tundi (USB-C)
 • 3000 mAh aku (eemaldatav) kuni 2 tundi kasutust

Kelle jaoks on DaVinci IQC sobilik?

Davinci IQC on sobilik neile, kes soovivad oma aurustamise üle täieliku kontrolli. Saadaval on mitu erinevat funktsiooni, millega saab katsetada ja kogeda erinevaid aurumaitseid, näiteks tsikoonist maitsekamber, erinevad kuumutamise variandid ja kõrge temperatuuride vahemik. Precision funktsioon võimaldab katsetada ka kõiki erinevaid temperatuure (0 kuni 221°C) ilma probleemideta!

Suletud aurukanal Tsirkoonist/klaasist

DaVinci viimane innovatsioon on seotud suletud aurukanaliga, mis on suletud klaasi ja tsirkooniga. See tähendab, et ükski metall ega plastik ei puutu kokku auruga, mis omakorda tagab puhta ja maitseka kogemuse igal korral, kui aurustate IQC aurustiga! 

Erakordne maitse

DaVinci ahi on enneolematu. The DaVinci IQC aurusti klaasiga ääristatud keraamiline ahi võimaldab temperatuuri kontrollida 1-kraadise täpsusega. Lisaks pakub "Smart Path" funktsioon lihtsasti kasutatavaid temperatuuri vahemike, mis on eelnevalt seadistatud.

Võimas ja eemaldatav aku

DaVinci IQC tuleb koos 18650, 3000 mAh laetava akuga, mis võimaldab seadet kasutada kuni 2 tundi. See muudab selle ideaalseks pikkadel reisidel või õues viibimise ajaks selliselt, et te ei vaja vooluvõrku.

Lisaks on ka aku vahetatav, seega kui olete kaua õues, siis saate mõne varuks kaasa võtta - kunagi ei või teada, millal seda vaja läheb! 

Saate kasutada ülesse ja alla nuppe vaatamaks palju aku veel alles on. Lisaks vibreerib see, kui 10% akut on alles.

Ühildub veebaasil töötavate lisadega

IQC tuleb koos vesipiibu adapteriga, mida on võimalik ühendada kõiki 10 mm vesipiipudega, lisamaks veelgi sujuvamat ja puhtamat auru teie kogemusele. Kui aur liigub läbi vee, siis muutub see jahedamaks ning on lihtsamini tarbitav. 

3 võimalust temperatuuri kontrollida

“Smart Path”

Koos “Smart Path” võimalusega on teie DaVinci IQC, mis samm-sammult muudavad ahjus temperatuuri. Esimene seadistus on nimega "Flavour", ning see algab 176°C juures, ning lõpetab 188°C juures peale 8 minutit.

Lisaks on saadaval kolm erinevat võimalust: Mind, Body ja Rest, mis kõik algavad erinevalt temperatuurilt ning peale 8 minutit on saavutanud 12°C kõrgema temperatuuri.

Precision

See funktsioon võimaldab teil temperatuuri kontrollida ühe kraadi kaupa. Precision funktsiooni kasutamiseks vajutage sisselülitamise nuppu üks kord, kuniks see näitab teile temperatuuri ning peale seda saate nooltega valida endale sobiliku temperatuuri. 

Boost

Vajutades punast nuppu sessioni ajal, siis saate temperatuuri viia kuni 210°C. Hoidke seda all nii kaua, kui soovite või vajutage nooltele, ning teie IQC muudab oma temperatuuri Boost funktsioonile eelnevale temperatuurile. 

Laadimine läbi USB-C

Laadige oma IQC aurustit kõigest 2 tunniga läbi USB-C laadija. Lisaks, kui peate kiiresti oma telefoni laadima, siis on võimalik seda teha tagurpidi laadimisega, mis on just selleks olukorraks mõeldud!

Rakendus suurendatud muutusteks

DaVinci viimane uuendus on seotud veebipõhise rakendusega, mis sobib nii iOS, kui ka Android tarkvarale, mis võimaldab teil lisaks telefonile juhtida IQC aurustit läbi tahvelarvuti või lauaarvuti.

Rakenduse kasutamise ajal saate luua ka endale sobiliku "Smart Path" võimaluse, mis muudab teie DaVinci IQC sessionide loomise, nimetamise ja automaatse temperatuuri kontrolli lihtsamaks.

Mis on vahet DaVinci IQC ja IQ2 aurustitel?

IQ2 ja IQC on väga sarnased aurustid. Suurimaks erinevuseks on see, et IQC omab USB-C laadimist, ning ka pehmest materjalist huulikut, millele lisaks on olemas ka maitsekambrikaan ja vesipiibu adapter. Kahjuks on see toode nõrgem doseerimises ja AirDial tehnoloogias, mis DaVinci IQ2 tootel on olemas. 

Garantii

Kõik DaVinci IQC aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka DaVinci ametlik edasimüüja, on originaalsed ja tagatud 2-aastase garantiiga seadmele ja 1-aastase garantiiga akule.

Kasutusjuhend

DaVinci IQC

Karbis

 • DaVinci IQC aurusti
 • Aku
 • 10 mm vesipiibu adapter
 • Tööriist segamiseks
 • Hari puhastamiseks
 • 90 cm pikkusega USB-A -> USB-C Cable
 • Alkoholilapid (3)
 • Kasutusjuhend
DaVinci IQC

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 4.4 × 2.5 × 9.2 cm
Kaal: 147 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (3000 mAh)
Temperatuur: 0 kuni 221°C
Tootja: DaVinci
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina

Teised DaVinci aurustid

 1. DaVinci MIQRO Vaporizer
  Rating:
  DaVinci MIQRO-C

  129 €

  • 3 reziimi: Precision, Smart Path ja Boost
  • Muudetav kamber (0,1 – 0,25 g)
  • Vahetatav aku (900 mAh)
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside DaVinci IQC