COVID-19: Meie ladu ei ole puudutatud. Tarne 1 kuni 3 tööpäeva.

Boundless Tera V3

199 € 219 € Säästad: 20 €

SKU
ignore-this-80
Sa koheselt emaili teel teada, kui toode on tagasi laos
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 1000 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 1000 × 0,1 g
18,75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 1000 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 1000 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 × 80 × 20 mm
Weight: 140 grams

Veendu, et ükski taim ei satuks huulikusse kasutades neid Boundless Tera aurustile mõeldud Huuliku Filtreid
Boundless Tera - Huuliku Filtrid
4,50 € 6 €

Hoia oma Boundless Tera aurusti värkse kasutades neid asenduseks mõeldud Huuliku Filtreid. Huuliku filtri eesmärgis on paikneda huulikus ning vältida taimede sattumist huulikusse.

Sisaldab:

 • Huuliku filtrid (2)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless Tera V3.

Olge kindel, et ükski taim ei satuks küttekehale, kasutades neid Kambri Filtreid Boundless Tera aurustil
Boundless Tera - Kambri Filtrid
4,50 € 6 €

Kambri Filtrid tuleks asetade taimede kambri põhja oma Boundless Tera aurustil, veendumaks kontakti puudumisele taimede vahel, mille olete laadinud ja küttekeha vahel. 

Sisaldab:

 • Kambri filtrid (5)

Mõeldud kasutamiseks: Boundless Tera V3.

Kasuta seda Kontsentraadi Patja, kui soovid oma Boundless Tera aurustiga kasutada vahasi või õlisi
Boundless Tera - Kontsentraadi Padi
3,75 € 5 €

See roostevabast terasest Kontsentraadi Padi võimaldab Boundless Tera aurustil aurustada kontsentraate nagu näiteks vahad ja õlid. Lihtsalt laadige kontsentraat kontsentraadi padjale ning asetage see kambrisse. Seadistage Boundless Tera kontsentraadi reziimi ja oletegi valmis kontsentraate aurustama. 

Mõeldud kasutamiseks: Boundless Tera V3.

See Boundless Vesipiibu Adapter on sobilik kasutamiseks huulikuna, kui ka adapterina vesipiibule, bongile või mullitajale
Boundless Tera - Vesipiibu Adapter
14,25 € 19 €

See Vesipiibu Adapter sobib nii isastele (10mm, 14mm ja 18mm), kui ka emastele (14mm ja 18mm) tuubidele. Kasutades vesipiibu adapterit, siis see aitab leevendada kuumusest tingitud ärritust ning ühtlasi muudab üleüldist auru maitset paremaks. 

Mõeldud kasutamiseks: Boundless Tera V3.

See Plastikust Huulik on identne sellele, mis oli kaasas Boundless Tera aurustiga
Boundless Tera - Plastikust Huulik
9 € 12 €

See Plastikust Huulik on varuosa Boundless Tera aurustile, juhul kui soovite vahetada olemasoleva huuliku, või tahate ühte varuks. See on tehtud kvaliteetsest plastikust ning on identne sellele, mis oli kaasas aurustiga.

Mõeldud kasutamiseks: Boundless Tera V3.

Funktsioonid

 • Kõige uuemaid! (2021.03)
 • Tugev, ergonoomiline disain
 • Sisaldab kahte vahetatavat akut
 • Puhta maitsega aur
 • Kiire soojenemine
 • Täielik temperatuuri kontroll

Kelle jaoks on Boundless Tera sobilik?

Kui otsite endale tugevat ning usaldusväärset aurustit, ning soovite seda kasutada aastaid, siis Boundless Tera on just teile. See on kaasaskantav ja lihtsasti kätte mahutatav. Lisaks on sellel hea suutlikus tänu konvektsiion kuumutamisele ja toodetav aur on igal korral hea maitsega. Boundless Tera on küll pisut suurem, kui teised kaasas kantavad aurustid, kuid selle suurust on kasulikult ära kasutada. Ainukesed rivaalid on Mighty vaporizer aurstid, kui rääkida suutlikusest.

Konvektsioon Süsteem

Boundless Tera kasutab ära konvektsioon kuumutamiseks mõeldud süsteemi, mis tähendab seda, et taimede ümber asuvat õhku köetakse, kuid mitte taimi (konduktsioon). Kogu õhukanal kambrist kuni huulikuni on eraldatud metallsetest osadest tagamaks võimalikult puhast maitset ning toksiinide vaba naudingut. Saamaks maksimaalselt kasu konvektsioon kuumutamisest on soovituslik teha pikemaid ning rahulikke sissehingamisi, mille tagajärjel saate kõige tihkema ja maitseküllasema auru. 

Kaks Vahetatavat Akut 

Saate ilma suurema pingutuseta oma sessioone pikendada, sest Boundless Tera aurustil ei ole kaasas mitte üks vaid lausa kaks 18650 2500 mAh akut. Iga laetud aku on võimeline töötama kuni 60 minutit järjestikust aurustamist. Lihtsalt vahetage oma tühi aku välja laetud aku vastu, kui selleks peaks tekkima vajadus. Akusi on võimalik laadida läbi USB kaabli või seinalaadijaga (ei ole kaasas). 

Kaasaskantav & Tugev 

Boundless Tera mahub praktiliselt igasse kotti ning kaalub kõigest 300 grammi. Tänu oma robustsele disainile ei pea te kunagi muretsema, et see saaks pikkadel reisidel viga. Toote mõõdud on 11 x 4 x 5.5 cm, mis tähendab, et see on pisut liiga suur mahtumaks taskusse - kuid siiski seda on vähemalt sama mugav hoida käes. 

Kiire Soojenemine & Lihtne Temperatuuri Kontroll

Sõltuvalt teie valitud temperatuurist soojeneb Boundless Tera kõigest 20 - 30 sekundiga. Tänu kiirele soojenemisele teeb see selle aurusti väga mitmekülgkseks ning lihtsasti kasutatavaks. Ning mis veelgi parem, sul on täielik kontroll temperatuuri üle, saate valida vahemikus 60°C kuni 220°C. Digitaalne LED ekraan näitab temperatuuri ning aku kestvust kasutamise ajal, mis tähendab, et teil on koguaeg info olemas.

Mitte ainult taimedele

Tera aurusti ei peatu kõigest taimedel - lisaks saate kasutada ka vahasi või õlisi kasutades kontsentraadi valikut ning temperatuuri 260°C. Sarnaselt taimede laadimisele, kõik mis peate tegema on tilgutama vaha või õli padja peale enne kontsentraadi reziimi algatamist, mida saate teha sisselülitamis nupule kolm korda vajutades. 

Kaasas Vesipiibu Adapter

Boundless Tera tuleb koos vesipiibu adapteriga suurendamaks teie aurustamiste mitmekesisust. Seda on lihtne kasutada praktiliselt ükskõik millise 10, 14 või 18 mm klaasist ühendusega. See tähendab seda, et see on sobilik väga paljude erinevate suurustega veebaasil töötavate abivahenditega. 

Kui see ei ole piisav mitmekesistamine, siis Boundless annab võimaluse valida kahe erineva magneetilise huuliku vahelt. Plastikust huulik on ideaalne mugavuseks. Kui teie jaoks on kõige olulisem puhas ning maitsekas aur, siis teie jaoks on sobilik klaasist huulik, millel on lisaks ka jahutav õhukanal. 

Garantii

Kõik Boundless Tera aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers poolt, on ametliku Boundless aurustite edasimüüja ning täielikult kaetud kahe aastase garantiiga. 

Boundless Tera V3

In the Box

 • Boundless Tera aurusti
 • Akud (2)
 • Klaasist huulik
 • Plastikust huulik
 • Vesipiibu adapter
 • Kontsentraadi padi
 • Puhastushari
 • USB laadija
 • Kambrifiltrid (5)
 • Huulikufiltrid (2)
 • Kasutusjuhend
Boundless Tera V3

Spetsifikatsioon

Lisainfo
Suurus: 4,0 × 5,5 × 11,0 cm
Kaal: 279 g
Küttekeha: Konvektsioon
Kütteaeg: 35 sekundit
Jõuallikas: Akud (2 x 2500 mAh)
Temperatuur: 60°C kuni 220°C ja 260°C
Tootja: Boundless
Garantii: 2 aastat
Päritolumaa: Hiina
Arvustatav toode:Boundless Tera V3
Rating