Flower Mill - Premium Edition Jahvataja

119 €

SKU
ignore-this-118
Tasuta transport

 

Lõpeta taimede pulbristamine

Kogege uut jahvatusviisi Flower Milli patenteeritud disainiga Premium Editioni veskiga, mis rullib ürte, murendades need õrnalt pehmeks ja kohevaks tekstuuriks.

Kuidas kasutada

Lihtsalt eemaldage pealmine osa, asetage taimed sisse ja pange ülemine osa tagasi. Keerake õrnalt ühtlase survega, kuulates heli muutumist, mis näitab lõpetamist. Juurdepääs oma värskelt jahvatatud ürtidele, eemaldades alumise riivi.

Hübriid konstruktsioon

Nautige toidukvaliteediga (304) roostevaba terase ja kerge lennukiklassi (6061) alumiiniumi eeliseid, mis pakuvad ohutut ja vastupidavat viisi oma maitsetaimede jahvatamiseks.

Tükelda jahvatamise asemel

Avastage ekstra kohev tekstuur, kuna Flower Mill purustab teie maitsetaimed, mitte purustab, tagades toote kergema ja kohevama. See aitab aurustitel ürte põhjalikult ekstraheerida tänu paranenud õhuvoolule läbi ürtide.

Ideaalne suurus

Spetsiaalselt disainitud rootor töötleb teie maitsetaimed aurustamiseks ideaalse suuruseni, jätmata maha ühtki osaliselt töödeldud ürti.

Väike pingutus

Premium Grinderit on lihtne kasutada, ülemisel kaanel on magnetsulgur ja alumine kollektor, mis nõuab vaevata eemaldamiseks vaid veerand pööret.

Suur maht

Tänu sügavale kambrile, kus hambad ei võta ruumi, saate selle 2,5-tollise (6,35 cm) veskiga töödelda kuni 3,5 g taimi korraga.

Lihtne puhastamine

Täielikuks juurdepääsuks ja põhjalikuks puhastamiseks võtke kõik osad täielikult lahti.

Vahetatavad filtrid

Kaasasolev keskmine ekraan pakub jahvatatud ürte, mis on enamiku aurustite jaoks optimaalse suurusega, tagades piisavalt väikesed tükid tõhusaks aurustamiseks, säilitades samal ajal lihtsa õhuvoolu.

Kui soovite rohkem valikuid, sisaldab ekraanikomplekt (müüakse eraldi) nelja erineva suurusega ekraani. Peened ja ülipeened ekraanid sobivad suurepäraselt pindala maksimeerimiseks, muutes need ideaalseks jahvatatud ürtide mikrodoseerimiseks.