Hydrology 9 NX

Rating:
Hydrology 9 NX 4.7 5

299 €

SKU
ignore-this-90
Tasuta transport
Vaata rohkem jahvatajaid
Vaata veel aksessuaare

Funktsioonid

 • Uusim versioon(2024.04)
 • Stiilne disain ja anodiseeritud alumiiniumist korpus
 • Integreeritud veepõhine filter
 • Vahetatav kuumutuskamber taimede ja kontsentraatidele
 • Suur temperatuuride valik (Taimed: 180°C - 235°C. Kontsentraadid: 290°C - 410°C)
 • Magneetiline USB laadimisotsik
 • 1900 mAh eemaldatav ja vahetatav aku
 • Lihtne ligipääs puhastamiseks

Kelle jaoks on Hydrology 9 NX sobilik?

Hydrology 9 NX on duaal funktsionaalsusega aurusti, mis on disainitud olema funktsionaalne ja samas ka lõbus. Uued täiendused sisaldavad spetsiifilist kambrit taimedele ja kontsentraatidele, kus iga detail on hoolikalt läbi mõeldud ning kasutusel on vaid parimad materjalid. Samuti ka magneetilised omadused, mis muudavad täitmise oluliselt lihtsamaks.

Kui otsite endale kõik-ühes tüüpi aurustit, mis tuleb toime nii kuivade taimedega, kui ka kontsentraatidega, siis Hydrology 9 NX on just teile. Sisseehitatud veefiltri süsteem ja jahutavad omadused tagavad sujuva ja maitseka auru aastateks. 

Ümberajamise kindel disain

Hydrology 9 NX tuleb juba kokkupandult, kuigi peate ülemise osa eemaldama, et lisada vett. Ümberajamise kindel disain tagab selle, et vesi ei satuks elektriliste komponentide lähedale. 

Taimede kamber

Hydrology 9 NX hübriid kuumutamise kamber taimedele teeb kindlaks, et taimed saaksid kuumust ühtlaselt ja täielikult. See kamber kasutab ära kahekihilist kuumutamise tehnoloogiat, mis tähendab, et see kasutab ära nii konvektsioon, kui ka konduktsioon kuumutamise. Tänu sellele on aur võimekas ning hea maitsega igal korral!

Kontsentraadi kamber

Täiesti uus kontsentraadi kamber kasutab ära revolutsioonilist kuumutamise tehnoloogiat. Seda saab kasutada nii kvartsklaasist kausiga või keraamilise kausiga, sõltuvalt soovitud temperatuurist. Kuumutamiseks mõeldud süsteem tagab efektiivse kuumuse tootmise, ning kuumus katab terve kausi, ilma külmade kohtadeta.

Muudetav temperatuuri näidik

Hydrology 9 NX omab sensorit, mis tunneb ära kuumutamiseks mõeldud kambri ning tagab teile automaatselt õige temperatuuri nii kontsentraatide, kui ka taimede puhul. 

Saate muuta soovitud temperatuuri nuppu pöörates, mis asub Hydrology 9 NX alumises osas. Kokku on saadaval 6 erinevat temperatuuri valikut: 180°C kuni 235°C taimedele ja 290°C kuni 410°C kontsentraatidele nagu näiteks õlid ja vahad.

Temperatuurid on esindatud värvidega, sinine(kõige madalam), helesinine, kollane, lilla, punane ja valge(kõige kõrgem). See värvidega eristatav süsteem aitab lihtsalt selgeks teha, milline temperatuur on valitud ning ei pea pilku pöörama ekraanile.

Hydrology 9 NX püsib soovitud temperatuuril kaks minutit enne kui läheb ootel asendisse. Seade püsib antud asendis kuni see lülitub automaatselt välja 10 minuti möödumisel. 

Vahetatav aku

Järgmine täiendus Hydrology 9 aurusti puhul on aku, mis on võimas (1900 mAh) ja ühtlasi ka vahetatav. Vahetatava akuga saate pikendada seadme eluiga, ostes kõigest uued akud. Koheselt on mõistlik osta kaasa endale lisaks akud, kui soovite oma 9 NX toote kaasa võtta pikematele reisidele ilma laadimise võimaluseta. 

Meie testide põhjal saame öelda, et täielikult laetud akuga kestis see 5 kuni 7 sessiooni taimede aurustamist ja 10 kuni 12 kontsentraatide puhul. 

Magneetiline USB laadimispesa

Uues Hydrology 9 versioonis on laadijat täiustatud magneetilise ühendusega, mis muudab selle ühendamise oluliselt lihtsamaks. Kui sisestate juhtme seadmesse, siis vilgub see punast tooni, kuni aku on täielikult laetud, mis võtab tavaliselt umbes tunni. Kui tuli läheb roheliseks, siis on seade täielikult laetud ning saate selle kasutamist kohe alustada! 

Puhastusvahendid kaasas

Enda aurusti puhastamise on lihtne tegevus, kui teil on selle jaoks olemas kõrge kvaliteediga tooted, mis on pakendisse lisatud. Harjad muudavad süvapuhastuse lihtsaks igal korral, ning teie toode töötab täpselt nii nagu peab, ning mis kõige olulisem, see kestab kaua!

Garantii

Kõik Hydrology 9 NX aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka ametlik edasimüüja Cloudious 9 toodetele, on autentsed ning tulevad koos 2-aastase garantiiga.

Hydrology 9 NX

Karbis

 • Hydrology 9 NX aurusti
 • Silikoonist kate
 • Magneetiline laadimiskomplekt
 • Kuumutuskamber taimedele
 • Kuumutuskamber kontsentraatidele
 • Kvartsklaasist kauss
 • Keraamiline kauss
 • Magneetiline huuliku kate
 • Tööriist segamiseks
 • Tööriistad puhastamiseks
 • Kasutusjuhend
Hydrology 9 NX

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 4.5 × 4.5 × 17.5 cm
Kaal: 413 g
Küttekeha: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Aku (1900 mAh)
Temperatuur: Taimed: 180°C - 235°C / Kontsentraadid: 290°C - 410°C
Tootja: Cloudious 9
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Hydrology 9 NX