Fenix 2.0 Vaporizer

Rating:
4.45

129 € 189 € Säästad: 60 €

SKU
ignore-this-58
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

See Titanium Konvektsioon Kamber Taimedele on sobilik Fenix 2.0 aurustile ning võimaldab teil taimi aurustada ilma aurusti määrimiseta
Fenix 2.0 - Titanium Konvektsioon Kamber Taimedele
6,75 € 9 €

See Titanium Konvektsioon Kamber Taimedele on sobilik Fenix 2.0 aurustile ning võimaldab teil taimi aurustada ilma aurusti määrimiseta.

Mõeldud kasutamiseks: Fenix 2.0 Vaporizer.

Titanium Konduktsioon Kamber Kontsentraatidele on sobilik Fenix 2.0 aurustiga vahade ja õlide aurustamiseks
Fenix 2.0 - Titanium Konduktsioon Kamber Kontsentraatidele
6,75 € 9 €

See Titanium Konduktsioon Kamber Kontsentraatidele on sobilik Fenix 2.0 aurustile ning võimaldab aurustada kontsentraate (vahad ja õlid) ilma aurusti määrimiseta. 

Mõeldud kasutamiseks: Fenix 2.0 Vaporizer.

See Huulik on identne sellele, mis oli kaasas Fenix 2.0 ostuga ning omab kõiki detaile selle vahetamiseks
Fenix 2.0 - Huuliku Komplekt
14,25 € 19 €

Kui sinu Fenix 2.0 Huulik on katki või lihtsalt kulunud, siis see huulik on toode, mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: Fenix 2.0 Vaporizer.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Tipp tehnoloogia
 • Hea maitsega aur
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • Kaasas kantav ja diskreetne
 • Kiire kuumutamine
 • OLED ekraan
 • Muljetavaldav aku kestvus

Kelle jaoks on Fenix 2.0 Vaporizer sobilik?

Fenix 2.0 Aurusti pakub tipp tehnoloogiat koos nutika disainiga, ning on sobilik neile kes soovivad kvaliteetset tipptasemel aurustit, samuti on teil täielik kontroll kogu sessiooni üle. Antud aurustit on kõvasti kiidetud tänu oma innovatiivsele kuumutamise tehnoloogiale, mis on spetsiaalselt disainitud taimi aurustama ja ühtlasi on tegemist esimese aurustiga, kus saate määrata täpse sessiooni kestvuse. Kui soovite täieliku kontrolli oma aurustamise üle ning otsite aurustit, mis toodaks tihket, aromaatset ja head auru iga kord, siis tasub kaaluda Fenix 2.0 soetamist. 

Kaasaegne Tehnoloogia 

Fenix 2.0 aurusti sees on muljetavaldav kuumutamise ja jahutamise süsteem, mis garanteerib preemium kvaliteediga maitse igal korral. See kasutab ära konvektsioon kuumutamise meetodi, et taimed kuumutada ilma põlemise ohuta, mis tähendab seda, et saate taimedest rohkem kätte, kui võrrelda seda teiste aurustitega, mis on turul saadaval. Toodetud aur on rikkalik ning puhta maitsega, ning aurupilved on tihked ja lihtsasti sissehingatavad tänu kiirele jahutuse meetodile. 

Täielik Temperatuuri Kontroll

Erinevalt teistest kaasaskantavatest aurustitest, mis pakuvad vaid eelnevalt seadistatud temperatuure, võib see tunduda pisut rusuv (eriti kogenud aurustajatele), siis Fenix 2.0 võimaldab teil valida sellise temperatuuri nagu te ise soovite. See laseb teil valida täpse temperatuuri vahemikus 160°C kuni 220°C, seega teil on täielik kontroll oma taimede kuumutamise üle. Sõltumata millise temperatuuri te valide, soojeneb see kõigest 30 sekundiga, mis tähendab, et te ei pea kaua ootama kuniks saate oma sessiooniga alustada. 

Lisa Sessiooni Aeg

Fenix 2.0 on kiidetud, kuna tegemist on maailma esimese aurustiga, kus saate määrata aurustamise aja. Tänu oma sessiooni taimerile saate enne alustamist valida, kui kaua soovite aurustada. Kui valitud aeg on läbi, siis lülitab aurusti ennast välja ning garanteerib, et aurustate täpselt nii kaua kui valitud aeg oli. Täielik kontroll aurustamise aja üle elimineerib liigse aurustamise ja aku raiskamise. 

Muljetavaldab Aku

Fenix 2.0 tuleb koos super suure mahutavuse 4400 mAh akuga. See on täielikult laetav 2.5 kuni 3 tunniga hoolimata oma suurest suurusest, ning seda saab kasutada muljetavaldava 75 minutit. Fenix 2.0 pakub kaks korda pikemat aku kestvust võrreldes teiste turul saada olevate aurustitega, seega saate olla kindel, et aku kestvus ei ole probleemiks. Kasulik OLED ekraan näitab teile koguaeg aku jääki ning annab teile hoiatuse, kui aku läheneb laadimisele. 

Garantii

Kõik Fenix 2.0 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka ametlik edasimüüja, on autentsed ning tagatud 2-aastase garantiiga. 

Fenix 2.0 Vaporizer

Karbis

 • Fenix 2.0 vaporizer
 • Titanium kamber
 • Kambri tööriist
 • Täitmiseks tööriist
 • Puhastushari
 • Alkohollapid
 • USB kaabel
 • Kasutusjuhend
Fenix 2.0 Vaporizer

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 6,0 × 3,0 × 11,0 cm
Kaal: 232 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 10 kuni 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (4400 mAh)
Temperatuur: 160°C kuni 220°C
Tootja: Fenix
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside Fenix 2.0 Vaporizer
Arvustatav toode:Fenix 2.0 Vaporizer
Rating