DaVinci MIQRO

Rating:
4.25

139 € 149 € Säästad: 10 €

SKU
ignore-this-57
Tasuta transport
TightVac MiniVac hoiab teie taimed värskena ning lõhn on vaid seadmes
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Parim viis oma taimi hoiustada on originaal TightVac MiniVac! Peale taimede lisamist sulge kaan, vajuta nuppu ning ima õhk välja. Sinu taimed on nüüd värsked ning ei lõhn ei leki MiniVac tootest välja. Avamiseks vajutage uuesti nuppu ning eemaldage kaan. 

TightVac MiniVac maht on 0,12 L, mis mahutab umber 10 kuni 30 grammi taimi sõltuvalt taimede tihedusest. Tänu oma innovatiivsele disainile on see väga tugev, õhukindel ning veekindel. 

Sellel Akul on 900 mAh maht ning on sobilik, kui soovid tagavaraks akut oma DaVinci MIQRO aurustile
DaVinci MIQRO - Aku
11,25 € 15 €

Soovid vahetada oma DaVinci MIQRO Aku või soovid ühte varuks? Siis see 18350 900 mAh aku on sulle sobilik. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

DaVinci Akulaadija on võimeline laadima mitut akut korraga.
DaVinci - Akulaadija
35,25 € 47 €

Saate laadida mitu akut korraga ning ei pea kunagi sessiooni pooleli jätma tühja aku pärast. Selle Akulaadija abil saate laadida nii 18650, kui ka 18350 tüüpi akusi. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci IQ2 ja DaVinci MIQRO.

Kaitske oma DaVinci MIQRO aurustit kukkumiste eest ning muutke see käes mugavamaks koostöös Kattega
DaVinci MIQRO - Kate
11,25 € 15 €

See Kate on sobilik DaVinci MIQRO aurustile. Kasutage seda katet, kui tunnete, et teie MIQRO läheb liiga kuumaks või soovite seda kaitsta kukkumiste ja löökide eest. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

Hoiustage oma DaVinci MIQRO mugavalt kasutades seda Pehmet Kotti
DaVinci MIQRO - Pehme Kott
12 € 16 €

Võta oma DaVinci MIQRO kaasa ükskõik kuhu! See Pehme Kott tuleb koos lõhnakindla lukuga ning taskutega aksessuaaridele, muutes selle ideaalseks kotiks, kui soovite DaVinci MIQRO endaga õue kaasa võtta. 

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

See Pearl DaVinci MIQRO aurustis võimaldab muuta ahju suurust nii, et see klapiks sinu taimede kogusega
DaVinci MIQRO - Pearl
6,75 € 9 €

Pearl võimaldab muuta DaVinci MIQRO ahju kuni 50% väiksemaks, ning tagab efektiivsema aurustamise. Osta endale üks varuks, et alati oleks puhas ja värske võtta! 

Sisaldab:

 • Pearl (1)
 • Hoidja (1)
 • Kruvi (1)

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

Seda Pikendatud Huulikut saad kasutada DaVinci MIQRO puhul nii huulikuna, kui ka vesipiibu adapterina
DaVinci MIQRO - Pikendatud Huulik
9 € 12 €

See Pikendatud Huulik on tehtud zirconia keraamikast säilitamaks parimat taimede maitset. Kasuta seda pikendatud huulikut, kui lapik huulik on huulte jaoks liiga kuum. Samuti sobib see huulik ükskõik millise 10mm emase-ühendusega, seega saad soovi korral lisada vesipiibu või mullitaja.  

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

See Lapik Huulik on identne sellele, mis on kaasas DaVinci MIQRO karbis
DaVinci MIQRO - Lapik Huulik
6 € 8 €

See Lapik Huulik on tehtud zirconia keraamikast tagamaks ideaalset maitset ning sellel on sisemine õhuvool, mis aitab auru jahutada.

Mõeldud kasutamiseks: DaVinci MIQRO.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Taskukaal - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

See originaal Taskukaal säilitab oma täpsuse ja ustavuse ka peale aastaid kasutamist. Ideaalne mõõtmaks taimi või kontsentraate. See On Balance Champion suudab kaaluda kuni 1kg ja seda 0,1 grammise täpsusega. See mahub igasse taskusse ning saate seda endaga kaasa võtta ükskõik kuhu! 

Maht: 1000 g, 35,28 oz
Täpsus: 0,1 g, 0,01 oz
Ühikud: g, oz, dwt, ozt
Automaatne väljalülitus: 60 sekundit
Patareid: 2x AAA patareid (kaasas)
Mõõdud: 118 × 80 × 20 mm
Kaal: 140 grammi

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.08)
 • Kompaktne & taskusse mahtuv
 • Temperatuur kuni 220°C
 • Stiilne disain
 • Mitu erinevat tooni
 • Vahetatav aku
 • 40 sekundit soojenemiseks
 • Muudetav ahju suurus
 • Täielik digitaalne temperatuuri kontroll

Kelle jaoks on DaVinci MIQRO sobilik?

Kui otsite endale lihtsat, kuid efektiivset kaasaskantavat aurustit, mis suudab toota aromaatset ja tihedat auru, siis soovitame kaaluda DaVinci MIQRO soetamist. See on spetsiaalselt disainitud nii, et see oleks diskreetne ning praktiline, ning saate seda lihtsasti endaga kaasa võtta peaaegu igas taskus või kotis, kui otsustate kodust lahkuda. Kuna sellel on palju erinevaid funktsioone, nagu näiteks muudetava suurusega ahi, kiire soojenemine ning mitu erinevat temperatuuri valikut, siis DaVinci MIQRO tagab unikaalse aurustamise kogemuse. 

Kompaktne & Diskreetne

DaVinci MIQRO võib pidada üheks kõige väiksemaks aurustiks mida võimalik osta on ning tänu sellele on see ideaalne valik neile, kes soovivad kodust väljas aurustada. Tänu oma minimalistlikule disainile on see peaaegu märkamatu ning mahub ilusti pihku, kui peaks olema aurustamise ajal seda diskreetselt varjata. 

Rikas Maitse

DaVinci MIQRO innovatiivne kuumutamise süsteem on disainitud nii, et see tooks esile taimede tõelise maitse ning sissehingatav aur on nii aromaatne, kui ka tihke. See kasutab ära oma kaasaegset Zirconium õhukanalit, koostöös keraamilise ahjuga, seega kogu toodetav aur on puhas ning toksiinide vaba. Ning mis veel parem, DaVinci MIQRO õhukanal tagab hea jahutuse aurule, mis tähendab seda, et enne kui see jõuab teie huulteni on see jahtunud ja garanteerides maksimaalse mugavuse iga sissehingamisega. 

Erinevad Temperatuuri Seaded

DaVinci MIQRO on mitmekülgne oma temperatuuri suhtes, ning võimaldab vastavalt soovile ning taimedele temperatuuri muuta. Kokku on seadmel kolm reziimi; Boost reziim, mis suurendab kiiresti temperatuuri, Smart Paths mis suurendab temperatuuri samm-sammult, ning täpne temperatuuri kontroll kuni 220°C. Veel üks märkimisväärne asjaolu DaVinci MIQRO kohta on see, et kogu soojenemine võtab kuni 40 sekundit, mis tähendab kiiret sessiioni alustamist. 

Muudetav Ahju Suurus

DaVinci MIQRO annab sulle võimaluse muuta ahju suurust lausa 50% võrra. See võimaldab sul muuta sessioni ajal oma ahju suurust vastavalt soovitud eelistustele. Saate ahju muuta väiksemaks, et taimedest viimast võtta, eriti juhul kui teil ei ole piisavalt materjali terve ahju täitmiseks. DaVinci MIQRO aitab toota tihket aurupilve ning tagada selle, et iga taim on kuumutatud ideaalselt, tänu oma märkimisväärsele funktsioonile - muudetava suurusega ahi. 

Vahetatav Aku 

Arvestades, et teil on laetud aku, siis teie sessioon on DaVinci MIQRO abil praktiliselt lõputu. Kuna aurusti suudab pakkuda kuni 30 minutit järjestikust aurustamist, siis see ei tähenda, et sessioon peaks seal lõppema. Lihtsalt vahetage oma aku uue astu ning kõik läheb muretult edasi - ajamahukat laadimist vahepeal ette ei pea võtma.

Garantii

Kõik DaVinci MIQRO aurustid, mis on saadaval MagicVaporizers poes, kes ühtlasi on ka ametlik edasimüüja, on autentsed ning tagatud 5-aastase garantiiga seadmele ning 1-aastase garantiiga akule. 

DaVinci MIQRO

Karbis

 • DaVinci MIQRO aurusti
 • Aku
 • USB laadimiskaabel
 • Lapik huulik
 • Pikendatud huulik
 • Aksessuaaride komplekt
 • Puhastuseks komplekt
 • Kasutusjuhend
DaVinci MIQRO

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 3,4 × 2,3 × 8,0 cm
Kaal: 104 g
Küttekeha: Konduktsioon
Kütteaeg: 45 sekundit
Jõuallikas: Aku (900 mAh)
Temperatuur: 149°C kuni 221°C
Tootja: DaVinci
Garantii: 5 aastat
Päritolumaa: Hiina
Kirjuta enda tagasiside DaVinci MIQRO
Arvustatav toode:DaVinci MIQRO
Rating