COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

DaVinci IQ

239 € 249 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-45
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • Vahetatav 3500 mAh aku
 • Lisaks rakendus
 • Kiire soojenemine(10 kuni 30 sekundit)
 • Vibratsiooniga märguanded
 • 120°C kuni 221°C temperatuuride vahemik
 • Puhas, aromaatne ja tihe aur

Kelle jaoks on DaVinci IQ sobilik?

Tänu oma targale disainile ja kaasavõtmise võimele on DaVinci IQ ideaalne neile, kes soovivad eksperimenteerida erinevate funktsioonidega ja samal ajal naudivad aurusti kaasavõtmist. Samuti on olemas lihtne rakendus, mis pakub täieliku kontrolli teie aurustamise kogemusele. Lisaks on veel kasutusel innovatiivne jahutamiseks mõeldud tehnoloogia, mis tagab igakord hea auru. 

Täiuslik Maitse

Kuna maitse oli disainides nimekirjas esimesel kohal, siis see kõrgtehnoloogiline DaVinci IQ aurusti kasutab maksimaalselt ära oma keraamilist ahju, koos kolme erineva jahutuseks mõeldud süsteemiga - tänu sellele tagatakse parim võimalik maitse sõltumata temperatuurist. Toodet on testitud erinevate aurustitega koos ning pidevalt on saavutatud vaid võite, kui arvesse võtta kauakestev hea maitse. Saate olla kindel, et DaVinci IQ ei tooda kunagi metallse või ebameeldiva maitse auru. 

Nutikad Võimalused

DaVinci IQ omab laia spektrit erinevatele funktsioonidele, sõltumata kas olete algaja või juba edasijõudnud aurustaja. Näiteks Smart Path tehnoloogia võimaldab automaatset temperatuuri tõstmist. Lisaks on seal veel kaks varianti: Boost ja Precision. Boost funktsioon võimaldab kiirelt tõsta temperatuuri, ning see on sobilik neile, kes soovivad oma aurustist viimast võtta. Precision laseb sul valida ühtlase temperatuuri, mida terve aurustamise ajal hoitakse. 

Bluetooth Nutitelefoni Rakendus 

Lisaks aurustile tekib teil ligipääs Bluetooth rakendusele, mis võimaldab teil haarata kontroll aurusti üle. Lisaks saate oma aurustamist jälgida mugavalt nutitelefoni ekraanilt. Kasutamiseks peate lihtsalt ära ühendama DaVinci IQ aurusti oma telefoniga, kasutades selleks Bluetoothi, peale mida saate täielikult muuta oma seadeid ilma aurusti puutumiseta. Kui rakendused ei ole teile vajalikud, siis see ei ole kohustuslik ning saate kasutada traditsioonilist viisi - ehk seadmed pealt nuppudega seadistada. Valik on teie! 

Stiilne Disain

Aurusti sile aluminiumist väline kest mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka käes mugav. Kompaktne kuju tagab DaVinci aurusti mugava mahtumise näiteks taskusse. Koht kuhu laete materjali on stiilse peegeldava viimistlusega ning LED ekraanilt on võimalik väga lihtsalt kogu vajaliku infot hankida. 

Vahetatav Aku

DaVinci IQ võimaldab täis akuga aurustada 90 minutit järjest, kuid vahel võib tekkida olukord, kus soovite veel kauem aurustada. Erinevalt paljudest teistest toodedest, kus peate aurustamise laadimiseks lõpetama, siis selle aurustiga saate lihtsasti aku ära vahetada. Saate hõlpsalt aku uue vastu ära vahetada ning jätkata oma toimingutega - mis tähendab, et teie sessioonid on topelt pikad. Loomulikult peab selleks puhuks teil olemas lisaaku olemas. 

Garantii

Kõik DaVinci IQ aurustid, mis on saadaval MagicVaporizers poes on autentsed ning tagatud 10-aastase garantiiga. 

DaVinci IQ

In the Box

 • DaVinci IQ aurusti
 • Micro-USB kaabel
 • Maitse kamber
 • 10 mm vee adapter
 • Kambri tööriistad (2)
 • Võtmehoidjana tööriist
 • Alkoholiga lapid
 • O-rõngad ja tihendid
 • Puhastushari
 • Kasutusjuhend
DaVinci IQ

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 4,2 × 9,0 × 2,4 cm
Kaal: 145 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 30 sekundit
Jõuallikas: Eemaldatav aku
Temperatuur: 121°C kuni 221°C
Tootja: DaVinci
Garantii: 10 aastat
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:DaVinci IQ
Rating