COVID-19: Our warehouse is unaffected. Delivery time is 1 to 3 business days.

Arizer Air 2

169 € 199 € You save: 30 €

SKU
ignore-this-53
Newest version! (2020.12)
The TightVac MiniVac keeps your herbs fresh and the smell contained inside
TightVac - MiniVac 0,12 L
6.75 € 9 €

The best way to store your herbs is in an original TightVac MiniVac! After adding your herbs and closing the lid, push the button to pull the air out. Your herbs are now kept fresh and no smell is leaking out from the MiniVac. To open, push the button again and remove the lid.

The TightVac MiniVac has a capacity of 0,12 L which fits approximately 10 to 30 grams of herbs, depending on the herb density. Thanks to the innovative design it's extremely strong, completely airtight, and fully water-resistant.

The On Balance Champion is a Pocket Scale that can weight up to 500 g with 0,1 g accuracy
Pocket Scale - 500 x 0,1 g
18.75 € 25 €

The original On Balance Pocket Scale still retains its reliability and accuracy after all these years. Perfect for measuring your herbs or concentrates! The On Balance Champion weighs up to 500 grams with a 0,1 gram accuracy. It fits in most pockets and can be brought with you everywhere! 

Capacity: 500 g, 17,64 oz
Accuracy: 0,1 g, 0,01 oz
Units: g, oz, dwt, ozt
Auto shut-off: 60 seconds
Batteries: 2x AAA batteries (included)
Dimensions: 118 x 80 x 20 mm
Weight: 140 grams

See 3000 mAh 18650 sobib nii, Arizer Air 2, kui ka ArGo aurustile
Arizer Air 2 / ArGo - Battery
18.75 € 25 €

Soovid kahekordistada oma Arizer Air 2 või Arizer ArGo aku kestvust? See 3000 mAh 18650 Arizer Aku on identne originaal akuga, mis tuleb kaasa, kui ostate Arizer Air 2 või ArGo. See on ühtlasi hea võimalus suurendada aku kestvust või vahetada välja vana aku, mis enam ei kesta piisavalt. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Air, .

Arizer - Sirge Klaasist Tuub (70 mm)
Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
9.75 € 13 €

Arizer Sirge Tuub sobib kasutamiseks nii huulikuna, kui ka taimede hoiustamiseks enne aurustamist. See sobib enamikele kaasaskantavatele Arizer Tech aurustitele. 

Kui su vana tuub on katki, mõrane või lihtsalt juba vana, siis see asendus Sirge Klaasist Tuub on täpselt see, mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Solo, Arizer Air, .

Kui vajad uut huulikut oma kaasaskantavale Arizer aurustile, siis peaksid endale hankima Sirge Klaasist Tuub varuosa
Arizer - Straight Glass Tube (110 mm)
9.75 € 13 €

Arizer Sirge Tuub sobib kasutamiseks nii huulikuna, kui ka taimede hoiustamiseks enne aurustamist. See sobib enamikele kaasaskantavatele Arizer Tech aurustitele. 

Kui su vana tuub on katki, mõrane või lihtsalt juba vana, siis see asendus Sirge Klaasist Tuub on täpselt see, mida vajad. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Solo, Arizer Air, .

Kurviga Klaas Toru on sobilik enamike kaasakantavate Arizer aurustitega
Arizer - Curved Glass Tube
9.75 € 13 €

Arizer Kurviga Klaas Toru saab kasutada nii huulikuna, kui ka kohana, kus hoida oma taimi enne aurustamist. See on sobilik enamikele kaasaskantavatele Arizer Tech aurustitele. 

Kui su vana toru on katki, mõrane või lihtsalt juba vana, siis see Kurviga Klaas Toru on täpselt see, mis sul asenduseks vaja on. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Solo, Arizer Air, .

Arizer - Glass Aroma Tube Small
Arizer - Glass Tube with Mouthpiece
11.25 € 15 €

See 7 cm pikk Klaasist Tuub Huulikuga on sobilik sinu kaasaskantavale Arizer aurustile.

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Solo, Arizer Air, .

Arizer klaasnõuga saad muuta enda Arizer aurusti aroomiteraapia jagajaks, kasutades õli või muid segusi
Arizer - Glass Dish
4.50 € 6 €

Arizer Klaasnõu on disainitud aroomiteraapiaks essentsõlide või muude toodetega kasutamiseks. Kui oled seganud õlid, siis saad neid kuumutada selles nõus ning aroomid tõusevad lendu. 

Mõeldud kasutamiseks: Arizer Solo, Arizer Air, .

Funktsioonid

 • USB laadimine & vahetatav aku
 • Täielik temperatuuri kontroll
 • Jõuline õhuvool
 • Hea maitsega aur
 • Märkimisväärne aku kestvus
 • Automaatne väljalülitamise süsteem

Kelle jaoks on Arizer Air 2 sobilik?

Kui väärtustad mugavust, suutlikust ning soodsat hinda, siis võib-olla on Arizer Air 2 sinu jaoks õige valik. Kuna sellele on väga minimalistlik disain ja väike suurus, siis on see aurusti väga diskreetne ning sobilik igalepoole kaasa võtmiseks. See on ideaalne lahendus nii algajatele, kui ka juba kogenud aurustajatele tänu oma lihtsale kontrollsüsteemile, mis on omakorda kombineeritud hübriid kuumutamisega (konvektsioon ja konduktsioon). 

Vahetatavad Akud & USB Laadimine

Arizer Air 2 pakub oma kasutajale tugevad 75 minutit järjestikust aurustamist, kui aku on olnud eelnevalt laetud, kuid see ei tähenda, et sinu session sellega lõppema peaks. 

Eeldades, et kannad tagavara akut endaga kaasas, siis saad tühjaks saanud aku lihtsasti välja vahetada uue ja värske aku vastu ning session võib jätkuda. Kui aga soovid aurustamist jätkata, ning teist akut ei ole võtta, siis on variant kasutada aurustid ka samal ajal, kui see on USB juhtmega ühendatud laadijasse. Kasutusel on nii öelda läbilaske tehnoloogia, mis võimaldab laadida ning aurustada samal ajal. 

Võimas Suutlikus

Hoolimata oma kompaktsest kujust ja suurusest on sellel aurustil tugev kuumutamiseks mõeldud süsteem ning korrektselt isoleeritud õhukanal. Kuna kuumutamise kamber töötab hübriid tehnoloogial (konduktsioon + konvektsioon), ning komplektis on kaasas ka segamiseks vajalik tööriist, siis saate aidata oma taimedel saada ühtlast kuumust ning mitte neid kõrvetada. Kuna õhukanal on isoleeritud ja huulik on tehtud meditsiinilise kategooria klaasist, siis see tagab hea maitsega auru iga tõmbega. 

Ning mis veel parem, selle sisemise küttekeha suutlikus on nii hea, et Arizer Air 2 peab vastu ka kõige pikemaid tõmbeid. See teeb antud aurusti sobilikuks just kogenud aurustajatele, kes otsivad endale piisavalt hea suutlikusega aurustit, mis sobiks nende tõmmete stiiliga. 

Täielik Temperatuuri Kontroll

Üks Arizer Air 2 aurusti kõige väljapaistvamaid funktsioone on selle täpne temperatuuri kontroll. Mille abil saate muuta oma aurustamise kogemuse muuta just täpselt selliseks nagu soovite. See annab teile jõu muuta temperatuuri kasvõi ühe kraadi võrra, mis on võrreldes eelnevalt seadistatud temperatuuridega aurustitest oluliselt parem lahendus. Temperatuuri on lihtne kontrollida nuppude abil, mis paiknevad seadme pinnal. Kui soovid saad temperatuuri muuta isegi keset sessioni. 

Digitaalne LED Ekraan

See moderne LED ekraan asub Arizer Air 2 aurusti esimesel osal ning kogu tähtis informatsioon on sinna kuvatud terve sessioni ajal. Ekraanil näete täpset temperatuuri, aku staatust, või kas on aktiveeritud automaatne väljalülitamine, mis tähendab seda, et sul on terve aeg selle üle kontroll, mida sinu aurusti parasjagu teeb. 

Garantii

Kõik Arizer Air 2 aurustid, mis on müüdud MagicVaporizers e-poes on täielikult originaalsed ning tagatud eluaegse garantiiga keraamilisele kuumutamise elemendile, lisaks 2 aastane garantii tootele ning 1 aastane garantii akule.  

Arizer Air 2

In the Box

 • Arizer Air 2 aurusti
 • Aku
 • USB laadija
 • Klaasist tuub– 70 mm
 • Klaasist tuub – 70 mm koos lõputükiga
 • Klaasist nõu
 • Vööl kandmise pannal
 • Segamise tööriist
 • Filtrid (4)
 • Silikonist tuubikatted (2)
 • Kasutusjuhend
Arizer Air 2

Specifications

More Information
Size: 2,9 x 12, 2 cm
Weight: 126 g
Heating: Hübriid (Konvektsioon+Konduktsioon)
Heat-up time: 90 sekundit
Power source: Aku (3000 mAh)
Temperature: 50 kuni 220°C
Manufacturer: Arizer Tech
Warranty: 2 aastat
Country of manufacture: Kanada
You're reviewing:Arizer Air 2