DaVinci IQC

Rating:
4.35

229 €

SKU
ignore-this-85
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

See aku on ideaalne, kui vajad uut akut DaVinci IQC / IQ2 aurustile
DaVinci IQC / IQ2 - Aku
12 € 16 €

Soovid oma DaVinci IQC / IQ2 Aku ära vahetada või osta ühe varuks? Siis see 18650 3500 mAh aku on sulle.

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

DaVinci Akulaadija on võimeline laadima mitut akut korraga.
DaVinci - Akulaadija
35,25 € 47 €

Saate laadida mitu akut korraga ning ei pea kunagi sessiooni pooleli jätma tühja aku pärast. Selle Akulaadija abil saate laadida nii 18650, kui ka 18350 tüüpi akusi. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2DaVinci IQC ja DaVinci MIQRO.

DaVinci IQC / IQ2 - Silikoonist Kate
DaVinci IQC / IQ2 - Silikoonist Kate
9,75 € 13 €

See Silikoonist Kate kaitseb teie DaVinci IQC või IQ2 aurustit kriimustuste ja kukkumiste eest. Samuti käitub see, kui kuumakaitse ja nutikas disain võimaldab seda kasutada ka seadme töö ajal! 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

DaVinci - Soft Case
DaVinci - Pehme Kott
14,25 € 19 €

Võta oma DaVinci vaporizer kaasa ükskõik kuhu! See Pehme Kott tuleb koos lõhnakindla lukuga ning taskutega aksessuaaridele, muutes selle ideaalseks kotiks, kui soovite DaVinci vaporizer endaga õue kaasa võtta. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

DaVinci - Roostevabast Terasest Doseerimiskapslid (6)
DaVinci IQC / IQ2 - Roostevabast Terasest Doseerimiskapslid
21,75 € 29 €

Roostevabast Terasest Doseerimiskapslid on ideaalsed aksessuaarid sinu DaVinci aurustile, ning neid on võimalik kiiresti materjalidega laadida, mõõta doose või lihtsalt hoida ahju puhtana. 

Kapslid mahutavad kuni 0,3 g taimi või kontsentraate, ning tänu terasele kuumenevad need 16% kiiremini, kui keraamilised doseerimiskapslid! 

Sisaldab:

 • Roostevabast terasest doseerimiskapslid (6)
 • Silikonist katted doseerimiskapslitele (6)

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

Valmistage oma taimed lihtsamini ette ja ning hoidke oma DaVinci IQC / IQ2 puhtam kasutades Doseerimiskapslit
DaVinci IQC / IQ2 - Doseerimiskapsel
21,75 € 29 €

Aurustega, kui olete liikumises ning hoitke oma aurusti puhtam koos DaVinci IQC / IQ2 Doseerimiskapsliga. Iga kapsel mahutab umber 0,2g taimi või kontsentraati. 

Sisaldab:

 • Doseerimiskapsel (6)
 • Doseerimiskapsli silikonist kate (6)

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

DaVinci - Jahvataja Doseerimiseks
DaVinci - Jahvataja Doseerimiseks
51,75 € 69 €

Jahvataja Doseerimiseks DaVinci poolt on unikaalne jahvataja, mis ainult ei jahvata vaid suunab ka purustatud osakesed kapslisse. See kõrge kvaliteediga alumiinium seade on valmistatud vaid parimatest materjalidest ning võtab kõigest mõne sekundi aega, et muuta teie taimede koostis ideaalseks. Ühtlasi suunab see need läbi DaVinci roostevabast terasest kapsli või keraamilise kapsli (müüakse eraldi). 

Kasutades Jahvatajat Doseerimiseks, siis teie kapslid täituvad lihtsal ja puhtal viisil. Iga kapsel suudab hoida kuni 0,2 g taimi, seega kui laete jahvataja 1,2 g taimedega, saate täita kuus kapslit samaaegselt. Lisaks saate seda kasutada nagu tavalist jahvatajat, kui te ei lisa kapsleid alumisele osale. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer XQ2DaVinci IQ2DaVinci IQCVapman Vaporizer ja XVape Fog Pro.

See Doseerimiskapsli Hoidja on sama kujuga nagu DaVinci IQ toode ning houstab kuni 6 doseerimiskapslit.
DaVinci - Doseerimiskapsli Hoidja
33,75 € 45 €

Hoiustage oma doseerimiskapsleid stiilselt koos DaVinci Doseerimiskapslit Hoidjaga. Sellel hoidjal on sama kuju nagu DaVinci IQ tootel ning suudab hoida kuni 6 doseerimiskapslit. Ideaalne juhuks, kui soovite kuskile minna ning võtta kaasa laetud doseerimiskapslid! 

Kest on tehtud liivpritsitud anodeeritud alumiiniumist ning on mõõduga 6,8 x 3,6 x 2,1 cm.

Sisaldab:

 • Doseerimiskapsli hoida
 • Doseerimiskapslid (6)
 • Doseerimiskapsli silikonist kate (6)
 • Tööriist täitmiseks

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

Muuda oma vahade ja õlide aurustamine lihtsaks kasutades Kontsentraadi Komplekti, mis mõeldud DaVinci IQC / IQ2 aurustile
DaVinci IQC / IQ2 - Kontsentraadi Komplekt
11,25 € 15 €

Alusta kontsentraatide aurustamisega (vahad ja õlid) oma DaVinci IQC / IQ2, kasutades selleks Kontsentraadi Komplekti. Komplektis sisalduvad kettad ja puuvillast padjad saab laadida doseerimiskapslisse, lisades meeldivat kontsentraati. 

Sisaldab:

 • Kontsentraadi kettad (6)
 • Puuvillast padjad (6)

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci IQC.

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.11)
 • Liivapritsitud alumiinium kest
 • Õhutihe aurukanal tsirkoonist ja klaasist
 • Klaasiga ääristatud ahi 0,5g mahuga
 • “Smart Path”, Precision ja Boost funktsioon
 • 1-kraadine temperatuuri täpsus (0 kuni 221°C)
 • 30-sekundit soojenemiseks
 • Laeb vähem, kui 2 tundi (USB-C)
 • 3000 mAh aku (eemaldatav) kuni 2 tundi kasutust
 • 5-aastat garantiid

Kelle jaoks on DaVinci IQC sobilik?

Davinci IQC on sobilik neile, kes soovivad oma aurustamise üle täieliku kontrolli. Saadaval on mitu erinevat funktsiooni, millega saab katsetada ja kogeda erinevaid aurumaitseid, näiteks tsikoonist maitsekamber, erinevad kuumutamise variandid ja kõrge temperatuuride vahemik. Precision funktsioon võimaldab katsetada ka kõiki erinevaid temperatuure (0 kuni 221°C) ilma probleemideta!

Suletud aurukanal Tsirkoonist/klaasist

DaVinci viimane innovatsioon on seotud suletud aurukanaliga, mis on suletud klaasi ja tsirkooniga. See tähendab, et ükski metall ega plastik ei puutu kokku auruga, mis omakorda tagab puhta ja maitseka kogemuse igal korral, kui aurustate IQC aurustiga! 

Erakordne maitse

DaVinci ahi on enneolematu. The DaVinci IQC aurusti klaasiga ääristatud keraamiline ahi võimaldab temperatuuri kontrollida 1-kraadise täpsusega. Lisaks pakub "Smart Path" funktsioon lihtsasti kasutatavaid temperatuuri vahemike, mis on eelnevalt seadistatud.

Võimas ja eemaldatav aku

DaVinci IQC tuleb koos 18650, 3000 mAh laetava akuga, mis võimaldab seadet kasutada kuni 2 tundi. See muudab selle ideaalseks pikkadel reisidel või õues viibimise ajaks selliselt, et te ei vaja vooluvõrku.

Lisaks on ka aku vahetatav, seega kui olete kaua õues, siis saate mõne varuks kaasa võtta - kunagi ei või teada, millal seda vaja läheb! 

Saate kasutada ülesse ja alla nuppe vaatamaks palju aku veel alles on. Lisaks vibreerib see, kui 10% akut on alles.

Ühildub veebaasil töötavate lisadega

IQC tuleb koos vesipiibu adapteriga, mida on võimalik ühendada kõiki 10 mm vesipiipudega, lisamaks veelgi sujuvamat ja puhtamat auru teie kogemusele. Kui aur liigub läbi vee, siis muutub see jahedamaks ning on lihtsamini tarbitav. 

3 võimalust temperatuuri kontrollida

“Smart Path”

Koos “Smart Path” võimalusega on teie DaVinci IQC, mis samm-sammult muudavad ahjus temperatuuri. Esimene seadistus on nimega "Flavour", ning see algab 176°C juures, ning lõpetab 188°C juures peale 8 minutit.

Lisaks on saadaval kolm erinevat võimalust: Mind, Body ja Rest, mis kõik algavad erinevalt temperatuurilt ning peale 8 minutit on saavutanud 12°C kõrgema temperatuuri.

Precision

See funktsioon võimaldab teil temperatuuri kontrollida ühe kraadi kaupa. Precision funktsiooni kasutamiseks vajutage sisselülitamise nuppu üks kord, kuniks see näitab teile temperatuuri ning peale seda saate nooltega valida endale sobiliku temperatuuri. 

Boost

Vajutades punast nuppu sessioni ajal, siis saate temperatuuri viia kuni 210°C. Hoidke seda all nii kaua, kui soovite või vajutage nooltele, ning teie IQC muudab oma temperatuuri Boost funktsioonile eelnevale temperatuurile. 

Laadimine läbi USB-C

Laadige oma IQC aurustit kõigest 2 tunniga läbi USB-C laadija. Lisaks, kui peate kiiresti oma telefoni laadima, siis on võimalik seda teha tagurpidi laadimisega, mis on just selleks olukorraks mõeldud!

Rakendus suurendatud muutusteks

DaVinci viimane uuendus on seotud veebipõhise rakendusega, mis sobib nii iOS, kui ka Android tarkvarale, mis võimaldab teil lisaks telefonile juhtida IQC aurustit läbi tahvelarvuti või lauaarvuti.

Rakenduse kasutamise ajal saate luua ka endale sobiliku "Smart Path" võimaluse, mis muudab teie DaVinci IQC sessionide loomise, nimetamise ja automaatse temperatuuri kontrolli lihtsamaks.

Mis on vahet DaVinci IQC ja IQ2 aurustitel?

IQ2 ja IQC on väga sarnased aurustid. Suurimaks erinevuseks on see, et IQC omab USB-C laadimist, ning ka pehmest materjalist huulikut, millele lisaks on olemas ka maitsekambrikaan ja vesipiibu adapter. Kahjuks on see toode nõrgem doseerimises ja AirDial tehnoloogias, mis DaVinci IQ2 tootel on olemas. 

Garantii

Kõik DaVinci IQC aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka DaVinci ametlik edasimüüja, on originaalsed ja tagatud 5-aastase garantiiga seadmele ja 1-aastase garantiiga akule.

Kasutusjuhend

DaVinci IQC

Karbis

 • DaVinci IQC aurusti
 • Aku
 • 10 mm vesipiibu adapter
 • Tööriist segamiseks
 • Hari puhastamiseks
 • 90 cm pikkusega USB-A -> USB-C Cable
 • Alkoholilapid (3)
 • Kasutusjuhend
DaVinci IQC

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 4,4 × 2,5 × 9,2 cm
Kaal: 147 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (3000 mAh)
Temperatuur: 0 kuni 221°C
Tootja: DaVinci
Garantii: 5 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside DaVinci IQC
Arvustatav toode:DaVinci IQC
Rating