PAX 3 Vaporizer

Rating:
4.55

199 €

SKU
ignore-this-46
Tasuta transport
Komplekt:
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

Iga BudKup 3.0 on võimalik täita 0.35 grammi taimedega.
PAX - BudKups 3.0 (3-pakk)
18,75 € 25 €

Soovid täiustada oma aurustamise sessione koos PAX aurustiga? Vaata järgi neid uusi ja täiustatud BudKups 3.0 tooteid. Need korduskasutatavad kapslid on võimalik täita 0,35 grammi taimedega, ning on toodetud meditsiinilise tasemega roostevabast terasest. Ühtlasi funktsioneerib see samaaegselt nii taimede hoidjana, kui ka filtrina. Kapsleid on võimalik eelnevalt täita taimedega ohutuks transpordiks ning ühtlasi on võimalik neid lihtsasti sisestada ja eemaldada. 

Mitte ainult ei muuda BudKups 3.0 laadimist kiiremaks ja puhtamaks, vaid aitab kaasa ka kuumutamisele. Suur aukude hulk üleval ja all tagab parema õhuvoolu pinna kuni 170%, mis tagab parema aurustamise kogemuse ning kiirema kuumutamisega. 

BudKups 3.0 kasutamiseks peate selle täitma taimedega, eemaldama metallist filtri PAX aurusti ahjukambrist ning asendama selle laetud BudKup tootega. Nüüd oled valmis puhtaks ja efektiivseks aurustamiseks oma PAX aurustiga! 

Sisaldab:

 • BudKups 3.0 (3)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

PAX Korgid tulevad kahe kaupa.
PAX - Korgid (2-pakk)
5,25 € 7 €

Need vinüül PAX Korgid, mis on toodetud Delta 3D Studios poolt on perfektse suurusega, ning sobivad ideaalselt PAX Aurustitele. Antud tooted aitavad peita lõhna ning samuti töötavad kaitsena kergemate kukkumiste korral. Korgid ei sega laadimist, kuid neid ei saa kasutada kui PAX aurusti on töös. 

Pange tähele, et nendel korkidel on tihke sobitumine, ning alguses võib neid olla keeruline kasutada. Hoolimata sellest, vinüül annab aja jooksul pisut järgi (saate kasutada ka juuksefööni, et seda pehmemaks teha). Korgid lähevad märkimisväärselt kergemini peale ja tulevad ära peale mõne nädalast kasutamist. Neid EI TOHI puhastada isopropüül alkoholiga, kuna pikaajaline mõju võib kahjustada vinüüli. 

Sisaldab:

 • PAX Korgid (2)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

Saate puhastada oma Vesipiibu Adapterit kuuma vee või isopropüül alkoholiga.
PAX - Vesipiibu Adapter
21,75 € 29 €

Soovid mõnda veega töötavat vahendit ühendada oma PAX aurustiga? Siis hangi endale see Vesipiibu Adapter, mis on toodetud Delta 3D Studios poolt ning disainitud sobima PAX aurustite huulikuga. See adapter töötab nii 14mm, kui ka 18mm emase-ühendusega. 

Kasutades vesipiibu adapterit ja ühendades see oma PAX toote veeseadmega on tegemist kõige lihtsama viisiga oma aurustamist paremaks muuta. See on tehtud tugevat silikonkummist ning on äärmiselt lihtsasti puhastatav kuuma vee või isopropüül alkoholiga. 

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

Lehter on tehtud plastikust Delta 3D Studios poolt.
PAX - Lehter Laadimiseks
8,25 € 11 €

Lehter Laadimiseks PAX aurustitele, mis toodetud Delta 3D Studios poolt, võimaldab teil täita otse PAX-i kuumutamiskambrisse. Lehter sobib ideaalselt ning võite olla kindel, et taimed ei pudise maha. 

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

Hoia oma PAX aurusti ideaalses korras koos Hoolduskomplektiga
PAX - Hoolduskomplekt
14,25 € 19 €

PAX Hoolduskomplekt sisaldab endas kõike vajaliku PAX aurusti perfektses korras hoidmiseks. Kasutage traatharja ja torupuhastajat, et eemaldada kõik jäägid aurukanalist ning säilitage auru puhtus ja maitse.

Sisaldab:

 • Traathari (1)
 • Torupuhastaja (10)
 • Filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

See on 3-pakk filtreid sinu PAX aurustile
PAX - Filtrid
9 € 12 €

Pead vahetama filtreid või soovid oma PAX aurustile neid varuks? Hangi endale see 3-pakk Filtreid. Filtreid kasutatakse jääkide minimaliseerimiseks ahjus, ning kuna need filtreerivad teie aurustit, siis peab neid vahetama regulaarselt. 

Sisaldab:

 • Filtrid (3)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

See Ahjukate on kasutusel ahju sulgemiseks ning on identne sellega, mis oli PAX aurusti komplektis
PAX - Ahjukate
12 € 16 €

Pead vahetama oma komplektis olnud ahjukatte või soovid ühte varuks oma PAX aurustile? Siis see Ahjukate, on õige toode, mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

Need Lamedad Huulikud sobivad ideaalselt PAX aurustitele, ning vajate neid kui soovite olemasoleva asendada või varuks võtta
PAX - Lame Huulik
11,25 € 15 €

Pead vahetama oma lameda huuliku, või soovid ühte varuks oma PAX aurustile? Hangi see asenduseks mõeldud pakk Lamedaid Huulikuid.

Sisaldab:

 • Lame huulik (2)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

Need Tõstetud Huulikud on mõeldud PAX aurustitele ja on perfektsed kui soovid vahetada või endale mõnda varuks
PAX - Tõstetud Huulikud
11,25 € 15 €

Pead vahetama komplektis olnud tõstetud huuliku või soovid ühte oma PAX aurustile varuks? Hangi endale see asenduspakk Tõstetud Huulikuid

Sisaldab:

 • Tõstetud huulikud (2)

Mõeldud kasutamiseks: PAX 2 Vaporizer, PAX 3 Vaporizer.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Uusim versioon! (2021.08)
 • Tasku suurune
 • Kiire kuumenemine (10-20 sekundit)
 • Juhitav nutitelefoni rakendusest
 • Sobib taimedele, vahadele ja õlidele
 • Vibratsiooniga tagasiside
 • Kiire laadimine (1 tund)
 • 10-aastane garantii

Kelle jaoks on PAX 3 sobilik?

Kui otsite saledat, kuid siiski võimast aurustit, mis on nii lihtne, kui ka uskumatult võimas, siis PAX 3 on väljapaistev variant. See sisaldab endas suures hulgas suutlikust, kui samas on taskusse mahtuv ning juhitav läbi nutiseadme - nii võite kindel olla, et teil on kontroll iga aspekti üle. Samuti on kindel olla, et see toode vaimustab teid ning ühtlasi on see oma väikese suuruse tõttu mõeldud kasutamiseks eelkõige õues. 

Kiire Kuumenemine

Kuna sellel tootel on pea kaks korda rohkem jõudlust, kui eelkäijal, siis on see suuteline saavutama temperatuurist sõltuvalt täieliku kuumenemise kõigest 10 kuni 20 sekundiga. Toode pakub efektiivset ja usaldusväärset suutlikust peaaegu koheselt, ning tänu sellele ei pea te kunagi kaua ootama enne sessioni alustamist. 

Diskreetne Suurus & Stiilne Välimus

PAX 3 mahutub enamikesse taskutesse ning mahub ideaalselt pihku, mis teeb sellest ideaalse kaaslase, kui lähete kodust ära. Selle sujuv matt viimistlus pakub värskendavat alternatiivi paljudele teistele turul olevatele toodetele, ning sobib ideaalselt kohtadesse, kus tavalise aurustajaga saaksite võib-olla liiga palju tähelepanu. Seadme välimisel poolel leiate LED indikaatorid, mis annavad teada teile temperatuuri ja aku staatuse. 

Täiskomplekt

Kui ostate täiskomplekti, siis saate kaasa mugava kontsentraadi sisestaja, mis võimaldab teil mugavalt vahetada aurustamist taimede ja kontsentraatide vahel. Tänu PAX 3 aurusti efektiivsele kuumutussüsteemile, suudab see aurustada põhjalikult, järgi andmata kvaliteedis ja maitses. 

Lisaks on täiskomplektis kaasas half-pack kate, mis võimaldab teil ahju täita vaid poole koguse taimedega ning sama efekt on tagatud, kui eeldada, et kogu ahi oleks tihkelt pakitud. 

Kasulikud Funktsioonid

Tehnoloogia viimane sõna on ära kasutatud PAX 3 aurustis läbi erinevate sensorite, mis muudavad aurustamise paremaks. Kui seade on täielikult kuumenenud, siis see annab teile märku lühikese vibratsiooniga ning saate alustada maitsva auru tootmist. 

Ning mis veelgi parem, sisseehitatud liikumissensor tagab maksimaalse kuumuse, kui toote aurusti huulte lähedale. Kui aurusti on eemale pandud, siis kuumutamise aeglustub ning kuumus on tagatud vaid siis kui te seda vajate, ning sellega säästate ka aku kestvust. 

Nutitelefoni Rakendus

PAX 3 aurustiga tuleb kaasas ka kasulike funktsioonidega rakendus, mis võimaldab teil kõike kontrollida nii, et seadet puutuma ei pea. Rakendus on saadaval nii Apple, kui ka Android seadmetele, ning saate seadistada täpset temperatuuri, muuta LED ekraani värvust ja isegi lukustada seadet, et see kogemata sisse ei lülituks. Rakenduse kasutamine on vabatahtlik ning saate PAX 3 aurustist võtta maksimumi ka siis, kui te rakendust ei soovi - valik on teie! 

Pange tähele: Seisuga November 2019 on Apple piiranud ligipääsu aurustamisega seotud rakendustele App Stores, ning kui teil ei olnud rakendus varem installeritud, siis te oma PAX aurustit iPhonega juhtida ei saa. Küll aga saate kasutada web app lahendust, et seda kontrollida läbi oma arvuti.

Garantii

Kõik PAX 3 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, kes on ühtlasi ka ametlik edasimüüja PAX Labs toodetele, on autentsed ning tagatud 10-aastase garantiiga, piiratud normaalse kasutusega.

PAX 3 Vaporizer

Karbis

 • PAX 3 aurusti
 • Lame huulik
 • Tõstetud huulik
 • Standard ahjukate
 • Laadimiskaabel
 • Laadimiseks dock
 • Komplekt hoolduseks
 • Kontsentraadi sisestaja (Täiskomplekt)
 • Half-pack ahjukate (Täiskomplekt)
 • Filtrid (3) (Täiskomplekt)
 • Multi-tööriist (Täiskomplekt)
 • Kasutusjuhend
PAX 3 Vaporizer

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 2,1 × 1,9 × 9,8 cm
Kaal: 142 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 20 sekundit
Jõuallikas: Aku (3500 mAh)
Temperatuur: 182°C kuni 215°C
Tootja: PAX
Garantii: 10 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside PAX 3 Vaporizer
Arvustatav toode:PAX 3 Vaporizer
Rating