DynaVap - Honest Torch

12 €
SKU
SKU3096

Honest Torch on ideaalne tulemasin teie DynaVapi aurusti täpseks soojendamiseks. Sellel korduvtäidetaval butaanist taskulambi tulemasinal on ühe leegi disain, mis võimaldab DynaVapi otsiku sihipärast ja kontrollitud kuumutamist.

Lihtsalt kasutatava süütenupu ja reguleeritava leegi suuruse abil saate kohandada oma DynaVapi seansside intensiivsust vastavalt oma eelistatud aurustamiskogemusele. Ergonoomiline kuju pakub mugavat libisemiskindlat käepidet soojendamise ajal.

Kütuseaken võimaldab teil ühe pilguga jälgida butaani taset. Kaasasolev kork kinnitub ketiga kindlalt põleti korpuse külge, kui seda ei kasutata, nii et saate oma Honest Torchi kõikjale kaasa võtta, muretsemata selle kadumise pärast.

Honest Torch tarnitakse ilma kütuseta, seega tuleb enne esmakordset kasutamist lisada butaani. Kasutage kindlasti spetsiaalselt põletite jaoks mõeldud filtreeritud butaani, kuna tavaline süütegaas (propaan) ei sobi ja võib põletit kahjustada.

Kui Honest Torch on täidetud kvaliteetse butaaniga, tagab see usaldusväärse ja suure jõudluse, et soojendada teie DynaVapi täpselt unustamatute vapiseansside jaoks.

Mõeldud kasutamiseks: DynaVap M+ (Plus),  DynaVap M7,  DynaVap Omni ja DynaVap VonG (i): Titanium.