Obsidian Glass Bubbler Magma Industries poolt

229 €
SKU
SKU2601

Vähenda temperatuuri, lisa niiskus, maksimaliseeri efektiivsust ja koge parimat auru koos selle Obsidian Glass Bubbler Magma Industries poolt. Saate seda kasutada koos õhupallidega (Easy Valve) ja piitsaga (kui teil on Volcano Hybrid). 

Obsidian Glass Bubbler on mõeldud Volcano aurustitele ja see vähendab temperatuuri (kuni 40°C), ning samaaegselt ka tõstab niiskust (kuni 93%), mis muudab auru oluliselt meeldivamaks teie kõrile ja kopsudele. Tänu madalamale temperatuurile saate aurustada kõrgemal temperatuuril kui tavaliselt, ilma köhimata, ning lisaks saate rohkem kätte ka oma taimedest.  

Samuti ei pea te muretsema sellepärast, et vesi lekiks, kuna Obsidian Glass Bubbler omab lisa veesulgu (ei ole kaasas Magma Bubbler tootel). See aitab vältida niiskuse või vee segunemist teie taimede või kontsentraadiga ja väldib õnnetusi. 

Obsidian Glass Bubbler on toodetud parimast borosilkaat klaasist ning seda on lihtne puhastada isopropüül alkoholiga. See on käsitsi puhutud klaasimeistrite poolt ning sellega on tagatud ka perfektne sobivus Easy Valve täitmiskambriga - tihke igal korral. 

Sisaldab:

  • Obsidian Glass Bubbler
  • Rõngastihendid (3)

Mõeldud kasutamiseks: Volcano Digit, Volcano Classic ja Volcano Hybrid.