Herb Ripper SS - 4-osaline Roostevabast terasest Jahvataja

Rating:
Herb Ripper SS - 4-osaline Roostevabast terasest Jahvataja 4.9 5

189 €

SKU
ignore-this-63
Tasuta transport

 

See 4-osaline Roostevabast Terasest Jahvataja on toodetud Herb Ripper poolt Ameerikas ja on üks kõige eksklusiivsemaid tooteid turul. Kuna enamus teisi jahvatajaid on tehtud alumiiniumist või plastikust, siis see jahvataja on tehtud 100% parimast roostevabast terasest. Sellel on kõige mugavam hoidmine, ning hambad on teravad ka peale sadu kasutamisi.

Herb Ripper kvaliteedis ei saa kahelda ning iga pöördega saate aimu, kui hea tootega on tegemist. Tõsi, see on kallis, kuid samas peate arvestama ka sellega, et see on ainuke toode mille peate ostma. 

See 4-osaline Roostevabast Terasest Jahvataja on toodetud Herb Ripper poolt ning on saadaval kahes suuruses: keskmine suurus millel on diameeter 5 sentimeetrit (2") ja XL suurus, mille on diameeter 6,5 sentimeetrit (2.5"). 

Mugav hoie

Ideaalseks haardeks on katte servad teemanti kujulised. Nii on pööramine mugavam ja teeb selle välimuse unikaalseks. 

Tugevad magnetid

Pealmised kaks osa Herb Ripper tootel on tugevalt magnetiseeritud, et nad koos püsiksid, mis omakorda väldib nende lahti tulemist ning taimede maha pillamist. 

Väga teravad hambad

Tagamaks parimat jahvatamist on Herb Ripper toote hambad väga teravad. Igal hambal on terav ots, mille tagajärjel hakkab jahvatamine koheselt, kui sulged kaane. Teravad hambad jahvatavad läbi taimede ilma probleemideta kõigest mõne pöördega. 

Optimiseeritud aurustitele

Hübriidne jahvatamise plaat, osa koos aukudega, on optimiseeritud taimede jahvatamiseks just aurustitele. Perfektne suurus aurustamiseks (keskpärane) ning samuti on seda lihtne puhastada. 

Sujuv pööramine

Tootel on olemas hõõrdumise rõngas, mis on tehtud plastikust ning see ühildub teise osaga ja see tagab iga pöörde sujuvuse. Seda osa on võimalik ka vahetada.

Lihtne komplekteerimine

Teise ja kolmanda tüki niidid, mis neid koos hoiavad, on mõeldud ristkeerme vältimiseks, nii et neid on lihtne kokku panna ja lahti monteerida vaid mõne keerdumisega.

Roostevabast terasest kuul komplektis

Peale jahvatamist, õietolm kukub läbi filtri lõpliku tolmu kogumiseks mõeldud kambrisse, kui aga soovite suurendada tolmu hulka, siis saate lisada filtri peale terasest palli, sulgete jahvataja ning raputate mõne korra. Peale seda on oluliselt rohkem tolmu kogunenud jahvataja alumise osa piirkonda. 

Õietolmu lihtne kogumine

Herb Ripper 4-osaline Jahvataja omab sujuvaid nurkasi, mis on suure raadiusega ning võimaldavad teil kätte saada iga väiksemagi osa nendeks erilisteks juhtudeks. 

Nõudepesumasinasse sobilik

Kuna Herb Ripper on tehtud 100% roostevabast terasest, siis saate selle mugavalt ja turvaliselt panna nõudepesumasinasse. Puhastamine ei ole kunagi olnud lihtsam! 

Sisaldab

  • 4-osaline roostevabast terasest jahvataja
  • Terasest kuul
  • Õietolmu kraapija
Laadin...
Kirjuta enda tagasiside Herb Ripper SS - 4-osaline Roostevabast terasest Jahvataja